Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Я вважаю себе сумлінним платником, як поступити у такій ситуації?

Відправлено користувачем Kreont 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Дуже цікавить думка що громадськості, що самих представників ДПС на ничже наведену ситуацію.

Я (ФОП на єдиному податку, 3-я група) подав за 2012 рік. декларацію, сплатив вчасно всі податки, записи в книзі також всі зроблені і повністю відповідають сплаченим сумам податку 5%-ковому.

18 квітня 2013 мені прийшло повідомлення з регіональної ДПС де я обслуговуюся, що в мене є недоплата за 2012р. по сплаті податку. Після вияснення що це за сума і від кого вона надійшла, було отаке виявлено:

Якась невідома мені юридична фірма "Х" (з якою я ніколи справ не мав і за неї ніколи не чув) показала в своєму звіті 1-дф що вони на мене закривали кошти. (код виду доходу 157).

Я був 29 квітня в "своїй" ДПС і написав листа що я жодного уявлення не маю ні що за фірма "Х", ні про те що я жодних коштів (готівкових чи безгоівкових) від них не отримував.

От тепер питання, що мені ще потрібно зробити, для того щоб ДПС почала детальну перевірку фірми "Х" і правильність вказання нею мене у своєму звіті 1-дф?

Чому я повинен займатися цим питанням (див.назву теми). Адже помилку зробив не я, а власне фірма "Х"?
Які мої наступні кроки як сумлінного платника податків?

п.с. аналогічну тему створив на сайті ДПС:
Тема на форумі ДПС
але наразі реакції "0" sad smiley
Ну ви можете звернутися до цього контрагента з письмовим листом з проханням виправити у своїй звітності помилку (скоріш за все вони помилилися в РНОКПП). Отримавши від них відповідь піти зі всім цим у податкову. Не факт, що це щось дасть, але спробувати треба, бо якщо ні, то тоді тільки до суду йти.
І ще, боронь Боже щось сплачувати, бо це може розцінитися податковою як згода зі всіми штрафами і недоїмками.


Ускладню ситуацію: контрагент на контакт зовсім не хоче іти sad smiley
Нічого сплачувати я і не збираюся.

Одне от не розумію: ну добре це один контрагент таке щось невідоме зробив, і ще я можу виділити час щоб цим зайнятися. А якщо завтра випадково 10,100,1000 контрагентів покажуть мне в 1-дф, я що тільки тим і буду займатися що видзвонювати до них щоб робили уточнюючі по 1дф? це ж повний абсурд.
Флеш моб по українськи:
100 юр.осіб показують СПДФО в 1ДФ, а через квартал подають уточнюючі 1-дф. А СПДФО просто в шоці повному >grinning smiley<
Ви написали листа. Думаю, що більше нічого Вам робити не треба. Через декілька днів можете зателефонувати у податкову та дізнатись на який відділ розписали Ваш лист. 2-й екземпляр з відміткою у Вас залишився?

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
Kreont
Флеш моб по українськи:
100 юр.осіб показують СПДФО в 1ДФ, а через квартал подають уточнюючі 1-дф. А СПДФО просто в шоці повному >grinning smiley<

Що Ви так панікуєте? Від помилок ніхто не застрахований. Дочекайтесь реакції на Ваш лист і не нервуйте.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
Ви написали листа. Думаю, що більше нічого Вам робити не треба. Через декілька днів можете зателефонувати у податкову та дізнатись на який відділ розписали Ваш лист. 2-й екземпляр з відміткою у Вас залишився?
Так, перед тим як подати листи інспектору, я зареєстрував їх у приймальні, маю печатку на своїй копії з вхідним номером і датою.

Як на мене, також логічно що цим питанням далі має займатися якась служба/відділ ДПС.
Quote
kuzma
Quote
Kreont
Флеш моб по українськи:
100 юр.осіб показують СПДФО в 1ДФ, а через квартал подають уточнюючі 1-дф. А СПДФО просто в шоці повному >grinning smiley<

Що Ви так панікуєте? Від помилок ніхто не застрахований. Дочекайтесь реакції на Ваш лист і не нервуйте.
Не повірите, але в багатьох знайомих аналогічна ситуація. І у всіх випадках ДПС "заставляє" самих підприємців займатися цим питанням.
Податковій треба довести, що Ви отримували ці гроші. 1дф ще не підтвердження. Тому будьте спокійні. Можете зробити дзвіночок на "пульс податкової" (на сайті податкової є телефон) і описати Вашу проблему. На практиці інспектори в районних поадткових сильно не люблять, коли на них туди скаржаться. Але дочекайтесь хочаб 10 робочих днів з моменту подання Вами листа.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
Kreont
Quote
kuzma
Quote
Kreont
Флеш моб по українськи:
100 юр.осіб показують СПДФО в 1ДФ, а через квартал подають уточнюючі 1-дф. А СПДФО просто в шоці повному >grinning smiley<

Що Ви так панікуєте? Від помилок ніхто не застрахований. Дочекайтесь реакції на Ваш лист і не нервуйте.
Не повірите, але в багатьох знайомих аналогічна ситуація. І у всіх випадках ДПС "заставляє" самих підприємців займатися цим питанням.

Вибачте, але не вірю. Підприємствам немає ніякого сенсу таке робити.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
спасибі, наразі буду очікувати 10 днів.
Номер пульсу найшов, ледве, добавив в записник smiling smiley
(044) 284-00-07
Quote
kuzma
Quote
Kreont
Quote
kuzma
Quote
Kreont
Флеш моб по українськи:
100 юр.осіб показують СПДФО в 1ДФ, а через квартал подають уточнюючі 1-дф. А СПДФО просто в шоці повному >grinning smiley<

Що Ви так панікуєте? Від помилок ніхто не застрахований. Дочекайтесь реакції на Ваш лист і не нервуйте.
Не повірите, але в багатьох знайомих аналогічна ситуація. І у всіх випадках ДПС "заставляє" самих підприємців займатися цим питанням.

Вибачте, але не вірю. Підприємствам немає ніякого сенсу таке робити.

Я також не вірив, поки це мене не "торкнулося".
Один варіант я так розумію: неправильно вказали код ДРФО в 1-дф.
Інший варіант: збільшення витратної частини своєї, відповідно оптимізація податку з доходів.

Що в даному випадку було я ще не знаю, як тільки взнаю обовязково відпишусь.
Підприємства не платять податку з доходів, а витрати по-перше нараховуються по факту отримання товарів (полуг),а подруге повинні бути документально підтвердженні. Уж поврте мені на слово, як бухгалтеруsmiling smiley

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Згоден, перепутав слово, мав на увазі податок з прибутку.
Подякував за відповіді, через 10 днів розкажу як просувається питання відстоювання сумлінності і правоти!

П.С. якщо потрібно можу оформити як статтю Вам для журналу, от для такої справи я час знайду smileys with beer

Одне що накладно, через помилку "якогось" підприємства, а я зараєстрований в ДПС до якої 90км, то хто тепер мені компенсує витрати часу і бензин невідомо.
А навіщо Ви туди їздите? Розумієте, доки підприємці будуть так реагувати на "пісульки" податкової,доки податкова буде так себе поводити. Відстоюйте свої права. Вони Вам прислали листа поштою, відповідайте їм теж поштою.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
та для початку, хай те підприємство, надасть податковій хоча б один підтверджуючий документ, на ті суми, що вони в 1дф показали, а потім і буде видно, що треба робити. Як на мене, пояснення в податковій залишили? от все.
Щось тут не так. Дуже важко помилитися в коді одного підприємця і потрапити на іншого підприємця. Здається в кода навіть контрольна сума є, тому помилитися в одній цифрі неможливо. Краще з'ясуйте чи не міг хтось скористатися Вашою печаткою і виписати документи від Вашого імені цьому підприємству.
А до чого тут документи? Мова іде про оплату коштів. У підприємців доход нараховується за касовим методом, тобто по надходженню коштів.
Нічого людині не треба з'ясовувати. Хай податкова доводить.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Я ж маю на увазі документи про сплату. Можливо підприємство розрахувалося готівкою, а хтось взяв у сумлінного платника печатку і виписав підприємству товарний чек. І у підприємства всі документи є, а сумлінний платник цих грошей і не бачив.
Ради эксперимента вносила свой код в поиск по единому реестру, изменяя от 0 до 9 последнюю цифру, потом предпоследнюю. Не нашла ни одного СПД, дальше играться надоело. Вероятность ошибиться в коде и попасть на предпринимателя очень мала.
Quote
kuzma
А до чого тут документи? Мова іде про оплату коштів. У підприємців доход нараховується за касовим методом, тобто по надходженню коштів.
Нічого людині не треба з'ясовувати. Хай податкова доводить.
полностью согласна
Quote
Blick
Я ж маю на увазі документи про сплату. Можливо підприємство розрахувалося готівкою, а хтось взяв у сумлінного платника печатку і виписав підприємству товарний чек. І у підприємства всі документи є, а сумлінний платник цих грошей і не бачив.
это не исключено, но нада быть лохом, что б "кто-то" взял печать и никлепал товарных чеков на наличку, а СПД-ник ни сном и ни духом
я вот себе не представляю возможности другому лицу взять мою печать для каких-то "пропечатаний"
Люди разные бывают. У меня один директор даже в руки печать никому не давал, а другой раздавал печать и пустые листы с печатью направо и налево...
Подякував всім за підказки drinking smiley

Остатній раз дзвонив в ДПС 07.05 хотів уточнити що там з моїм листом, відповіли що в них ще не було часу взятися за нього ).
З того часу в ДПС не дзвонив, нікуда не їхав, ніяких листів від них не отримував, жодної реакції на мій лист не бачу. Чекаю наразі...

Зате маю дуже цікаву інформацію (ну це чисто моя цікавість, трошки нагуглив, трошки попередзвонював) щодо невідомої фірми і як так сталося що вони мене показали в 1ДФ:

1. Фірма зараз перебуває в стані процедури банкрутсва, відповідно телефони їх мовчать
2. Знайшов зато відповідальну особу по їх справі, чи як він там називається ліквідатор і т.п. що приймає зараз претензії.
Після діалогу з ним ще таке виснилось (повна фантастика якась): фірма ніяких документів що мали зі мною справу не має, ніяких підверджень не можуть надати, так як в них то лі пропали то лі згоріли документи hot smiley

Ну і як Вам такий розвиток подій?
А ну так і саме головне: печаток нікому я в руки не давав це 100%. Ну хіба жінка знає де печатка лежить >grinning smiley<

До речі на форумі ДПС реакції на моє аналогічне повідомлення повний нуль:
0 Відповідей
177 Переглядів
Ну вот я би сказала, що відсутність рухів з боку податкової - це ду-у-у-же добре! Просто чудово!
Тепер радила би Вам тихенько сидіти, не робити бурю в шклянці води. Вони Вас не чіпляють - і Ви їх не дражніть зайвою активністю, не форсуйте події. Все, що могли, Ви вже зробили ( листа подали), і зробили правильно. Тепер черга відповідати за податковою.
Якщо і надалі все буде так само тихо, ця Ваша справа так і засохне сама по собі.
Повірте, те, що я Вам зараз написала - порада від щирого серця на основі власного досвіду .
Гарно сказано, цілком згоден smiling bouncing smiley

Якщо чесно то є велике бажання знайти бухгалтера/директора цієї фірми і в них спитати що це за махінації з мої ДРФО.
Тим більше зараз діє закон про захист персональних даних, а в даному випадку виходить що хтось використав мої дані без мого відома.
А у мене склалося враження, що то десь якийсь дрібний "клєрк" тюкнув не на ту клавішу в компі - і запустилася халепа!
Згодом побачили -а закрутити назад не виходить. Тоді сценарій мав би розвиватися так: якщо не дізнаються начальники ( тому і раджу не активізуватися аж занадто!) , то тихенько спустять справу на гальмах - та й по всьому!cool smiley
У нас была налоговая проверка по подобному случаю. Мы юр.лицо отразили в 1-ДФ выплаты и начисления с кодом 157.Проверяли этого ФОПа и мы предоставляли в налоговую письмо и копии подтверждающих документов. Поясняли, на каком основании отразили в отчете. Так что, не волнуйтесь. Из вашей налоговой придет запрос в налоговую того юр.лица если нужно и по цепочке.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000421