Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

яку програму обрати для подачі звітності

Відправлено користувачем yuliaatp 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, порадьте будь ласка яку програму краще обрати для подання звітності і щоб була можливість ведення мінімальної бухгалтерії. дякую
Quote
yuliaatp
Доброго дня, порадьте будь ласка яку програму краще обрати для подання звітності і щоб була можливість ведення мінімальної бухгалтерії. дякую

Юр. или физ. лицо?
Платную или бесплатную?

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua


Quote
yuliaatp
для ФОП . краще платну

Соната или iFin

Основное отличие: iFin - полностью он-лайн система, т.е. не требуется установка на компьютер, нужен только доступ к Интернет.

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua
Quote
opz
Quote
yuliaatp
Доброго дня, порадьте будь ласка яку програму краще обрати для подання звітності і щоб була можливість ведення мінімальної бухгалтерії. дякую

Юр. или физ. лицо?
Платную или бесплатную?
А от скажіть ОРZ чому звіт по єдиному податку фіз особа 2 група річний , формується з автоматичною відміткою податковий період що уточняється рік
Бо річний термін подачі... якшо хочете інший
період - то довідково треба ставить))) tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Бо річний термін подачі... якшо хочете інший
період - то довідково треба ставить))) tongue sticking out smiley
я це розумію, що звітній період період стоїть рік, але наступний реквізит, "період який уточнюється" також стоїть відмітка "Х" за рік
Quote
nata2707
Quote
Шустрик
Бо річний термін подачі... якшо хочете інший
період - то довідково треба ставить))) tongue sticking out smiley
я це розумію, що звітній період період стоїть рік, але наступний реквізит, "період який уточнюється" також стоїть відмітка "Х" за рік
якщо ви подаєте уточнюючу декларацію, то там потрібно поставити рік, який ви подаєте цю декларацію, а "х" стоїть тому що цей звіт річний.
підкажіть ще будь ласка, чи видно у вас нарахування по єдиному податку в ЕКПП, якщо взяти дату на 31.01.2017? хто на єдиному.
Quote
sashka111
Quote
nata2707
Quote
Шустрик
Бо річний термін подачі... якшо хочете інший
період - то довідково треба ставить))) tongue sticking out smiley
я це розумію, що звітній період період стоїть рік, але наступний реквізит, "період який уточнюється" також стоїть відмітка "Х" за рік
якщо ви подаєте уточнюючу декларацію, то там потрібно поставити рік, який ви подаєте цю декларацію, а "х" стоїть тому що цей звіт річний.
якщо ви подаєте зіт, за звтний період, то там де уточнююча нічого ставити не потрібно
Quote
sashka111
Quote
sashka111
Quote
nata2707
Quote
Шустрик
Бо річний термін подачі... якшо хочете інший
період - то довідково треба ставить))) tongue sticking out smiley
я це розумію, що звітній період період стоїть рік, але наступний реквізит, "період який уточнюється" також стоїть відмітка "Х" за рік
якщо ви подаєте уточнюючу декларацію, то там потрібно поставити рік, який ви подаєте цю декларацію, а "х" стоїть тому що цей звіт річний.
якщо ви подаєте зіт, за звтний період, то там де уточнююча нічого ставити не потрібно
Я це прекрасно розумію, тількти ОПЗ, наголошую ОПЗ ставить там відмітку "Х" автоматично,
попробуйте в себе в ОПЗ зробити річний 2 група єд под. і переконайтеся,
причому звіт по 3 групі формується нормально
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034400000000001