Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сдача имущества в аренду

Відправлено користувачем Natalka1408 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ув. Бухгалтера! Подскажите, пожалуйста, мне чайнику и не сильно бросайте в меня тапки... Такой вопрос: Я ЧП на едином и арендую у гражданина не предпринимателя магазин. Плачу аренду каждый месяц за вычетом подоходного и 1 ДФ сдаю. Так вот где этот порог 15% удержания? Если я плачу, например, 1000 в месяц - 150 = 850 (на руки). Когда я должна начать удерживать 17%? Ведь 12х1000=12000, а там предел 11 470. Или я чего-то не понимаю. Спасибо Вам за ответ заранее.
И ещё один вопросик, у меня муж на ОС без деятельности уже 2 года (закрываться гаду ему лень) может ли он так же, как гражданин сдавать свой личный гараж в аренду? Это надо деку подавать как гражданину до 1 мая?
Спасибо.
1.
Quote

Якщо база оподаткування, яка визначена з урахуванням норм пункту 164.6 статті 164 цього розділу щодо доходів, зазначених в абзаці першому цього пункту, в календарному місяці перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного податкового року, до суми такого перевищення застосовується ставка 17 відсотків.
У вас розмір місячного доходу 1000 і це дуже далеко до 11430.
2. Так, може як фізособа.
Дякую Вам величезне!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000316