Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Я вважаю себе сумлінним платником, як поступити у такій ситуації?

Відправлено користувачем Kreont 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
А Вы не давали каким-то клиентам - физлицам документы об оплате за нал?
У Вас безнал только или там сумма очень большая обозначена? Если за нал есть работа с физиками, то налоговики не могут косвенным методом точно установить доходы.
Нет, работаю только с юр.лицами, с физ.лицами не работаю вовсе. Да и по виду деятельности (программирование) работа с физ.лицами нерентабельная. Сумма ошибочная небольшая - 3000грн. вроде что была в ГНИ.
Пока жду, как и советовали ... smiling smiley

Разве что кому интересно будет, опубликую текст письма, того что я написал по поводу ошибочных ведомостей что попали из чужой 1ДФ:

ДПІ у __________________ районі, _______________ області ДПС
Керівнику органу ДПС, начальнику ДПІ у _________________ районі
п. _____________________________

ЛИСТ №___________


На Ваше повідомлення від ______________________ за № _________________ повідомляю що жодних правовідносин з організацією ___________________ ,код ЄДРПОУ ________________________, я не мав, ніяких полуг їм ніколи не надавав, жодних цивільно-правових угод не укладав, коштів у готівковій чи безготівковій формі не отримував від них.

Знизу стандартно: підпис+дата+печатка
Як закінчилась ваша історія з податковою? Сьогодні мені подзвонив інспектор і сказава що в мене дуже велика розбіжність між декларацією та ф.1ДФ підприємств. В суботу йду в податкову на розборки (я СПД і здаю в оренду 1 авто і 1 складське приміщення, працюю лише з двома фірмами і по їх звітах все зійшлось) тому навіть незнаю як їм завтра доказувати щоя не баран і цих грошей не отримував. А сума дуже солідна понад 100тис.грн


Quote
Karmen
Як закінчилась ваша історія з податковою? Сьогодні мені подзвонив інспектор і сказава що в мене дуже велика розбіжність між декларацією та ф.1ДФ підприємств. В суботу йду в податкову на розборки (я СПД і здаю в оренду 1 авто і 1 складське приміщення, працюю лише з двома фірмами і по їх звітах все зійшлось) тому навіть незнаю як їм завтра доказувати щоя не баран і цих грошей не отримував. А сума дуже солідна понад 100тис.грн
Не нервуйте!
Раджу іти в податкову з отаким листом , який наведений в попередньому пості.І наполягати на своєму, спокійно і впевнено.
Моєму ФОПу минулого року податкова вот так само " шила дєло", що вона, типу, має неабиякі земельні ділянки на півдні України і за оренду цих ділянок від якоїсь фірми отримала дохід!!!!! Після візиту до рідної податкової з отаким листом все заспокоїлося і засохло.(Тьху,тьху,тьху!)
Quote
nikon
Quote
Karmen
Як закінчилась ваша історія з податковою? Сьогодні мені подзвонив інспектор і сказава що в мене дуже велика розбіжність між декларацією та ф.1ДФ підприємств. В суботу йду в податкову на розборки (я СПД і здаю в оренду 1 авто і 1 складське приміщення, працюю лише з двома фірмами і по їх звітах все зійшлось) тому навіть незнаю як їм завтра доказувати щоя не баран і цих грошей не отримував. А сума дуже солідна понад 100тис.грн
Не нервуйте!
Раджу іти в податкову з отаким листом , який наведений в попередньому пості.І наполягати на своєму, спокійно і впевнено.
Моєму ФОПу минулого року податкова вот так само " шила дєло", що вона, типу, має неабиякі земельні ділянки на півдні України і за оренду цих ділянок від якоїсь фірми отримала дохід!!!!! Після візиту до рідної податкової з отаким листом все заспокоїлося і засохло.(Тьху,тьху,тьху!)

Дякую, трішки заспокоїли
Quote
Karmen
Як закінчилась ваша історія з податковою? ...

Наразі ніяк. Ну тобто ніхто з ДПС (чи вже Міндоходів) не дзвонить і нічого більше не вимагають щоб доказувати свою правоту. Видно що дійсно самі розібрались з цією невідомою мені фірмою.

П.С. Зміст листа помагав один юрист складати, я тому впевнений в його "правильності" по тексту.
Quote
Kreont
Quote
Karmen
Як закінчилась ваша історія з податковою? ...

Наразі ніяк. Ну тобто ніхто з ДПС (чи вже Міндоходів) не дзвонить і нічого більше не вимагають щоб доказувати свою правоту. Видно що дійсно самі розібрались з цією невідомою мені фірмою.

П.С. Зміст листа помагав один юрист складати, я тому впевнений в його "правильності" по тексту.


Дякую, скористаюсь Вашим шаблоном
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027500000000001