Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Интернет-конференция: "Готовимся к годовой отчетности" (сбор вопросов до 20 января)

Відправлено користувачем DK-admin 
Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Интернет-конференция:
"Готовимся к годовой отчетности"
(23 января 2015 года)


Уважаемые участники форума!


Предлагаем вам принять участие в очередной экспертной интернет-конференции и получить ответы на Ваши вопросы.

Вопросы Вы можете задавать до 20 января 2015 года и 23 января получить ответы специалиста.

Партнер проведения этой конференции - одна из ведущих аудиторских фирм "Контракты-Аудит", которая работает на рынке консультационных услуг по всей Украине с 1995 года.

На ваши вопросы будет отвечать Александр Блотнер - старший бухгалтер-эксперт ООО АФ "Контракты-Аудит" (сертификаты CIPA, IFA, EBC*L)



Как задать вопрос
и другие Правила для участников конференции:


1. Вопросы формируем в той же теме. Для формирования вопроса необходимо кликнуть на кнопке "Ответить" в правом нижнем углу этого сообщения и написать свой вопрос в открывшемся окне для сообщения;

2. Вопросы задаем исключительно по теме конференции. Вопросы заданные не по теме, повторяющиеся вопросы, комментарии к чужим вопросам или ответам специалиста будут удалены модератором.
Обсудить вопросы участников, ответы специалиста и просто поговорить можно в других специальных разделах нашего форума >>>;

3. Вопрос может задать только авторизированный участник форума (АВТОРИЗИРОВАТЬСЯ >>>). Если вы не зарегистрированы на нашем форуме - пройдите регистрацию (бесплатно!). ЗАРЕГИСТРИРОВАТЬСЯ >>>

4. Пост должен содержать только один вопрос (проблему). Если Вас интересует несколько вопросов, формируйте их в отдельных сообщениях.

5. По окончанию конференции все ответы на вопросы (результаты интернет-конференции) будут приведены в этой же теме.

6. Все вопросы связанные с проведением этой и других конференций, технические вопросы к администрации форума задаем в подразделе форума "Про сайт".

7. Внимание! Время принятия вопросов а также количество вопросов специалисту ограничено. Спешите задать вопрос до наступления граничного времени указанного в топовом посте темы-конференции.

8. Ответы на вопросы участников публикуются в день конференции, указанный в топовом посте темы-конференции. Ответы будут приведены в каждом посте-вопросе конференции.




Редаговано разів: 5. Востаннє 24/12/2014 14:09 користувачем DK-admin.
Доброго дня!

Чи потрібно за наслідками 2014 визначати податкові різниці та подавати у складі річної фінзвітності, що подається в податкову?

Дякую.

Відповідає Олександр Блотнер:

Стосовно подання податкових різниць в законодавстві міститься дві норми:
1. абз. 3 п. 46.2 ст. 46 ПКУ: “У складі фінансової звітності платник податків має право зазначати тимчасові та постійні податкові різниці за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну фінансову політику”;
2. абз. 2 п. 1 підрозд. 4 розд. ХХ ПКУ: “Методика бухгалтерського обліку тимчасових та постійних податкових різниць затверджується у порядку, передбаченому Законом України "Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні", публікується до 1 квітня 2011 року та набирає чинності з 1 січня 2014 року. Суб'єкти господарювання - платники податку на прибуток подають фінансову звітність з урахуванням податкових різниць починаючи із звітних періодів 2014 року”.
Якщо одна вказує в наказовому порядку подавати фінзвітність з урахуванням податкових різниць, то інша надає право подавати, яким ми можемо і не скористатись. Тож, на нашу думку, обов'язку подавати податкові різниці за 2014 рік немає.



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/01/2015 12:44 користувачем DK-admin.
Фоп на общей системе налогообложения без ведения деятельности. Какая отчетность в этом году (налоговая декларация, пенсионный)? И сроки сдачи. Не поменялись ли бланки по сравнению с прошлым годом? Заранее спасибо.

Відповідає Олександр Блотнер:

Декларація про доходи подається ФО СПД на загальній системі оподаткування протягом 40 календарних днів за завершенням звітного року, тобто 9 лютого 2015 року є останнім днем подання. Декларація подається за формою, затвердженою Наказом Міністерства доходів і зборів України від 11.12.2013 року № 793.
Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску форма Д5, в редакції наказу Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013 р. № 454, подається до 10 лютого, тобто останній день подання 9 лютого 2015 року.



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/01/2015 12:45 користувачем DK-admin.


Какую финансовую отчетность подает малое предприятие на общей системе налогообложения в налоговую инспекцию вместе с декой по прибыли? если в статистику мы сдаём финансовый звит по форме 1-м,2-м и как налоговики хотят в этой отчётности видеть налоговые разницы если в этом звите нет никаких строк для этого? Или они хотят видеть налоговые разницы в каком-то другом отчёте, тогда в каком?

Відповідає Олександр Блотнер:

Податковий кодекс передбачає подання разом із декларацією з податку на прибуток фінансової звітності, при цьому не визначається за якою саме формою повинно здійснюватись таке подання.
Отже, подавати необхідно за тією формою, за якою платник податку на прибуток складає свою фінансову звітність.

Стосовно податкових різниць, то для їх відображення повинна використовуватись форма згідно з наказом Міністерства фінансів України від 25.01.2011 р. № 27.
Проте, на нашу думку, таке подання не є обов'язковим.



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/01/2015 12:47 користувачем DK-admin.
Интересует порядок начисления акцизного налога с розничной и оптовой продажи топлива

Відповідає Олександр Блотнер:

З 1 січня 2015 року з'являється новий підвид акцизного податку — акциз на роздрібну реалізацію.
Ставка податку становить 5% і обраховується від вартості реалізації з врахуванням ПДВ.

20 січня 2015 ДФС видала лист № 1519/7/99-99-19-03-03-17, в якому запропонувала методику визначення акцизного податку на прикладі тютюнових виробів (методика є аналогічною):

“Обчислення граничної роздрібної ціни тютюнових виробів (ГРЦТВ):
ГРЦТВ = МРЦ : 100 х 105
Фактична роздрібна ціна, за якою продають тютюнові вироби (ФРЦТВ) має дорівнювати або бути меншою, ніж ГРЦТВ.
Якщо суб’єкти господарювання, що здійснюють роздрібний продаж тютюнових виробів, зареєстровані платниками ПДВ, то ФРЦТВ обчислюється таким чином:
ФРЦТВ = (РЦТВ : 100 х 120) : 100 х 105, де
РЦТВ – роздрібна ціна тютюнових виробів без ПДВ.
Сума податкового зобов’язання з акцизного податку з роздрібних продажів за реалізовані тютюнові вироби (ПЗа) становитиме:
ПЗа = ФРЦТВ : 105 х 5.
Сума податкового зобов’язання з ПДВ (ПЗпдв) складатиме:
ПЗпдв = (ФРЦТВ – Пза) : 120 х 20;
- не зареєстровані платниками ПДВ:
ФРЦТВ = РЦТВ : 100 х 105;
сума податкового зобов’язання з акцизного податку з роздрібних продажів складатиме: ПЗа = ФРЦТВ : 105 х 5.”


Поряд із цим підвидом акцизного податку зберігається і акцизний податок, який сплачують імпортери чи виробники підакцизного палива. Ставка в даному випадку встановлюється в євро за 1000 кг. Імпортер сплачує податок при митному оформленні, виробник подаючи декларацію і визначаючи суму акцизу за обсягами реалізованого підакцизного палива в кг на ставку із застосуванням курсу євро на перший день звітного кварталу.



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/01/2015 12:49 користувачем DK-admin.
Добрый день.Подскажите пожалуйста какие отчеты,в какие сроки и куда нужно сдавать ,если предприятие открыто в декабре(на общей системе, плательщики НДС с января ), движения никакого пока нет,только начислена зарплата директору за декабрь.Спасибо.

Відповідає Олександр Блотнер:

На нашу думку, вам необхідно буде подати протягом 60 календарних днів декларацію з податку на прибуток за 2014 рік. А також протягом 40 календарних днів - звіт за формою №1ДФ за 4 кв. 2014 року.

Також необхідно було подати Звіт з ЄСВ протягом 20 календарних днів.

Що стосується ПДВ, то за умови, що підприємство зареєстроване платником ПДВ не з першого дня місяця, необхідно подати декларацію за період з дня такої реєстрації та який закінчується останнім днем першого повного календарного місяця. При цьому, якщо врахувати нову редакцію п. 49.2 та 49.2-1: “49.2. Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період, в якому виникають об'єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, відповідно до вимог цього Кодексу подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є.

Платники податку на прибуток підприємств, які оподатковуються за ставкою нуль відсотків відповідно до пункту 154.6 статті 154 цього Кодексу, подають контролюючим органам декларації (розрахунки) з податку на прибуток підприємств за спрощеною формою у порядку, встановленому цим Кодексом.

49.2-1. Платники, які мають діючі (у тому числі призупинені) ліцензії на право здійснення діяльності з підакцизною продукцією, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством, зобов'язані за кожний встановлений цим Кодексом звітний період подавати податкові декларації незалежно від того, чи провадили такі платники господарську діяльність у звітному періоді”
, за умови відсутності діяльності і показників для декларування подавати декларацію не потрібно. Оскільки це нова норма, і як вона буде працювати на практиці ще не відомо, то рекомендуємо все ж декларацію з ПДВ подати.



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/01/2015 12:51 користувачем DK-admin.
Добрый день. Подскажите, пожалуйста. Предприятие на ЕН, плательщик НДС. До сих пор сдавали декларацию по НДС поквартально, подавая вместе с годовой заявление на квартальный период отчетности. Как быть сейчас? Подавать ли заявление или теперь квартальной отчетности по НДС не будет? Или, возможно, теперь она будет не выгодна для предприятия?

Відповідає Олександр Блотнер:

Застосування квартального періоду передбачено п. 202.2 ПКУ.
Змін у цьому пункті з 1 січня немає, а отже платники єдиного податку при поданні заяви з декларацією за останні звітний період 2014 року можуть обрати квартальний період у 2015 році для звітування з ПДВ.



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/01/2015 12:52 користувачем DK-admin.
ФО платник ПДВ, здійснює харчування учнів за державні кошти згідно статті 197.1.7 і відпускає відділу освіти (не платник ПДВ). Як в декларації про майновий стан відображати дохід і витрати? З ПДВ чи без ПДВ. Дякую.

Відповідає Олександр Блотнер:

Якщо підприємець здійснює лише звільнені від оподаткування операції, то, на нашу думку, доходи він відображає без ПДВ (адже ці доходи звільнені від оподаткування ПДВ), а витрати відображає в загальній сумі понесених витрат. Якщо у складі витрат є сума ПДВ, то витрати відображаються з ПДВ.



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/01/2015 12:54 користувачем DK-admin.
Здравствуйте!
У меня ООО. За 2013 год я полностью отчитался как работающее предприятие-плательщик НДС.
В январе 2014 года я подал заяление об аннулировании меня как плательщика НДС.
В январе 2014 года так же я подал заявление с просьбой о том ,что т.к. предприятие не работает,
прошу разрешения не сдавать отчеты о суммах страховых взносов на ОГСС.
За январь 2014 я сдал пустышки по НДС и отчет о суммах СВ на ОГСС.
Что мне нужно сдавать по итогам 2014 года.
СПАСИБО

Відповідає Олександр Блотнер:

За 2014 рік вам необхідно подати декларацію з податку на прибуток підприємств.
Також зверніть увагу, що форма 1ДФ повинна подаватись, відповідно до Порядку № 49, не залежно чи в періоді нараховувались та виплачувались доходи фізичним особам.



Редаговано разів: 1. Востаннє 23/01/2015 12:55 користувачем DK-admin.
Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Нажаль ви не зможете відповісти на цю тему. Вона була закрита.


Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000554