Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

отчёт ФОПа-единщика без НДС 3 гр в Пенсионный фонд

Відправлено користувачем lesusha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Сегодня сдавала отчет в Суворовсков ПФУ Одессы. Таки-да, новые бланки, причем только у них продаются, в электронном виде не встречала sad smiley И действительно до 10февраля...
Одесса Приморский район. Висит объявление Додаток 5 принимается на новых бланках.


ФОП без наёмных сотрудников заполняет таблицу 2 и титульную????
да! это не имеет отношения к наемным! это взносы которые вы платили за себя!! как ФЛП!!
Что-то я смотрю, что бланк, на котором сегодня сдавала отчет, и бланк, размещенный на [chp.com.ua] - разные титульные страницы... Может кто-то еще перепроверить, кто уже сдал отчет?
Quote
nlikh
Что-то я смотрю, что бланк, на котором сегодня сдавала отчет, и бланк, размещенный на [chp.com.ua] - разные титульные страницы... Может кто-то еще перепроверить, кто уже сдал отчет?

я не слідкувала за новими бланками, просто здала електронкою, все прийняли, тепер порівнюю титулку по ссилці і бачу такі відмінності:
терміни подання в моєму електронному стоять " 1 квітня", тобто по-старому.... і кількість таблиць у мене 6, а вцьому бланку 4.... не знаю який правильний, але ПФ звіт прийняв без проблем...eye rolling smiley
Quote
вип
Бланк, действительно должен быть новый и сдавать таки до 10 февраля, и его таки нет нигде...)))
В Голосеевском ПФУ сказали сдавать на старом бланке

Ну то взагалі... Інформації про опублікування постанови 24-1 від 10.12.2012. ніде не знайшла. То на якій підставі, питається, вони вимагають здавати звіт за новою формою??? Головне, що мені в ПФ сказали, що додаток 4 здавати за старою!!! формою, хоч даною постановою затверджені також нові бланки дод. 4. Ну як це в голові помістити? Коротше, відправила сьогодні старий дод. 4 по електронці і чекаю, що буде далі...
та что вам проблемно чтоли по электронке еще раз сдать по-новому? время еще есть

Закон о ЕСВ

11. Територіальний орган Пенсійного фонду застосовує до платника єдиного внеску такі штрафні санкції:

4) за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності, передбаченої цим Законом, територіальним органом Пенсійного фонду накладається штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;


КОАП
Стаття 1651. Порушення законодавства про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування і загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

Порушення порядку нарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування або подання недостовірних відомостей, що використовуються в Державному реєстрі загальнообов'язкового державного соціального страхування, іншої звітності та відомостей, передбачених законами України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" і "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", порушення встановленого порядку використання та здійснення операцій з коштами Пенсійного фонду України -

тягнуть за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
та что вам проблемно чтоли по электронке еще раз сдать по-новому? время еще есть

Нє, мені проблемно переробити 15 звітів по ФОПах, які не мають електронки і знаходяться в різних ПФ.
Потім ще їх виловити треба, щоб попідписували...
Львів.Дзвонила у свій пенсійний , сказали на старому бланку, але до 10 лютого.
Yulka, дякую за інформацію. Скажіть, який це був район? Вчора я особисто була у Франківському, на старому бланку приймати відмовились. Галицький ПФ сьогодні по телефону сказав, що теж приймають на нових.
Повертаюсь до теми.
Подала запит в "Ліга-Закон" про набуття чинності Постановою Правління ПФУ №24-1 від 10.12.2012. і отримала таку відповідь:

"Стосовно набуття чинності Постанови Правління Пенсійного фонду України від 10.12.2012 №24-1 «Про внесення змін до постанови правління Пенсійного фонду України від 08 жовтня 2010 року № 22-2», повідомляємо.
Постанова набирає чинності з дня офіційного опублікування у виданні «Офіційний вісник України». Дата опублікування і номер «Офіційного вісника України» будуть визначені Міністерством юстиції України при внесенні цього документа до Єдиного державного реєстру нормативно-правових актів.
На даний час, документ зареєстрований в Міністерстві юстиції (реєстраційний номер 2204/22516 від 27.12.2012), але поки не внесений до ЄДРНПА.
Також повідомляємо, що постанову буде розміщено в системі до моменту набрання нею чинності."

Отже, Постанова не набула чинності. Сьогодні планую їхати в ПФ і скандалити з ними. angry smiley
Физические лица – предприниматели, работающие на общей и упрощенной системе налогообложения подают отчет (Приложение 5) с учетом норм Постановления № 24-1 - до 10 февраля года
[www.buhgalter911.com]
Наголошую ще раз, Постанова не набула чинності.
сори, предыдущий пост не прочиталаconfused smiley
Может кто знает, акт сверки фопу с пенсионным тоже нужно делать? Интересует Святошинский район
А я сегодня тоже была в ПФ и мне вернули отчет ф5, сказали - новый бланкangry smiley, в интернете не нарыла - пришлось покупать. сегодня заполнила а завтра понесу. Спасибо что подкинули ссылочку на новые бланкиspinning smiley sticking its tongue out
А к пенсионному отчету, декларацию за год и единый за год прилагать ксерокопию нужно?
Quote
Olya
А к пенсионному отчету, декларацию за год и единый за год прилагать ксерокопию нужно?
У нас ПФ даже не смотрит дод.5 без копии годовой деки!!!
Дека по единому их не интересует. Но могут хотеть копию свидоцтва единого податка.
А можно поподробнее? Что это за дека, без которой ПФ отчёты не смотрит?
Quote
lesusha
А можно поподробнее? Что это за дека, без которой ПФ отчёты не смотрит?
Звыняйте, я, наверное, нечетко написала...eye rolling smiley
У ФОПа на ОС пенс. фонд не принимает дод.5 без копии годовой декларации про майновый стан, даже разговаривать не хотят...
У ФОПа на едином податке пенс. фонд вместе с дод.5 может хотеть копию свидоцтва ЕП.
А в графі 4 - Розмір єдиного внеску - буде сума 34,70 грн., як в минулому році здавали??? Чи ця колонка не заповняється тепер???
Quote
accountent
А в графі 4 - Розмір єдиного внеску - буде сума 34,70 грн., як в минулому році здавали??? Чи ця колонка не заповняється тепер???
Я там ставлю "34,7% " во всех строках. Как и в прошлом году.
Кого интересует Святошинский ПФ: вчера сдала отчёт, на новом бланке, но перед сдачей всех отправляют к инспекторам на сверку. Реквизиты новых счетов просите, когда сдаёте отчёт, выдают всем.
Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби повідомляє про зміни в податковому законодавстві:


З 08.01.2013 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 07.11.2012 № 1159 «Про внесення змін до форм податкових декларацій платника єдиного податку, затверджених наказом Міністерства фінансів України
від 21 грудня 2011 року № 1688» (далі – Наказ № 1159).

Зазначеним наказом внесені зміни, зокрема:

форму податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця доповнено розділом «V. Показники господарської діяльності для платників єдиного податку V групи»;

форму податкової декларації платника єдиного податку - юридичної особи доповнено розділом «ІІІ. Розрахунок податкового зобов’язання для платників єдиного податку VІ групи».
Бачу іде мова про форми для ФО, А можна паралельно питання про МП. Для них теж змінилась форма ЄСВ (додаток 4)?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000434