Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сроки уплаты ЕСВ из з/п

Відправлено користувачем Erushenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сроки уплаты ЕСВ из з/п
Уважаемые предприниматели, подскажите пожалуйста обязательно ли ЕСВ из ФОТ оплачивать два раза в месяц (для СПД общая система и единый налог) из аванса 23 числа и из з/п до 7 числа след. мес. Или можно один раз до 7го числа (без аванса)?
Якшо ви виплачуєте зарплату двічі на місяць - то і платежів
повинно бути два, особливо коли зарплату отримуєте з
банку - інакше банк не видасть гроші... А загальна сума
ЄСВ за місяць - і утримань, і нарахувань повинна бути
перерахована не пізніше 20-го числа наступного місяця...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Сроки уплаты ЕСВ из з/п
Quote
Erushenko
Уважаемые предприниматели, подскажите пожалуйста обязательно ли ЕСВ из ФОТ оплачивать два раза в месяц (для СПД общая система и единый налог) из аванса 23 числа и из з/п до 7 числа след. мес. Или можно один раз до 7го числа (без аванса)?
Я, наприклад, вплачую прогнозовані податки по ЗП до 23-го, бо сама ЗП виплачується коштів підприємця і не знімається з рахунку. А вже виплату проводжу два рази на місяць - до 23-го і до 7-го. Якщо ж хтось у другій половині місяця не по графіку запрацює, або лікарняний чи ще щось, то просто до 7-го доплачую різницю, або залишається переплата на наступний місяці. Мені так зрічніше, ніж два рази ходити до банку.


Quote
rs_2012
Quote
Erushenko
Уважаемые предприниматели, подскажите пожалуйста обязательно ли ЕСВ из ФОТ оплачивать два раза в месяц (для СПД общая система и единый налог) из аванса 23 числа и из з/п до 7 числа след. мес. Или можно один раз до 7го числа (без аванса)?
Я, наприклад, вплачую прогнозовані податки по ЗП до 23-го, бо сама ЗП виплачується коштів підприємця і не знімається з рахунку. А вже виплату проводжу два рази на місяць - до 23-го і до 7-го. Якщо ж хтось у другій половині місяця не по графіку запрацює, або лікарняний чи ще щось, то просто до 7-го доплачую різницю, або залишається переплата на наступний місяці. Мені так зрічніше, ніж два рази ходити до банку.

+1 также по ФЛП на едином налоге плачу 1 раз до 21 числа налоги за текущий месяц, потом, если вдруг чего, доплачиваю, хотя такое редко бывает, все наемные на минималке, на больничный редко ходят

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028299999999992