Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Чи потрібні єдинщикам платіжні термінали

Відправлено користувачем tcahcenco1978 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Є лист мінекономрозвитку , що єдинникам не обов"язково ставити платіжні термінали. Тобто якщо потрібно то ставте
якщо ні то можна не ставити. Для тих хто використовує РРО встановлювати їх обов"язково. Чи перевіряли вже когось по наявності терміналів.
Тобто,єдинщики можуть використовувати платіжні термінали не використовуючи РРО?Я правильно розумію?
Quote
asimetrikal
Тобто,єдинщики можуть використовувати платіжні термінали не використовуючи РРО?Я правильно розумію?
Ну звичайно. Закон дозволяє не використовувати РРО єдинникам , але не забороняє при цьому використовувати термінали.


Яка сума вважається доходом:сума яка поступила на рахунок(за мінусом комісії банку),чи сума проведена через термінал?
Датою надходження доходу вважається дата зарахування коштів на рахунок?Чи дата проведення коштів через термінал?
Сума, яка поступила на рахунок... А комісія банку
це витрати на РКО...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я вважаю (так як на рахунок поступає сума за вирахуванням РКО), що до доходу потрібно включати не суму, яка поступила, а суму, яка пройшла по терміналу, але датою фактичного поступлення а не проведення транзакції.
Quote
rs_2012
Я вважаю (так як на рахунок поступає сума за вирахуванням РКО), що до доходу потрібно включати не суму, яка поступила, а суму, яка пройшла по терміналу, але датою фактичного поступлення а не проведення транзакції.

Ви праві ... thumbs up я саме суму по терміналу і мала на увазі...
невірно сформулювала... шось жара мабуть сказується...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Девочки, то есть получается так :
01.07.2013 по терминалу проведена сумма 12,25. Эти 12,25 идут в доход этим же числом (01.07).
На р/счет 02.07.2013 поступает сумма 12,00 и банк снимает комиссию 0,25. Сумма 0,25 идет в затраты числом 02.07.2013.
Правильно???eye rolling smiley
А, да, уточню: это ФОП на ОС, поэтому актуальны затраты. ( Потому что затраты ФОПа на ЕП не актуальны).
Правильно...thumbs up



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Правильно...thumbs up
Ну , слава Богу, разобрались!
Спасибо большое, коллега!!!smileys with beer
Не, 12,25 идет в доход 02.07 и 0,25 идет в затраты 02.07.
Quote
rs_2012
Не, 12,25 идет в доход 02.07 и 0,25 идет в затраты 02.07.

Я би дохід все0таки ставила по терміналу - 01.07... імхо...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
rs_2012
Не, 12,25 идет в доход 02.07 и 0,25 идет в затраты 02.07.
Не соглашусь.eye rolling smiley
Ведь сумма 12,25 пробивается по РРО практически одновременно с проведением по терминалу, то есть 01.07. Только на РРО нажимают не "Опл." а " КРД"( не Готівка, а Кредит ). И сумма ( 12,25 ) попадает в " Суму розрахунків" РРО за день 01.07 точно так же, как попадают суммы за наличные.
Quote
nikon
Quote
rs_2012
Не, 12,25 идет в доход 02.07 и 0,25 идет в затраты 02.07.
Не соглашусь.eye rolling smiley
Ведь сумма 12,25 пробивается по РРО практически одновременно с проведением по терминалу, то есть 01.07. Только на РРО нажимают не "Опл." а " КРД"( не Готівка, а Кредит ). И сумма ( 12,25 ) попадает в " Суму розрахунків" РРО за день 01.07 точно так же, как попадают суммы за наличные.
Так, дата відвантаження 01.07, але мова йде про ФОП, у яких датою отримання доходу є дата фактичного отримання коштів. А «Сліп» не є первинним документом і не може слугувати підприємцеві підставою включення у дохід.
Слип-то слипом, но ведь кассовый аппарат РАСПЕЧАТЫВАЕТ ФИСКАЛЬНЫЙ ЧЕК !
Quote
nikon
Слип-то слипом, но ведь кассовый аппарат РАСПЕЧАТЫВАЕТ ФИСКАЛЬНЫЙ ЧЕК !
1. Ну и что? Денег то ещё нет.
2. Конкретно сейчас идёт речь о единщике у которого нет РРО.
Quote
rs_2012
Quote
nikon
Слип-то слипом, но ведь кассовый аппарат РАСПЕЧАТЫВАЕТ ФИСКАЛЬНЫЙ ЧЕК !
1. Ну и что? Денег то ещё нет.
2. Конкретно сейчас идёт речь о единщике у которого нет РРО.
Да-да, я знаю, что тема о единщиках и терминале!
Это я влезла со своим ФОПом на ОС, а теперь вот вся в раздумьях...
Про кассовый метод у ФОПа знаю хорошо, понимаю, что денег еще нет, но вот не поднимается рука записать в книгу доходов сумму меньшую, чем показал РРО в " Сумі розрахунків" ...
Создается впечатление, что где-то свинка зарыта...
Quote
nikon
Quote
rs_2012
Quote
nikon
Слип-то слипом, но ведь кассовый аппарат РАСПЕЧАТЫВАЕТ ФИСКАЛЬНЫЙ ЧЕК !
1. Ну и что? Денег то ещё нет.
2. Конкретно сейчас идёт речь о единщике у которого нет РРО.
Да-да, я знаю, что тема о единщиках и терминале!
Это я влезла со своим ФОПом на ОС, а теперь вот вся в раздумьях...
Про кассовый метод у ФОПа знаю хорошо, понимаю, что денег еще нет, но вот не поднимается рука записать в книгу доходов сумму меньшую, чем показал РРО в " Сумі розрахунків" ...
Создается впечатление, что где-то свинка зарыта...
У меня ФЛП на общей (несколько). Раньше я тоже не хотела "париться" и включала датой пробития по РРО, но сейчас отнимаю суммы безнала и включаю их отдельными строками датой поступления денег.
М-дя...Логика, безусловно, есть....
Да там париться-то особо не с чем: писать в книгу доходов за день не " Суму розрахунків", а только сумму, наторгованую наличкой. А потом из банковской выписки вот эти безнальные суммы довписать отдельно , но днем поступления на р/счет.
Спасибки!smiling smiley
Думаю, мы не сильно зафлудили тему.smiling smiley
Скажем так : плодотворно обсудили параллельную ветвь!smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051599999999999