Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новая книга учета доходов и расходов у общесистемников

Відправлено користувачем tanya12012 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Приказ № 481 вступит в силу с 18.10.2013 г. Как быть с старой книгой. Если кто-то что-то узнает, напишите.
Я так чекала цього наказу, а тепер розумію, що нічого особливо не покращилося, крім хіба що не потрібно тепер кожному працівникові заводити книгу і записуваати кожну операцію. І на цьму спасибі.
Quote
tanya12012
Приказ № 481 вступит в силу с 18.10.2013 г. Как быть с старой книгой. Если кто-то что-то узнает, напишите.
Думаю, так само як і раніше, реєструєте нову книгу і починаєте в ній записи з дня реєстрації, а стару просто залишаєте не дописаною.


А колись в податковій при реєстрації нової книги,
потрібно було приносити стару і інспектор своєю
рукою ставила Z і заводила нову книгу...
Але по єдинщикам, коли реєстрували нову форму
книги тільки доходів, то про стару ніхто і не згадував...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Кто знает, в Киеве уже продаются новые книги и что нужно нести - старую книгу, свидетельство предпринимателя? Днепровский р-н. Спасибо.
Заяву на реєстрацію і нову книгу треба нести.
Напомните, пожалуйста, "старая" форма книги - с какого года версия?
Quote
Astrologue
Напомните, пожалуйста, "старая" форма книги - с какого года версия?
наказ від грудня 201-го, вступила в дію з якогось там січня 2011-го
Цитата з Вісник Міністерства доходів і зборів «з метою уникнення непорозумінь, що стосуються ведення самозайнятими особами книг, Міндоходів України рекомендує тим самозайнятим особам, які ведуть облік доходів та витрат у Книзі, затвердженій наказом від 24.12.2010 р. № 1025, продовжувати її ведення до кінця 2013 р., а вже з 01.01.2014 р. вести Книгу за новою формою»

Хто що про це думає і як буде робити??
Я отдала на регистрацию новую книгу в бумажном варианте и после регистрации начну вносить данные уже в нее
Добрый всем день, а кто-нибудь знает, как должна выглядеть книга в электронном виде? О том как её зарегистрировать написали, а дальше?
Електронна книга буде доступна з січня 2014
Для единщиков, случайно, никаких новых книг не ввели? Запереживала как-то...
Quote
Povitrulya
Для единщиков, случайно, никаких новых книг не ввели? Запереживала как-то...
Ні, не переживайте, там вже все максимально спростили, вже нема куди далі покращувати.
Quote
galya91
Цитата з Вісник Міністерства доходів і зборів «з метою уникнення непорозумінь, що стосуються ведення самозайнятими особами книг, Міндоходів України рекомендує тим самозайнятим особам, які ведуть облік доходів та витрат у Книзі, затвердженій наказом від 24.12.2010 р. № 1025, продовжувати її ведення до кінця 2013 р., а вже з 01.01.2014 р. вести Книгу за новою формою»

Хто що про це думає і як буде робити??
Вот я сьогодні зранку була в податковій ( Львів ), розпитувала щодо нової Книги. Отримала точнісінько таку саму відповідь ( дивись цитату вище)... Я зробила "контрольний постріл" : запиталася, чи хтось реєструє нові Книги. Отримала відповідь, що ні, ви ж бачите, все тихо і нікого немає !!!smiling smiley
Буду вести стару Книгу до кінця 2013 року. Десь в грудні піду віддам на реєстрацію нову Книгу, аби мати її з початку нового року.
От тільки не зрозуміла : а як подавати на реєстрацію нову, то треба якусь заяву ??? Довільної форми чи придумали якусь форму ?confused smiley
Колеги, хто щось знає - відпишіться, будь-ласка!
nikon В цій темі (http://club.dtkt.com.ua/read.php?13,1338461,1347452#REPLY) на 2-й сторінці 2-га відповідь зверху
Quote
galya91
nikon В цій темі (http://club.dtkt.com.ua/read.php?13,1338461,1347452#REPLY) на 2-й сторінці 2-га відповідь зверху
Дякую !smileys with beer
Це якраз те, що треба !thumbs up
Вот я сьогодні зранку була в податковій ( Львів ), розпитувала щодо нової Книги. Отримала точнісінько таку саму відповідь ( дивись цитату вище)... Я зробила "контрольний постріл" : запиталася, чи хтось реєструє нові Книги. Отримала відповідь, що ні, ви ж бачите, все тихо і нікого немає !!!
Буду вести стару Книгу до кінця 2013 року. Десь в грудні піду віддам на реєстрацію нову Книгу, аби мати її з початку нового року.
От тільки не зрозуміла : а як подавати на реєстрацію нову, то треба якусь заяву ??? Довільної форми чи придумали якусь форму ?
Колеги, хто щось знає - відпишіться, будь-ласка!




nikon
В моей ГНИ ( Харьков) сказали мне 28.10.13 когда сдала новую книгу на регистрацию что эта книга не действительна и лучше всего зарегистрировать новую. А письмо, которое они написали носит рекомендательный характер (опять же объяснение налоговиков). Т.к. на электронную форму пока что переходить не собираюсь, решила сразу отдать на регистрацию. Правда ГНИ книгу до сих пор не отдали eye rolling smiley
Quote
Myami
Вот я сьогодні зранку була в податковій ( Львів ), розпитувала щодо нової Книги. Отримала точнісінько таку саму відповідь ( дивись цитату вище)... Я зробила "контрольний постріл" : запиталася, чи хтось реєструє нові Книги. Отримала відповідь, що ні, ви ж бачите, все тихо і нікого немає !!!
Буду вести стару Книгу до кінця 2013 року. Десь в грудні піду віддам на реєстрацію нову Книгу, аби мати її з початку нового року.
От тільки не зрозуміла : а як подавати на реєстрацію нову, то треба якусь заяву ??? Довільної форми чи придумали якусь форму ?
Колеги, хто щось знає - відпишіться, будь-ласка!




nikon
В моей ГНИ ( Харьков) сказали мне 28.10.13 когда сдала новую книгу на регистрацию что эта книга не действительна и лучше всего зарегистрировать новую. А письмо, которое они написали носит рекомендательный характер (опять же объяснение налоговиков). Т.к. на электронную форму пока что переходить не собираюсь, решила сразу отдать на регистрацию. Правда ГНИ книгу до сих пор не отдали eye rolling smiley
Myami подібну відповідь отримала в Довідці податкової у Тернополі, проте на реєстрацію книгу ще не здала.
Я подала книгу реєструвати ще 22-го жовтня і дуже рада цьму і всім рекомендую, бо
- ніяких тобі прибуткових накладних, переміщень, залишків товарів.
- сума доходу тільки одна на день і не треба вести найманим особам на місцях
- красота (майже), за виключенням деяких нюансів, які залишилися незрозумілими.
подскажите пожалуйста, что грозит за то что ФЛП на ОС +НДС, за 2012-2013 года заполнял книгу с копейками? Только узнала что она без копеек заполняетсяconfused smiley
Quote
tanka87
подскажите пожалуйста, что грозит за то что ФЛП на ОС +НДС, за 2012-2013 года заполнял книгу с копейками? Только узнала что она без копеек заполняетсяconfused smiley
Хто таке вигадав? Для єдинників начебто без копійок (і то, це є спірне питання, бо ЄБПЗ - не закон), а для загальносистемників - все до копійочки має бути правильно.
Quote
tanka87
подскажите пожалуйста, что грозит за то что ФЛП на ОС +НДС, за 2012-2013 года заполнял книгу с копейками? Только узнала что она без копеек заполняетсяconfused smiley

Звідки інфа?!?!?!
[search.ligazakon.ua]

те що в графах стоїть грн. - так ніде не написано шо з
десятковими знаками неможна?!?!?!confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
спасибо! успокоили! читала что новая теперь с копейками, в отличии от предыдущей! вот и забеспокоилась
По поводу новой книги. Как вы думаете, надо ли заполнять гр.5 "реквізити документа, що підтверджує понесені витрати" при заполнении гр.6 " витрати, пов'язаних з придбанням товарів"? Если товаров много, перечислять все платёжные поручения, по которым они куплены? confused smiley
Quote
SAM
По поводу новой книги. Как вы думаете, надо ли заполнять гр.5 "реквізити документа, що підтверджує понесені витрати" при заполнении гр.6 " витрати, пов'язаних з придбанням товарів"? Если товаров много, перечислять все платёжные поручения, по которым они куплены? confused smiley
Не хотілосяся б повторюватися. Пошукайте у цьому розділі, вже декілька разів піднімалося це запитання.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040400000000007