Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП на загальній + РРО + ПДВ

Відправлено користувачем rs_2012 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
У мене виникла така цікава ситуація. Один з ФОПів, що на загальній став платником ПДВ. Давайте помізкуємо як правильно записувати книгу обліку доходів і витрат. З однієї сторони РРОшники при перевірці звіряють суми Z-звітів з записами в книзі і якщо сума записана не така або взагалі не записана то рахують - що це неоприбутковання або оприбуткування не в повному обсязі виручки. З іншої сторони, до доходу включається сума, що поступила на рахунок або у касу підприємця за мінусом ПДВ. З безготівкю все зрозуміло, а от як від РРОшників відбиватися?
А мені здається, що питань не буде. В Z-звіті ж є сума ПДВ.
Quote
Kisulya
А мені здається, що питань не буде. В Z-звіті ж є сума ПДВ.
Так я ж не про суму ПДВ говорю, а про те, що по інструкції з заповнення КДіВ треба писати суму без ПДВ, а з закону по РРО - фактичну суму виручки. І як вийти з ситуації?


А якщо писати в книгу виручку по РРО, а підсумок за місяць двома записами: сума за місяць та сума без ПДВ
Ще раз уважно прочитала останню редакцію закону про застосування РРО і не знайшла нічого про оприбуткування. Виникає питання, де ж я раніше це зустрічала (а що читала то точно, бо не одна перевірка миттєво бралася звіряти КОРО з КДіВ).
Quote
Kisulya
А якщо писати в книгу виручку по РРО, а підсумок за місяць двома записами: сума за місяць та сума без ПДВ
Та от і я щось таке думала, просто щоб не притягнули за неправильне ведення confused smiley
Ну, я бы сказала так:
1. из Закона про РРО
"...книга обліку розрахункових операцій - прошнурована і належним чином зареєстрована в органах державної податкової служби України книга, що містить щоденні звіти, які складаються на підставі відповідних розрахункових документів щодо руху готівкових коштів, товарів (послуг);..."
2. А в Книге доходов и вытрат ежедневно надо записывать" Розмір отриманих доходів від здійснення діяльності..." . Так и колонка в КДиВ называется...
Поэтому в КОРО и КДиВ суммы ( в Вашем случае, когда ФОП - платник ПДВ ) будут разные.
"Почти уболтали". І тим більше не можу знайти де ж я це вичитувала (про готівку). Напевне все-таки буду писати суми без ПДВ а з РРОшниками буду спорити якщо щось, а може і не треба буде, може я собі придумала проблему.grinning smiley П'ятниця winking smiley
Это Вы помните инфу из ПОЛОЖЕННЯ про ведення касових операцій :
"...книга обліку доходів і витрат - документ установленої форми,
що застосовується відповідно до законодавства України для
відображення руху готівки. Форму відповідної книги обліку доходів
і витрат установлено Державною податковою адміністрацією України;
..."
Как часто у нас бывает, налицо противоречие. Единственное, что спасает - это слова про то, что форму Книги устанавливает ДПА. А ДПА хочет видеть в Книге ДОХОДЫ.
Quote
nikon
Это Вы помните инфу из ПОЛОЖЕННЯ про ведення касових операцій :
"...книга обліку доходів і витрат - документ установленої форми,
що застосовується відповідно до законодавства України для
відображення руху готівки. Форму відповідної книги обліку доходів
і витрат установлено Державною податковою адміністрацією України;
..."
Как часто у нас бывает, налицо противоречие. Единственное, что спасает - это слова про то, что форму Книги устанавливает ДПА. А ДПА хочет видеть в Книге ДОХОДЫ.
О, Ви розумниця. Так, дійсно, у Положенні читала. І роби що хочеш. А на 5-кратку від різниці не хочеться попадати. confused smiley
Quote
rs_2012
Quote
nikon
Это Вы помните инфу из ПОЛОЖЕННЯ про ведення касових операцій :
"...книга обліку доходів і витрат - документ установленої форми,
що застосовується відповідно до законодавства України для
відображення руху готівки. Форму відповідної книги обліку доходів
і витрат установлено Державною податковою адміністрацією України;
..."
Как часто у нас бывает, налицо противоречие. Единственное, что спасает - это слова про то, что форму Книги устанавливает ДПА. А ДПА хочет видеть в Книге ДОХОДЫ.
О, Ви розумниця. Так, дійсно, у Положенні читала. І роби що хочеш. А на 5-кратку від різниці не хочеться попадати. confused smiley
Спасибо на добром слове!smileys with beer
Не-е-е, 5-кратка нам не надо...
Вот все идет к тому, что в КДиВ писАть выручку за день не одной суммой, а типа
доход 500 = выручка 600 - ПДВ 100
Что-то в таком роде...И за месяц/квартал/год так же подбивать результат.
Конечно, я понимаю, что могут пришить "неправильное ведение Книги" >grinning smiley<
Ну, это значительно дешевле 5-кратки, 170 если не ошибаюсь...
Из двух зол выбирают меньшее...smoking smiley
Quote
nikon
Спасибо на добром слове!smileys with beer
Дякую Вам.
Quote
nikon
Конечно, я понимаю, что могут пришить "неправильное ведение Книги" >grinning smiley<
Ну, это значительно дешевле 5-кратки, 170 если не ошибаюсь...
Из двух зол выбирают меньшее...smoking smiley
Все б нічого у цій схемі (Бог з ними з 170 гривнями) але знаєте ж наших gjlfnrsdwsd. А якщо не признають витрати, бо книга велась неправильно? Від них же все можна очікувати? Напевне, щоб себе убезпечити, мені потрібно подати запит на надання індивідуалки.
Конечно , есть смысл подать запрос !
Только будет очень обидно, если они в ответе на Ваш запрос приведут все вышеприведенные цитаты из вышеупомянутых документов. Ведь и для нас, и для них - законы одни и те же.
Вот же ж, блин, наваяли законов...."Казнить нельзя помиловать"...
Quote
nikon
Вот же ж, блин, наваяли законов...."Казнить нельзя помиловать"...
Ось то-то. Одним словом - горезаконодавці, а страждають платники податків.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037100000000001