Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

В кого ifin zvit

Відправлено користувачем ninamah 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
В кого ifin zvit
Доброго дня! ifin zvit вже замучив мене, відкрила звіт за вересень щоб зберегти на компютер, і зробилось так що звіт знов став ніби не зданий, що тепер робити здавати його знов чи лишити так як є?
Re: В кого ifin zvit
Ничего повторно сдавать не нужно. Он как был сдан, так и остался. Квитанцию, надеюсь, распечатывали? В этом ПО выводиться предупреждение по поданным отчетам. Не нужно их открывать и заново сохранять.
Re: В кого ifin zvit
В Айфіні - є значок годинника. Коли на нього стаєте - там є квитанція.
Мене також Айфін замучив, завжди коли роблю в ньому Дод 4, приходять квитанції - в яких стільки помилок, що у пенсійників аж очі розбігаються, приходиться в Медку демо робити і імпортувати в Айфін.


Re: В кого ifin zvit
А в айфіні можна створити і відправити звіт річний Відомості про розподіл....?
Re: В кого ifin zvit
Quote
ninamah
А в айфіні можна створити і відправити звіт річний Відомості про розподіл....?
Этот отчет ни из какой программы отправить нельзя, т.к. его в электронном виде не принимают.
Re: В кого ifin zvit
Добрый день, подскажите, не могу найти баланс в статистику? Ай фин не проверяет арифметику если отчет вручную делать. Я в чем то не разобралась? Ай фин платный.
Re: В кого ifin zvit
Подниму тему про баланс!
я тоже не могу отправить баланс в статистику. Он есть только в отчетах ФСУ (налоговая), бланк с кодом S0110010 (вроде бы статистический). Отправляю в налоговую,не проходит, а в перечне статистических отчетов его просто нет.
Re: В кого ifin zvit
в налоговую с буквой J

Re: В кого ifin zvit
Да почитайте же на бухгалтерском. Они изменили принцип сдачи. В налоговую с J уже не принимается. Баланс S0110010 отправляется в налоговую, приходит квитанция 1 из налоговой и квитанция 2 из статистики. По идее он должен приняться и в статистику и в налоговую, но на практике в налоговой его не видят, поэтому просят приносить на бумаге и на флешке.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031199999999998