Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 3 група. продаж товарів

Відправлено користувачем sascha21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть будь-ласка. Чи може ФОП єдинщик продавати товар, який він не купував (тобто на приході в нього цей товар не стоїть).
Quote
sascha21
Підскажіть будь-ласка. Чи може ФОП єдинщик продавати товар, який він не купував (тобто на приході в нього цей товар не стоїть).
А що Ви розумієте під поняттям "не стоїть на приході" для ФОП на ЄН.
Почитайте темку - вона початково не зовсім про ваше питання,
але обговорюється і ваша проблема...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Ой забула зсилочку...
[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
rs_2012
Quote
sascha21
Підскажіть будь-ласка. Чи може ФОП єдинщик продавати товар, який він не купував (тобто на приході в нього цей товар не стоїть).
А що Ви розумієте під поняттям "не стоїть на приході" для ФОП на ЄН.
У ФОПа нема документів на покупку цього товару. А продати хоче.
Це спірне особисто для мене запитання ( зараз в мене тапками закидають smiling smiley, бо я вважаю що документи таки мають бути, але не хочу вступати в полеміку на цю тему), але взагалі то, якщо в принципі на весь товар є документи а на цей конкретно нема - тоді це ніхто при перевірці не помітить, а якщо і помітить, то завжди можна зіслатися, що він був куплений більше 3-х років тому. ІМХО,
Позвольте вставлю свои 5 копеек? ( в той теме по ссылочке как раз я активно полемизировала smiling smiley )
Коллега rs_2012 , в Вашем посте я углядела слабое место...Даже два...
1. якщо в принципі на весь товар є документи а на цей конкретно нема - тоді це ніхто при перевірці не помітить
Возможно, если товар отпускается в розницу Маше, Пете и Васе. И то есть риск, что Вася напишет жалобу в Споживача или Санстанцию, что у купленной буханки хлеба подгоревшая корочка - придет проверка , даже 2. Им сразу надо предъявить накладную - и точка.
А если по безналу и официально? Контрагент засветит в 1-ДФ - и понеслось...
Ну и , конечно, сертификаты, посвідчення якості и т.д.
2. ...він був куплений більше 3-х років тому
А если это торговля продуктами питания?
Если продуктам более 3-х лет - это уже не продукты...
Это я не умничаю, чесслово, еще и вечером в пятницу...Это горький опыт...sad smiley
Quote
nikon
Позвольте вставлю свои 5 копеек? ( в той теме по ссылочке как раз я активно полемизировала smiling smiley )
Коллега rs_2012 , в Вашем посте я углядела слабое место...Даже два...
1. якщо в принципі на весь товар є документи а на цей конкретно нема - тоді це ніхто при перевірці не помітить
Возможно, если товар отпускается в розницу Маше, Пете и Васе. И то есть риск, что Вася напишет жалобу в Споживача или Санстанцию, что у купленной буханки хлеба подгоревшая корочка - придет проверка , даже 2. Им сразу надо предъявить накладную - и точка.
А если по безналу и официально? Контрагент засветит в 1-ДФ - и понеслось...
Ну и , конечно, сертификаты, посвідчення якості и т.д.
2. ...він був куплений більше 3-х років тому
А если это торговля продуктами питания?
Если продуктам более 3-х лет - это уже не продукты...
Это я не умничаю, чесслово, еще и вечером в пятницу...Это горький опыт...sad smiley
Правильно все кажете, тому і хотілось би в автора взнати більше подробиць.
Quote
rs_2012
Quote
nikon
Позвольте вставлю свои 5 копеек? ( в той теме по ссылочке как раз я активно полемизировала smiling smiley )
Коллега rs_2012 , в Вашем посте я углядела слабое место...Даже два...
1. якщо в принципі на весь товар є документи а на цей конкретно нема - тоді це ніхто при перевірці не помітить
Возможно, если товар отпускается в розницу Маше, Пете и Васе. И то есть риск, что Вася напишет жалобу в Споживача или Санстанцию, что у купленной буханки хлеба подгоревшая корочка - придет проверка , даже 2. Им сразу надо предъявить накладную - и точка.
А если по безналу и официально? Контрагент засветит в 1-ДФ - и понеслось...
Ну и , конечно, сертификаты, посвідчення якості и т.д.
2. ...він був куплений більше 3-х років тому
А если это торговля продуктами питания?
Если продуктам более 3-х лет - это уже не продукты...
Это я не умничаю, чесслово, еще и вечером в пятницу...Это горький опыт...sad smiley
Правильно все кажете, тому і хотілось би в автора взнати більше подробиць.
Согласна ! От подробностей многое зависит !
товар типу кормових добавок для тварин; та деревообрізний станок.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029999999999997