Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Організація обліку фізичної особи підприємця

Відправлено користувачем Iryna_K 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Організація обліку фізичної особи підприємця
І шо це констатація факту, чи запитання?!?!?!eye popping smiley

Якшо запитання - то не сюди, по-перше це великий
кусок інформації і досвіду - який вартує грошей...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день, підскажіть, як правильно організувати облік у приватного підприємця 3 гр. платник ПДВ:
первинні документи, відомості, книги


Яка різниця між веденням обліку 3 гр. (платника ПДВ) і 4 гр. (платника ПДВ) : так само все оприбутковується, списується, вводиться в експлуатацію, нараховується амортизація, визначається фінансовий результат, заповнюються відомості, головна книга, реєстр податкових накладних? Ну а для 3 гр. (платника ПДВ) ще і нига доходів і витрат.
Наскільки "спрощений" облік у 3 гр. (платника ПДВ) ніж у 4 гр. (платника ПДВ), чи ця "спрощенність" умовна?
Посмотрите по этой ссылке информацию
[chp.com.ua]
[chp.com.ua]
СПД 3 группы ведет книгу учета доходов и расходов, реестр НН (если плательщик) Никакой амортизации, фин результатов и т.п.
Quote
Iryna_K
Яка різниця між веденням обліку 3 гр. (платника ПДВ) і 4 гр. (платника ПДВ) : так само все оприбутковується, списується, вводиться в експлуатацію, нараховується амортизація, визначається фінансовий результат, заповнюються відомості, головна книга, реєстр податкових накладних? Ну а для 3 гр. (платника ПДВ) ще і нига доходів і витрат.
Наскільки "спрощений" облік у 3 гр. (платника ПДВ) ніж у 4 гр. (платника ПДВ), чи ця "спрощенність" умовна?
Ну по-перше 3-гр - це ФО, а 4-а - ЮО. У цьму одразу велика різниця. У ФОПа нема балансу, нема бухобліку, тільки наявність первинних документів і своєчасність записів у книгу облоіку доходів і витрат. Що стосується ПДВ - то різниці ніякої.
Бухгалтера нужно брать, хотябы приходящего

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
Kulturolog
Посмотрите по этой ссылке информацию
[chp.com.ua]
[chp.com.ua]
СПД 3 группы ведет книгу учета доходов и расходов, реестр НН (если плательщик) Никакой амортизации, фин результатов и т.п.

Я Вам дуже вдячна за силкиyawning smiley
Quote
Iryna_K
Quote
Kulturolog
Посмотрите по этой ссылке информацию
[chp.com.ua]
[chp.com.ua]
СПД 3 группы ведет книгу учета доходов и расходов, реестр НН (если плательщик) Никакой амортизации, фин результатов и т.п.

Я Вам дуже вдячна за силкиyawning smiley
Quote
Iryna_K
Quote
Iryna_K
Quote
Kulturolog
Посмотрите по этой ссылке информацию
[chp.com.ua]
[chp.com.ua]
СПД 3 группы ведет книгу учета доходов и расходов, реестр НН (если плательщик) Никакой амортизации, фин результатов и т.п.

Я Вам дуже вдячна за силкиsmiling smiley
Вибачаюсь, з третьої спроби вибрала правильний смайлик
Quote
rs_2012
Quote
Iryna_K
Яка різниця між веденням обліку 3 гр. (платника ПДВ) і 4 гр. (платника ПДВ) : так само все оприбутковується, списується, вводиться в експлуатацію, нараховується амортизація, визначається фінансовий результат, заповнюються відомості, головна книга, реєстр податкових накладних? Ну а для 3 гр. (платника ПДВ) ще і нига доходів і витрат.
Наскільки "спрощений" облік у 3 гр. (платника ПДВ) ніж у 4 гр. (платника ПДВ), чи ця "спрощенність" умовна?
Ну по-перше 3-гр - це ФО, а 4-а - ЮО. У цьму одразу велика різниця. У ФОПа нема балансу, нема бухобліку, тільки наявність первинних документів і своєчасність записів у книгу облоіку доходів і витрат. Що стосується ПДВ - то різниці ніякої.

Дуже дякуюsmiling smiley
Доброго дня, підскажіть, якщо бух.облік не ведеться, тоді ситуація: придбали комп'ютер на ФОП 3 гр (пл. ПДВ) за більше ніж 2500,00, ми взагалі не оприбутковуємо, не ставимо ні на 152, ні на 104? А якісь там МШП (канцелярія тощо)?
Quote
Iryna_K
Доброго дня, підскажіть, якщо бух.облік не ведеться, тоді ситуація: придбали комп'ютер на ФОП 3 гр (пл. ПДВ) за більше ніж 2500,00, ми взагалі не оприбутковуємо, не ставимо ні на 152, ні на 104? А якісь там МШП (канцелярія тощо)?
Для себе можете хоч на 2003-й рахунок ставити, але у ФОП нема ні обов'язку вести бухоблік.
Я так розумію, що необхідна лише наявність Видаткової накладної на придбаний комп'ютер. Тобто основний принцип організації обліку на ФОП 3 гр (пл. ПДВ) - це збирання, систематизація первинних документів, що підтверджуюють витрати і доходи суб'єкта підприємницької діяльності та рознесення даних в Книгу доходів і витрат і Реєстр ПН...
Я Вам дуже вдячнаsmiling smiley, я розумію, що у ФОП все набагато простіше, тому не хочу робити зайвої роботи
Quote
Iryna_K
Я так розумію, що необхідна лише наявність Видаткової накладної на придбаний комп'ютер. Тобто основний принцип організації обліку на ФОП 3 гр (пл. ПДВ) - це збирання, систематизація первинних документів, що підтверджуюють витрати і доходи суб'єкта підприємницької діяльності та рознесення даних в Книгу доходів і витрат і Реєстр ПН...

ФОПи на єдиному ведуть тільки книгу доходів.
А книгу доходів і витрат тільки загальники...
А документи на витрати бажано все-таки
збирати, щоб не рпискіпались, буцім-то крадений
товар реалізуєте...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
рпискіпались=прискіпались



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Ой вибачте - платники ПДВ таки книга доходів і витрат...
Недобачила зразу...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня! Стикнулася з такою ситуацією: потрібно придбати обладняння у нерезидента(Росія), вартістю 4800 доларів. Як краще його ввезти: 1) на фіз.особу; 2) на СПД ФОП(ІІ група. Єдиний податок), 3) на юридичуа особу. ? Як правильно документально оформити?
Зависит еще и от того, кто потом будет этим оборудованием пользоваться. И является ли юрлицо плательщиком НДС. Если да, то юрлицо оплатит на таможне НДС и будет иметь налоговый кредит на эту сумму. ФОП на ЕН или физлицо налоговым кредитом воспользоваться не смогут. Но юрлицо или ФОП должны пройти аккредитацию на таможне, а физлицо может проще завезти.
Quote
Blick
физлицо может проще завезти.

в кармане cool smiley
подскажите пожалуйста, ФЛП на ОС часть расходов я беру для декларации, т.е. беру на расходы, как мне правильно это организовать?создать отдельную папку где я буду за каждый месяц делать оборотку и подкладывать под нее Акты выполненных работ которые я беру на расходы?или это как то иначе делается?
Невідомо як це робиться. Як собі придумаєте так і робіть. Головне - зрічність для Вас.
Quote
rs_2012
Невідомо як це робиться. Як собі придумаєте так і робіть. Головне - зрічність для Вас.
ну как то же это делают?))может кто по своему опыту подскажет! а то у меня все счета и акты разложены по папочкам, водоканал в одной, горгаз в другой! а то что я беру на расходы я себе только в таблице отмечаю! вот и думаю, если проверка, мне нужно будет все перешерстить и по разлаживать,
Ви робіть так як вам зручно - головне шоб
при перевірці ви знали де це знайти...а де
воно лежатиме то вже діло десяте...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Извините, но вспомнился анекдот про голубенький и розовенький пенюарчики

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Quote
kuzma
Извините, но вспомнился анекдот про голубенький и розовенький пенюарчики
grinning smiley Расскажите grinning smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000359