Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помилка в ПО-Д2

Відправлено користувачем arcess 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помилка в ПО-Д2
Помогите,пожалуйста!!!В Книгу учета доходов внесен доход 11.01.2013 а квитанция ПО-Д2 выписана 10.01.2013. Как исправить ошибку?Или не трогать вообще...
Re: Помилка в ПО-Д2
Ну взагалі то це несвоєчасне оприбуткування готівки. Але навіщо вам показувати перевіряючим "корєшки" від квитанцій?
Re: Помилка в ПО-Д2
Так вот и я думаю если придет проверка то имеют ли они право требовать эти квитанции как подтверждение дохода?А зная штрафы за несвоевременное обналичивание денег-волосы медленно начали подниматьсяsad smiley


Re: Помилка в ПО-Д2
Є роз'яснення, що записи в книзі і є підтвердженням доходу. Якщо знайду, викладу його сюди.
Re: Помилка в ПО-Д2
Буду очень благодарна!
Re: Помилка в ПО-Д2
Лист Мінфіну від 29.02.2012 про документальне підтвердження доходів пплатників єдиного податку

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.02.2012 р.


Відповідно до підпункту 296.1.1 пункту 296.1 статті 296 глави 1 розділу XIV Податкового кодексу України (далі - Кодекс) платники єдиного податку першої та другої груп і платники єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість, ведуть книгу обліку доходів (далі - Книга) шляхом щоденного, за підсумками робочого дня, відображення отриманих доходів.

Форма книги обліку доходів і порядок її ведення (далі - Порядок) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 15.12.2011 р. N 1637.

Відповідно до Порядку в Книзі відображається фактично отримана сума доходу від здійснення діяльності з сумарним підсумком за місяць, квартал, рік, зокрема кошти, які надійшли на поточний рахунок платника податку та/або отримані готівкою, сума заборгованості, за якою минув строк позовної давності, фактично безкоштовно отримані товари (роботи, послуги).

При відображенні доходів в Книзі факт їх надходження не завжди може бути підтверджений первинними документами, зокрема отримання готівки в оплату товарів (робіт, послуг), тому Кодексом та Порядком не передбачена вимога обов'язковості здійснення записів у Книзі на підставі первинних документів. При цьому дані, наведені в Книзі, є підтвердженням факту одержання доходу і використовуються для складання податкової декларації платника єдиного податку за відповідний податковий (звітний) період.

Департамент податкової,
митної політики
та методології бухобліку
Re: Помилка в ПО-Д2
спасибо, только что тоже нашла!Т.е. проверяющие не имеют права требовать первичку, я правильно понимаю?Или все зависит от проверяющих?smiling smiley
Re: Помилка в ПО-Д2
Не мають права вимагати підтверджуючих готівкові доходи документів.
Re: Помилка в ПО-Д2
Вы меня спасли, буду спать спокойно!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034899999999993