Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Zvit.OK - бесплатно подписываем отчеты бесплатными ключами

Відправлено користувачем opz 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна


ZvitOK – простий та зручний інструмент для підпису та подачі звітності до контролюючих органів України

Безкоштовне програмне забезпечення для підпису та відправки звітності:
- Коректне формування пакетів документів під час імпорту, перевірка на наявність типових помилок;
- Підпис звітів (підтримуються ключі АЦСК ІДД та конвертовані ключі АЦСК Україна);
- Надсилання звітів та запитів;
- Отримання квитанцій та повідомлень, відповідей на запити;
- Друк/перегляд звітів, отриманих повідомлень та квитанцій;
- Автоматичне поновлення;

Налаштування ПЗ:

1. Створити профіль. Для цього обрати ключі АЦСК ІДД та ввести паролі до них.
ЗвітОК сам завантажить сертифікати та у відповідності до них створить профіль.
Пароль до ключів по замовчуванню зберігається у профілі.

2. Використання власної поштової скриньки не є обов'язковим.При необхідності є можливість налаштувати параметри доступу до власної поштової скриньки, по замовчуванню обмін інформацією з порталом прийому звітності здійснюється по прямому з'єднанню.

3. Імпортувати звіти. Під час імпорту в ПЗ звіти проходять перевірку на типові помилки.
Якщо сформовано некоректний пакет документів, перед імпортом просто перетягуємо додаток на основний документ (аналогічно видаляється додаток з пакету), після імпорту пакет буде сформовано автоматично.
Імпортовані звіти можна видалити, переглянути, надіслати.

Відображення стану звітів кольрами:

1. Імпортований
2. Надісланий, неповний комплект квитанцій
3. Помилковий
4. Прийнятий.

Скачать Zvit.OK


Обсуждение Zvit.OK - на форуме


Это статья опубликована на сайте: [opz.org.ua]
Ссылка на эту статью: [opz.org.ua]
По организационным причинам проект закрыт - о продолжении проекта будет сообщено дополнительно.
Оновлено версію Zvit.OK
- додано імпорт, відправку, перегляд нових звітів по ЄСВ.

Оновлено інсталятор (з можливістю оновлення вже встановленого) ZvitOk, доступний за посиланням [goo.gl]
, ex.ua/102147067 або пошуком на ex.ua по "ZvitOk"

Якщо в ОПЗ звіти збережено не в пакеті, в Zvit.ОК просто перетягуємо додатки на основний документ, в процесі імпорту коректний пакет буде сформовано автоматично.


Quote
kor_ser
Оновлено версію Zvit.OK
- додано імпорт, відправку, перегляд нових звітів по ЄСВ.

Оновлено інсталятор (з можливістю оновлення вже встановленого) ZvitOk, доступний за посиланням [goo.gl]
, ex.ua/102147067 або пошуком на ex.ua по "ZvitOk"

Якщо в ОПЗ звіти збережено не в пакеті, в Zvit.ОК просто перетягуємо додатки на основний документ, в процесі імпорту коректний пакет буде сформовано автоматично.
Так надо понимать, Zvit.OK реанимировали ? И он опять работает в штатном режиме ?
А он и работает в штатном режиме, лишь временно отключен сервер обновлений.
добрый день, а где скачать обновленный звит ок, у меня при запуске програмы пишет ошибку "не знайдено DLL бібліотеки для надсилання пошти "как исправить эту ошибку ,подскажите пожалуйста
Здравствуйте, если моя помощь будет еще актуальна, то у меня была такая же проблема. антивирус что-то не поделил с программой. восстановить мне не удалось файлов, может у вас более адекватный антивирус и все вам вернет. я просто скачала программу заново и установила, чтобы не вводить все данные заново я скопировала файлы с папки DATA (прежней версии программы). скачать можно на сайте ex.ua (http://www.ex.ua/102147067)
спасибо огромное ,мне нужен файл на скачивание я его не могу найти, если вас не сложно сбросьте , пожалуйста файл установочный программы, заранее спасибо
Quote
vfhuj0409
спасибо огромное ,мне нужен файл на скачивание я его не могу найти, если вас не сложно сбросьте , пожалуйста файл установочный программы, заранее спасибо
см. в предыдущем сообщении: последнее предложение, в скобках ссылка на файл который вам нужен.
Quote
vfhuj0409
добрый день, а где скачать обновленный звит ок, у меня при запуске програмы пишет ошибку "не знайдено DLL бібліотеки для надсилання пошти "как исправить эту ошибку ,подскажите пожалуйста

У вас есть Соната? Это она ковыряется в Zvit.OK и переименовует DLL.

Обновите Zvit.OK
Була схожа проблема, знайомі з податкової сказали, що це Соната так бореться з безкоштовними програмками.
Порадили видалити СОНАТУ так як вона постійно шпигує за моїм комп'ютером та краде мої дані.
А и правда - зачем СОНАТА ковыряется в чужих программах??

А що робити, коли приходить квитанція 1 з таким змістом:блок даних: невірний підпис-сертифікат відсутній?
Quote
GlaOks
А що робити, коли приходить квитанція 1 з таким змістом:блок даних: невірний підпис-сертифікат відсутній?
У вас нет действующего договора с ГНИ о признании электронных документов - надо заключить договор с ГНИ.
добрый день. подскажите первый раз буду делать

загрузила, а что дальше?
мне надо отчеты как то загружать или можно делать в самой программе
окошка тестовой версии и там ничего не функционирует
и можно инструкцию скинуть, пожалуйста . я не могу найти, извините
Quote
buh-psf
добрый день. подскажите первый раз буду делать

загрузила, а что дальше?
мне надо отчеты как то загружать или можно делать в самой программе
окошка тестовой версии и там ничего не функционирует
и можно инструкцию скинуть, пожалуйста . я не могу найти, извините

ЗвитОк - только для подписывания и отправки готовых отчетов
Добавляете документ, и отправляете. Кнопки подписаны, можно разобраться самому
Здравствуйте!
Отправила отчет, получила Квитанцию №1. НЕ ПРИЙНЯТО.
Что значит Код: 12 Внутрішня помилка перевірки підпису.
Спасибо.
Quote
romanyuk_anzhela
Отправила отчет, получила Квитанцию №1. НЕ ПРИЙНЯТО.
Что значит Код: 12 Внутрішня помилка перевірки підпису.
Это значит что либо у Вас нету договора с ДФС, подписаного Вашими ключами, либо у Вы используете устаревшую версию.
Перейдите на форум ЗвитОКа, там найдете то что Вам нужно.
Подскажите,прошли сутки как отправила отчет, нет ни повідомлень, ні квитанцій
Дайте будь ласка працюючу/реальну ссилку на скачування програми ZvitOk. Дякую
Укажите версию программы и код формы отчета;
После отправки отчетов настройки почты в программе изменяли?
Quote
lulia_ts
Дайте будь ласка працюючу/реальну ссилку на скачування програми ZvitOk. Дякую
Реальне посиланняsmiling smiley на завантаження: [yadi.sk]
Добрий день
Допоможіть будь-ласка
раніше тобто в 2016 році все працювало добре і ніяких помилок не видавало
в 2017 році хочу здати ті самі звіти, а при отриманні квитанції приходить таке:
Порушено вимоги Інструкції з підготовки і подання податкових документівв електронному вигляді засобами телекомунікаційного звязку, затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, а саме: податковий документ в електроному вигляді мае невірну послідовність підписів ЕЦП
Підписи документа:
- перший - директор, 0000000000,0000000000 ФоП, сертифікат №00000000
- другий - директор, 0000000000,0000000000 ФоП, сертифікат №00000000
Що це може бути?
будь ласка выдгукніться хто зіткнувся з такою проблемою
строки піджимають
Думаю, ЗвитОК здесь не при чём.
Я сегодня сдавала акциз, пришла кв. № 2 на Деку (Пакет прийнято ), а Додаток 6 НЕ СДАЛСЯ !!! Хотя был в пакете, как положено.
Звонила в податковую, там отвечают, что сервер в Киеве глючит безбожно. Советовали перезвонить после свят и, вероятно, пересдать акциз новой звитной.
Говорят, зачем вообще сдавали сегодня, сервер ещё не протрезвел после Нового года.
( А 1-РА, 1-РТ я сегодня успешно сдала Таксером ).

Что Вы сдаёте?
Дійсно, мною перевірено, що звітОК тут ні до чого, сьогодні знову відправив всі звіти (1-РА, акциз, та декларацію), не прийнято був додаток до акциза - в сумі акцизного податку не стояло три цифри після коми. Поставте три цифри після коми і звіт з додатком буде прийнятий, як у мене, наприклад - сума податку була 348 грн, ще раз помножив на 5% і отримав 348,322 - таку цифру і написав. Звіт прийнято. Бажаю успіхів
Quote
Smex23
Дійсно, мною перевірено, що звітОК тут ні до чого, сьогодні знову відправив всі звіти (1-РА, акциз, та декларацію), не прийнято був додаток до акциза - в сумі акцизного податку не стояло три цифри після коми. Поставте три цифри після коми і звіт з додатком буде прийнятий, як у мене, наприклад - сума податку була 348 грн, ще раз помножив на 5% і отримав 348,322 - таку цифру і написав. Звіт прийнято. Бажаю успіхів
Дякую за інфу, колего ! Дуууууже цікаво !!!
А скажіть, будь-ласка, ДЕ САМЕ має стояти сума податку з трьома знаками після коми ?
Ця сума декілька разів повторюється в Додатку !!!
1. Розділ 1. Усього.
2. Після розділу 2. Усього за розділами 1 та ІІ.

Де саме ? Чи і там, і там ?
підкажіть слідуюче :

коли імпортую файли по акцизному податку чи з freezvit чи з opz видає помилку - "узел не является ни допустимим ни не допустимим поскольку не найдено обявление в DTD и схеме". Як виправити ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050900000000001