Кулеба закликав Путіна "подивитися в дзеркало": він зрозуміє, чому сусіди РФ хочуть до НАТО В Україні очікуються хуртовини і поривчастий вітер Дві області "помаранчеві", решта - "жовті". МОЗ оновив карантинну карту: що відомо В Україну повертаються снігопади: прогноз погоди Сьогодні в Україні - День пам’яті «кіборгів» Донецького аеропорту Температура океана побила новый рекорд шестой год подряд В космосе обнаружили овальную планету Химики создали самую маленькую в мире антенну из ДНК В Украине в воскресенье – слабые морозы, без снега ЦВК визначила розмір грошової застави на місцевих виборах-2022
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Підключення телебачення

Відправлено користувачем Kantu 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привіт, купив телевізор в подарунок батькам, і потрібно відразу вирішити питання по телебаченню. Чи чули ви про т2 тюнер? Що можете сказати? Добре все працює чи як?
Привіт, після роботи дивитися телевізор кожен любить, і я не виняток. Нещодавно за рекомендаціями своїх знайомих я купив т2 тюнер https://www.agsat.com.ua/ua/efirni-resyvery/ і мені все сподобалося, канали показують добре, сигнал потужний. Я вважаю що приставка т2 оптимальний варіант, на сайті можете характеристики почитати і оформити замовлення.
Телевизор для Т2
Додам до теми, для ефірного Т2 телебачення хочу купити телевізор. Я б навіть сказав, що хочу перший хороший телевізор в житті. Новий будинок, новий телевізор.
Переглянувши безліч форумів в Інтернеті і відвідавши магазини і послухав кількох консультантів, які працюють в магазинах, я вибрав дві моделі телевізорів SAMSUNG QE65Q77TAUXUA і Sony KD-65XH9096

Тільки я повний профан, і зовсім не розумію в виборі. Тому прошу вас висловити свою думку. Це не обов'язково має бути про вищезазначених моделях телевізорів. Може у вас є кандидати краще.

Питання такі:

1. Наскільки велика кімната, в якій повинен бути встановлений телевізор? 40 м2
2. Як далеко від екрану телевізора? ~ 3-4м
3. Скільки людей сидить перед телевізором? Найчастіше 2
4. Сидимо ми перед екраном або теж боком до екрану - чи важливі кути? Прямо перед телевізором
5. Телевізор повинен стояти або висіти? Висіти на кронштейні
6. Як в кімнаті світить сонечко? Не турбуйтесь
7. Який у вас зараз телевізор? 40 дюймів в орендованій квартирі
8. Що ми хочемо від телевізора? Смарт ТВ, hdmi 2.1
9. Який сигнал буде підключатися до телевізора: (4K, HD, SD)? 4k
10. Які пристрої будуть підключені до телевізора? Т2 тюнер, супутниковий ресивер, ps5
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.000344