Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

підприємець та одержання грошей з-за кордону від IТ діяльності

Відправлено користувачем Denisr85 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Працював 2 роки назад як спд на єдиному податку. Потім діяльність припинив, перейшов на загальну систему і подаю раз в рік декларацію з прочерками.

На даний момент цікавлюсь розробкою flash ігор, задумуюсь щоб "воскресити" свого спд на єдиному. Але виникнає дилема -- з-за кордоном підприємства працюють без печаток, актів виконаних робіт і тп волокити,у них є тільки договір і підпис . Наскільки розумію, наші банки (податкова?) вимагають це все. Якщо почну нагружати своїми проблемами клієнтів (америка, австралія,німеччина...), вони знайдуть когось іншого і я втрачу дохід. Простий закон ринку. Працювати як фізична особа і платити 15-17% і як саме це відбувається? Ізвращатись money bookers і переживати? Допоможіть розібратись як краще зробити?

Підсвідомо хочу легально працювати, сплачувати 5%+есв, а мені в держава-банки в колеса ставлять перепони. Які виходи з ситуації можете мені порадити? Як люди працюють у цій сфері, допоможіть розібратись?

Дякую за вичерпні відповіді.
Если договор заключается под юрисдикцией той страны, где работает Ваш контрагент, и в той стране ему разрешено работать без печати, то такой договор может быть без печати контрагента. Т.е. в договоре должно быть указано место составления - страна, город Вашего контрагента.

Консультируйтесь с Вашим банком. Можно не только с Вашим; если они не могут дать полной информации, потормошите других.

Читайте, что по этому поводу есть в законодательстве.

И ещё... да простят меня форумяне за такую рекламу smiling smiley сходите на семинар по ВЭД к Саше_Т - узнаете много полезных вещей smiling smiley
1. СПД на 3 группе. Платите 5% от прихода денег.
2. Они могут работать без печатей, т.е. договора могут быть без печати. Банки нормально реагируют.
3. Счета несете в банк. Акты делаете и оптом подписіваете или....


А підпис контрагента у цьому випадку має бути "мокрим", чи підійде сканований варіант?
Впринципі я ігри продаю, значить договора я маю складати (перекладати для контрагента?) як в цьому випадку бути?
Десь читав що з роялті простіша ситуація. Не знаю схем, заплутався вкінець. Хто з цим стикався - Help! smileys with beer
П.С,
До Саші_Т звернувся, чекаю відповіді.Сходив би на семінар, але я не з Києва.
З якого Ви регіону?smiling smiley

Ви робите ті документи які потрібні Вам.
Написати Вам приватно неможливо.
Включіть отримання приватних повідомлень.
Видає оце "The user you want to send a message to is not approved to use the private message system"
Мы сами писали двуязычные договора, акты, а поставщики подписывали

------------------------------------------------

Наберись смелости, если хочешь что-то изменить. Наберись терпения, если что-то изменить невозможно. И будь мудрым, чтобы знать, когда нужна смелость, а когда терпение.
В мене в опціях форуму чомусь немає розділу "Приватні повідомлення". Зробив свій мейл видимим для форумчан. Буду вдячний за Ваші поради.
часу від дати реєстрації мало тому приват не працює
Денис, здравствуйте.
По законодательству допускается составление документов с нерезидентами, у которых нет печати, без проставления оттиска их печати. Поэтому работайте на здоровье, платите налоги, составляйте первичку, Вы все делаете правильно.
Если будут еще вопросы, можете написать на shura2605@mail.ru

С ув.

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Quote
Denisr85
Десь читав що з роялті простіша ситуація. Не знаю схем, заплутався вкінець. Хто з цим стикався - Help! smileys with beer.
то хто стикався? підкажіть, як оформити роялті... які доки потрібно.

на рахунок надходжень з-за кордону на р/р. підкажіть чи потрібно відкривати р/р в іноземній валюті? чи можна користуватись в грн?
Якщо Вам перерахують в гривніsmiling smiley, то можете не відкривати.
Quote
Iskra
Якщо Вам перерахують в гривніsmiling smiley, то можете не відкривати.

Искра, это коварная шутка smiling smiley Разве можно получать гривни из-за границы, предварительно не подготовившись? winking smiley
Роялти - специфический доход. Не является объектом обложения единым налогом у ФОП, ст.292.1.1 НКУ. То есть декларируется что ли как доходы физлица, а не ФОП? А в договорах на роялти тогда обозначать нужно: ФОП или просто гражданин ФИО?
Quote
Westa
Quote
Iskra
Якщо Вам перерахують в гривніsmiling smiley, то можете не відкривати.

Искра, это коварная шутка smiling smiley Разве можно получать гривни из-за границы, предварительно не подготовившись? winking smiley

Сейчас можно. Раньше нужна была индивидуальная лицензия НБУ

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Quote
brick
Роялти - специфический доход. Не является объектом обложения единым налогом у ФОП, ст.292.1.1 НКУ. То есть декларируется что ли как доходы физлица, а не ФОП? А в договорах на роялти тогда обозначать нужно: ФОП или просто гражданин ФИО?

Я бы написала просто гражданина и средства перечисляла на счет частного лица, а не ФЛП

С ув.

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041199999999997