Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Кафе-бар у ФОП на общей системе

Відправлено користувачем buh_ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
открыли ФОП на общей системе. РРО,патенты, лицензия на алкоголь

1. некоторые советуют делать кафе на единщика, алкоголь на общую.. как кто делает?
в связке кафе+ФОП меня смущает.. как списывать расходы. т.е. сделали салат...как узнать затраты?
делать калькуляцию блюд? тогда возникает вопрос. какой товар первым списывать (если по разным ценам закупка)

я ФОП никогда не вел. пару кафе юр.лиц на общей веду..там по средней наценке списал и все...а тут не знаю как

посоветуйте плиз
Згодна повністю (я про кухню на єдиноподатчика), а то замахаєтеся вести облік кухні на загальній. А так робите договір про те, що офіціанти ФОП 1 обслуговують клієнтів ФОП 2 та і не морочите собі голову. Можна ще по договору доручення це зробитти. Коротше кажучи шляхів безліч. Тепер про "салат": Вас цікавить суто податковий облік? - тоді просто збираєте (при умові єдиноподатчика) усі прибуткові накладні, чеки і т. п. і в книгу записуєте загальну виручку за день. Якщо ж йде мова про облік реальної собівартості, то тут (як на мене) без спеціального програмного забезпечення буде дуже важко.
а можна поподробней о схеме их совместной работы
1.один арендует здание, второй как? без аренды?
2.или типа договор с единщиком на предоставление услуг? на нашей територии? а примерчика нету?
3. что такое договор доручення?


1. Наприклад 1 орендує (наприклад єдиноподатчик) все приміщення, а здає у суборенду іншому приміщення залу обслуговування.
2. Примірника в електронному вигляді нема.
3. Це договір, про те, що ФОП (той що на загальній) приймає по договору доручення кошти, що належать іншому ФОП (його реалізацію) і перераховує або оплачує готівкою з якоюсь періодичністю (наприклад щодня, або щотижня) ці кошти ФОП (єдинникові), за це отримує плату за послуги по договору доручення (можна фіксованою сумою, можна як відсоток, що пройшли по РРО "чужих" коштів) При цьму у дохід зараховується тільки сума, отримана за послуги, а транзитні кошти не відображаються як дохід. Щось типу такого. (Погугліть "договір доручення" - в інеті має бути приклад такого договору)
хорошо ..деньги принял, отдал..снял свой %%
а аренда, свет, газ как закроется?
аа субаренда..не увидел
Quote
buh_ua
хорошо ..деньги принял, отдал..снял свой %%
а аренда, свет, газ как закроется?
Ну так у чому проблема? Це все робочі моменти. Посидіть і все гарно обмізкуйте. Як буде оплачуватись компенсація комунальних і т. п.
Quote
buh_ua
мутное это дело.. smiling smiley
Нічого подібного.Посидіть за вивченням законодавства на цю тему і чітко собі уявіть картину як Ви це хочете бачити і на які закони треба посилатись. І після цього одразу зрозумієте, що нічого "мутного" тут нема. Врахуйте нюанси ПКУ, закону по РРО і т. д.
rs_2012 скажите пож-ста свое мнение о схеме:
ФОП на ЕН арендует часть помещения кафе, где готовит блюда. ФОП на общ.сист. ежедневно покупает у него эти блюда согл накладной, оплата по договору скажем раз в неделю.
минус: товар получает, а накладная будет позже...на каждое блюдо не сделаеш ведь. может ведомость подкладывать? а на ее основании накладную выписывать???
Quote
buh_ua
rs_2012 скажите пож-ста свое мнение о схеме:
ФОП на ЕН арендует часть помещения кафе, где готовит блюда. ФОП на общ.сист. ежедневно покупает у него эти блюда согл накладной, оплата по договору скажем раз в неделю.
минус: товар получает, а накладная будет позже...на каждое блюдо не сделаеш ведь. может ведомость подкладывать? а на ее основании накладную выписывать???
Відповіла приватно.
"А так робите договір про те, що офіціанти ФОП 1 обслуговують клієнтів ФОП 2" , це має бути договір просто між ФОП 1 та ФОП 2, в добровільній формі, чи має бути десь зареєстрований.....і про з/п, щось указуєм? дякую
Quote
Иногда могу
"А так робите договір про те, що офіціанти ФОП 1 обслуговують клієнтів ФОП 2" , це має бути договір просто між ФОП 1 та ФОП 2, в добровільній формі, чи має бути десь зареєстрований.....і про з/п, щось указуєм? дякую
Звичайний договір на надання послуг. Є правда невеличкий нюанс з готівкою, але при перевірках запитань цього приводу не виникало. По ідеї це мало б оформлятися краще договором доручення, але тоді треба все пробивати на РРО, а це (як на мене) збільшує об'єм паперової роботи.
rs_2012 , може буде у Вас можливість скинути зразок договору, буду дуже вдячна. temp68@list.ru
Quote
Иногда могу
rs_2012 , може буде у Вас можливість скинути зразок договору, буду дуже вдячна. temp68@list.ru
На жаль не можу. Та юрист, яка робила ці договори звільнилася і видалила з компа всі свої наробки.Відсканувати на жаль можливості нема.
как у нас
Аренда на все помещение у ФЛП общесистемщика он же ФЛП1, у единщика ФЛП2 с ним договор субаренды на кухню и санузел. Все разрешительные документы СЭС, пожарники, экологи на ФЛП1, у него же РРО, лицензия на алкоголь, торговый патент. ФЛП1 реализует только алкоголь. ФЛП2 выдал ФЛП1 доверенность на то что работники ФЛП1 отпускают продукцию кухни т.е. ФЛП2 и получают за неё оплату. Есть договор между ними на оказание этих услуг с указанной суммой оплаты. Учет у ФЛП1 по книге доходов и расходов где отражается ежедневная выручка по алкоголю и расходы на приобретение алкоголя в части проданной продукции+ налоги+ з/п с отчислениями+ аренда и коммуналка. Коммуналку поделили поровну потому как счетчик один. У единщика ФЛП2 на 2 группе ведется книга доходов, где записывается выручка по кухне за каждый день, учет расходов не требуется что гораздо упрощает весь учет, так как собрать все расходные доки просто не реально, потому как половина продуктов покупается на рынке у физ лиц. Весь учет веду в 1с причем сразу двух ФЛП, там же забила калькуляции на каждое блюдо.
кто может, поделитесь образцом договоров, спасибо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000361