Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Використання коштів з підприємницького рахунку на НЕпідприємницкі цілі

Відправлено користувачем kobaDTKT 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Чи карається (і як) використання коштів з підприємницького банківського рахунку (відкритого ФОП на єдиному податку 2 або 3 групи) на НЕпідприємницькі цілі, наприклад, оплату рахунків не пов'язаних з підприємницькою діяльністю - за дитсадок, газ, електрику, ЖЕК і т.ін.?
Взагалі-то теоретично кошти на підприємницьких рахунках
це все-одно власність фізичної особи....... Але я не радила би
змішувать мухи з котлєтами.......eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ЕБПЗ 107.04

Чи може ФОП платник ЄП використовувати кошти з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення підприємницької діяльності, для власних потреб?

Повна:
Згідно з ст. 42 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV (далі – ГКУ) підприємництво – це самостійна, ініціативна, систематична, на власний ризик господарська діяльність, що здійснюється суб’єктами господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і соціальних результатів та одержання прибутку.
Відповідно до ст. 44 ГКУ підприємництво здійснюється на основі вільного розпорядження прибутком, що залишається у підприємця після сплати податків, зборів та інших платежів, передбачених законом.
Враховуючи вищевикладене, фізична особа – підприємець має право вільно користуватися коштами для власних потреб з розрахункового рахунку, який відкрито для здійснення господарської діяльності, за умови сплати всіх податків, зборів та інших платежів, передбачених чинним законодавством, від підприємницької діяльності.


Quote
Шустрик
Взагалі-то теоретично кошти на підприємницьких рахунках
це все-одно власність фізичної особи....... Але я не радила би
змішувать мухи з котлєтами.......eye rolling smiley


а почему не советовали бы? у меня к р/с привязана карта, я ею и в магазинах за продукты расчитываюсь, и прочие покупки, чем это может грозить?

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Сюзанна, большое спасибо за квалифицированный ответ.
Quote
Алиссия
Quote
Шустрик
Взагалі-то теоретично кошти на підприємницьких рахунках
це все-одно власність фізичної особи....... Але я не радила би
змішувать мухи з котлєтами.......eye rolling smiley


а почему не советовали бы? у меня к р/с привязана карта, я ею и в магазинах за продукты расчитываюсь, и прочие покупки, чем это может грозить?

Да ничем, просто для определения дохода по предпр. деят-ти необходим обособленный р/с, т.к. ФЛ может имет и другие счета не связанные с предпринимательством
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031