Неделя в Украине начнется с дождя и мокрого снега Варфоломей почтил память жертв Голодомора Снег с дождем и гололедица: в каких областях Украины резко ухудшится погода 3 причины есть грейпфрут каждый день Канадское правительство хочет сделать 80% своего автопарка электрическим или гибридным Почти 70 украинских военных считают пропавшими без вести Снег и морозы будут меняться оттепелью: синоптик дал прогноз погоды на Новый год 2021 Как сварить какао с молоком "как в детском саду" Черная дыра в галактике оказалась ближе к Земле, чем считалось Чего ожидать от погоды в понедельник
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кримінальні справи щодо піратсва ЛІГА ЗАКОН

Відправлено користувачем MariyaLiga 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
[news.liga.net]

Протягом червня-серпня 2008 р. органами внутрішніх справ порушено 7 кримінальних справ за фактами незаконного поширення інформаційно-програмних продуктів ЛІГА:ЗАКОН. Географія порушених кримінальних справ має національний масштаб: Київська, Одеська, Харківська, Дніпропетровська, Закарпатська області. Частину кримінальних справ передано до суду, щодо інших триває досудове слідство. На сьогодні ці кримінальні справи становлять більшу частину серед будь-коли відкритих в Україні у сфері порушень інтелектуальної власності на програмне забезпечення.
"Сьогодні органами внутрішніх справ відпрацьовуються методи виявлення, фіксації та доведення подібних злочинів саме на продуктах ЛІГА:ЗАКОН, чому ми, як профільна та зацікавлена національна компанія, всіляко сприяємо, активно взаємодіючи з представниками правоохоронних органів, - коментує ситуацію Дмитро Глазунов, директор компанії "ЛІГА ЗАКОН". - Комунікаційні можливості мережі Інтернет відсунули на другий план "базарну" торгівлю контрафактом. Інтернет-інфраструктура забезпечує можливості для формування віртуальних злочинних груп, в яких злочинну змову здійснюють люди, які залишаються особисто не знайомими, використовуючи лише безликі "ніки". Одні "ламають" продукти, інші викладають у Мережу та забезпечують до них доступ через файлообмінники, треті поширюють за демпінговими цінами, завдаючи прямого збитку виробникам.
Виявлення та ідентифікація порушників у сфері несанкціонованого поширення продуктів авторського права – технічно та організаційно складний процес, особливо в мережі Інтернет. Але, як бачимо, досягнення у напрацюванні сучасного практичного досвіду органами внутрішніх справ уже є".

Компанія "ЛІГА ЗАКОН" є виробником однойменних інформаційно-правових систем, комп'ютерних СD-довідників, а також щоденного аналітичного видання "Правовий АСПЕКТ". Інтелектуальна платформа ЛІГА: ЗАКОН 8.0 - це комплекс аналітичних ресурсів, що мають в основі могутню базу нормативних, довідкових та авторських матеріалів (усього близько 600 тис. документів): нормативно-правові акти України, законопроекти, матеріали судової практики, консультації, типові договори та шаблони, довідники тощо. Користувачами на сьогодні є понад 150 000 абонентів в Україні та за її межами.
Лінійка продуктів ЛІГА:ЗАКОН представлена системами комплексного інформаційно-правового забезпечення – ENTERPRISE, ЕЛІТ, Бізнес та спеціалізованими інформаційно-правовими системами Юрист, Головний бухгалтер, Бухгалтер.

Детальніше про порушені кримінальні справи - на офіційному сайті МВС України (http://www.mvs.gov.ua/mvs/control/main/uk/publish/article/139775)

www.ligazakon.net
Так и и надо, пиратам.
Наконец то начнет работать ст. 176УК
В мене законна ліга еліт сплю спокійно...


2 Акцент, полностью согласен smiling smiley
7 дел, ха....
Скажите процент пиратов пользующихся Лигой, хотя бы приблизительно.
7 кримінальних справ при таком-то количестве пиратов...

Согласен с Акцентом
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00031300000000001