Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Оформлення нового працівника

Відправлено користувачем LILY27 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!
Як оформити на роботу працівника, щоб він виконував певну роботу (саме головне, щоб людина відповідала), а оплата була десь приблизно 200грн в місяць(якщо так можливо). Які внески потрібно платити, які звіти подавати і як правильно оформити так, як ця людина працює на основному місці роботи???
Ви ФОП і хочете оформить з найманим такий договір?!?!?!
То вам пряма дорога в свій Центр зайнятості... Якшо ви хочете
платить таку низьку зарплату, то вам потрібно в договорі
прописувати неповний робочий день, чи тиждень, чи місяць.
Але чи зареєструє з такою низькою оплатою ЦЗ вашу угоду,
це вже тільки вони вам скажуть...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вибачте за неповне надання інформації. Так я ФО-П 3 група 5%. Підприємці оформляютья собі найманих лише через ЦЗ? Правильно я поняла? Добре, я хочу оплачувати працівникові 200 грн в місяць, які мені потрібно звіти подавати і внески, які оплачувати та коли?


1. Так лише через ЦЗ.
А про виплати з двохсот ггривень поговоримо пізніше,
коли вам ЦЗ зареєструє все-таки договір з такою сумою
оплати...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
(саме головне, щоб людина відповідала), а оплата була десь приблизно 200грн // Прикольненько!
Управління праці, пенсійний, виконком не дадуть спокійно жити, побачивши таку зп, а податкова взагалі не захоче приймать 1ДФ
Quote
Kisulya
Управління праці, пенсійний, виконком не дадуть спокійно жити, побачивши таку зп, а податкова взагалі не захоче приймать 1ДФ

ну.. да 200 это маловато - 750 - нормально.. в жоговоре указываете 4х часовой рабочий день, с оплатой 750 гривен за месяц и все ОК. ЦЗ подписывает.
тоже интересует такой же вопросик smiling smiley ну а если брать з/п как вы говорите - 750грн,какие суммы налогов тогда оплачивать нужно и куда ?
Quote
bagirrra
тоже интересует такой же вопросик smiling smiley ну а если брать з/п как вы говорите - 750грн,какие суммы налогов тогда оплачивать нужно и куда ?
С чего начать?
750 грн - это за месяц....
Зп платится 2 раза в месяц...
аванс - за фактическое отработанное количество дней... т.е если выплачиваете аванс - 16-го ( то платите за 16 дней)
ЗП - до 7 -го числа следующего месяца... всю оставшуюся сумму.

Все суммы расчитываются исходя из фактически отработанного времени (официального) в нашем случае 750..
за месяц получается

750 * (на вашу ставку ЕСВ от 36,76% для 1 класса профессионального риска производства (ПРП) до 49,7% ) = ______ грн Это будут начисления
750 *3,6% = 27 грн ( удержания)
750 - 27 - налоговая социальная льгота (если есть) - 15% (НДФЛ) = тому, что фактичеки должен получить сотрудник.

ЕСВ - начисления + удержания платятся на один счет в Миндох
НДФЛ - на другой
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028799999999995