Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Последнее обновление OPZ 1.31.5.4

Відправлено користувачем diompost 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Последнее обновление OPZ 1.31.5.4 Скачать новая версия ОПЗ (Податкова звітність от 12.11.2015)

Новые версии документов:

С целью автоматизации приема и обработки документов добавлены следующие формы (дата вступления в силу 01.12.2015):
F / J 1391004 - "Договор о признании электронных документов";
F / J 1391102 - "Сообщение о предоставлении информации по электронную цифровую подпись", и другое...

Подробнее написано тут [opz.at.ua]
Все гораздо проще - в меню "Оновлення" - "Налаштування" отметьте пункт "Перевіряти наявність нової версії при завантаженні программи" и ОПЗ будет сама проверять наличие новых версий.



Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Автоматическое обновление работает через раз

Электронная отчетность бесплатно!
www.opz.at.ua


Разработчик программы ДФС???

Почему сервер обновления ссылается на неофициальный сайт?

Электронная отчетность бесплатно!
www.opz.at.ua
шановний, скажіть будь ласка, я можу за допомогою ОПЗ без використання інших операторів (Медок, АйФін і т.д.) відправляти звітність в ДФС, відправляти податкові накладні клієнтам?
Чи для цього є інше ПЗ у ДФС ? ніяк не можу розібратися
в мене раніше склалося чітке уявлення, що в ОПЗ я можу лише створити звіти, а відправляти через інші програми (в минулому році я так і робила, але може щось змінилося?)
дякую!
Quote
ELNik
шановний, скажіть будь ласка, я можу за допомогою ОПЗ без використання інших операторів (Медок, АйФін і т.д.) відправляти звітність в ДФС, відправляти податкові накладні клієнтам?
Чи для цього є інше ПЗ у ДФС ? ніяк не можу розібратися
в мене раніше склалося чітке уявлення, що в ОПЗ я можу лише створити звіти, а відправляти через інші програми (в минулому році я так і робила, але може щось змінилося?)
дякую!
Все по прежнему: в ОПЗ можно создавать отчеты и НН, а отправлять их нужно из других программ: к примеру из Сонаты
а це, я так розумію, програмпе ПЗ, за допомогою якого можна відправляти звіти и ПН
[sfs.gov.ua]
Quote
ELNik
а це, я так розумію, програмпе ПЗ, за допомогою якого можна відправляти звіти и ПН
[sfs.gov.ua]

Можно попробовать, но обратите внимание на то, что это
Quote

(дослідна експлуатація).

Желательно не использовать "дослідні" версии ПО - возьмите лучше Сонату

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036