Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП спрщенна система

Відправлено користувачем marinafm 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи потрібно діючому ФОП зараз подавати заяву на спрощену систему на 2014 рік?
Якшо він уже платник ЄП то це "довічно"...winking smiley
Нині щорічного поновлення статусу платника
ЄП вже нема...Один раз отримали і поки не
подасте заяву на відмову - доти і будете
платником ЄП...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Доброго дня! Чи включаються до складу доходу та відображаються у Книзі обліку доходів сума депозиту, яка зараховується на розрахунковий розрахунок фізичної особи - підприємця?
НАКАЗ
від 24 грудня 2012 року № 1183
Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо порядку визначення складу доходів суб'єктів господарювання - фізичних осіб - платників єдиного податку
"...
Відповідно до пп. 1 п. 292.1 ст. 292 ПКУ доходом фізичної особи - підприємця - платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначений п. 292.3 ст. 292 ПКУ. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності
..."
отже в доходи не включаємо , в книгу не записуємо???
Quote
marinafm
отже в доходи не включаємо , в книгу не записуємо???
Так
Quote
Шустрик
Якшо він уже платник ЄП то це "довічно"...winking smiley
Нині щорічного поновлення статусу платника
ЄП вже нема...Один раз отримали і поки не
подасте заяву на відмову - доти і будете
платником ЄП...eye rolling smiley

в догонку спрошу - и книгу на проверку в налоговую не надо вести теперь? по єлектронке отчетность сдаем и налоги платим..в налоговую в гости не ходим,. как обычно , в конце каждого года?
Quote
ulina13
Quote
Шустрик
Якшо він уже платник ЄП то це "довічно"...winking smiley
Нині щорічного поновлення статусу платника
ЄП вже нема...Один раз отримали і поки не
подасте заяву на відмову - доти і будете
платником ЄП...eye rolling smiley

в догонку спрошу - и книгу на проверку в налоговую не надо вести теперь? по єлектронке отчетность сдаем и налоги платим..в налоговую в гости не ходим,. как обычно , в конце каждого года?
Книгу ведете, пока она не закончится. Никуда носить не надо.
А когда закончится - покупаете новую Книгу, прошиваете, нумеруете, заполняете титульный лист, пишете заяву произвольной формы ( ...просим зарегить новую в связи с окончанием старой...), берете двустороннюю копию св-ва ЕП - и подаете на регистрацию в податковую. Возможно, на этой стадии податковая и захочет видеть закончившуюся Книгу... Но не факт.
так а что делать с тем, что заставили купить новую книгу в том году? все в нее переписать со старой? или как?
Начиная с 2012 года Книга у единоподатников новой формы , на 9 граф ( Затверджено Наказ Мінфіна України 15.12.11 № 1637).
Вот с января 2012-го надо такую вести.
А какая у Вас старая Книга ?
Підкажіть будь-ласка: ФОП платник ЄП, зареєстрований 31.05.2013р., відмовляється надати копію свідоцтва платника єдиного податку, аргументує тим, що "новий порядок реєстрації..." свідоцтва вже не видавали. Чи є його аргумент вірним?
Свідоцтва ЕП відмінили тільки з початку цього року.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Здравствуйте! Підскажіть будь-ласка:
1) я ФОП на єдиній системі 2 група, чи можуть мені проплатити за надання рекламних послуг ФОП загальна система платник ПДВ, якщо ні то це буде штраф чи переход на 3 групу?
2) Чи може ФОП єдина система на 1 група проплачувати за рекламні послуги ФОП єдина система 3 група?

Дякую!
1. Наслідки можуть найгірші - позбавлення права перебувати на 2-й групі.
2. Платити може кому загвгодно (ф ФОП і ЮО).
Quote
karp1980
Здравствуйте! Підскажіть будь-ласка:
1) я ФОП на єдиній системі 2 група, чи можуть мені проплатити за надання рекламних послуг ФОП загальна система платник ПДВ, якщо ні то це буде штраф чи переход на 3 групу?
2) Чи може ФОП єдина система на 1 група проплачувати за рекламні послуги ФОП єдина система 3 група?

Дякую!

1. Вы не имеете права предоставлять услуги ФОП на общей системе и юр. лицам (кроме плательщиков ЕН). Относительно перехода на 3 группу не слышала, знаю что вы должны самостоятельно перейти на общую с-му налогообложения, может с 2014 г. что-то изменилось...
2. Если имеете в виду имеет ли право ФОП 3 группа предоставлять услуги ФОПу 1 группы то да.
Подскажите как быть дальше я ФОП, до января была на общей системе, с 01,01,2014 перешла на ЕС 2група. У меня был клиент ФОП общая система, перед тем как ему предоставлять услуги консультировалась с несколькими бухгалтерами сказали что ФОП на общей сис-ме может мне проплачивать за услуги, а вот сейчас поняла что не может. Как-то мне в налоговой инспектор сказал что если мне заплотит юр лицо я автоматически перевожусь на 3 групу. Какие мои дальнейшие действия штраф платить или идти узнавать перевели меня ли на 3 групу, и работать уже на 3? И нужно ли мне менять св-во плательщика единого налога, ведь там указано что я нахожусь на 3 групе.
Спасибо заранее за ответ! И ещё подскажите какой налог я должна платить на 3 группе? Это 5 % (без НДС) от валового дохода ?(нал. или б/н всё что зашло в книгу доходов да?) И + 36,77% в пенс фонд это от мин. з-п?
А якими видами діяльності ви займаєтесь і за що і коли
вам заплатила юридична особа?!?!?!
Якшо ще в грудні - то все нормально, в грудні ви ще
на загальній системі і вашими покупцями можуть бути
і юридичні і фізичні особи... А от якшо в січні, то ви маєте
з цих доходів заплатити 15% ПДФО і до 15-го березня подати
заяву на 3-ю групу єдиного податку і вже з квітня платити за
результатами кварталу 5% від доходу (і нал. і безнал.) все,
що ви записуєте в книгу доходів. Ну і 34,7% ЄСВ з мін.
зарплати. І відповідно відзвітуватись за 1-квартал...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую! Я займаюсь рекламними послугами, і за це й мені і проплатили. Так це в січні було 2 клієнти ФОП загальна система. А що таке 15% ПДФО? Перший квартал мені потрібно буде так і працювати на 2 групі. Якщо я Вас вірно зрозуміла я так і маю працювати на 2 групі тільки сплатити з цих 2 сум(що заплатили ФОП на заг. системі) 15% штрафу, а податок і в ПФ так і сплачувати як я сплачую на 2 групі, так?
Все вірно - а ПДФО - це в просторіччі прибутковий податок,
Податок з Доходу Фізичних Осіб...

Так перший квартал ви працюватимете на другій групі...
Нажаль перейти в іншу групу можна лише з наступного
кварталу.

РОЗДІЛ XIV. Спеціальні податкові режими
ГЛАВА 1. СПРОЩЕНА СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ, ОБЛIКУ ТА ЗВIТНОСТI
Стаття 291. Загальні положення
...
291.4. Суб’єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку...
2) друга група — фізичні особи — підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:
не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;
обсяг доходу не перевищує 1000000 гривень.

Дія цього підпункту не поширюється на фізичних осіб — підприємців, які надають посередницькі послуги з купівлі, продажу, оренди та оцінювання нерухомого майна (група 70.31 КВЕД ДК 009:2005), а також здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння. Такі фізичні особи — підприємці належать виключно до третьої або п’ятої групи платників єдиного податку, якщо відповідають вимогам, встановленим для таких груп;
...
293.4. Ставка єдиного податку встановлюється для платників єдиного податку першої — третьої і п’ятої груп у розмірі 15 відсотків:
1) до суми перевищення обсягу доходу, визначеного у підпунктах 1, 2, 3 і 5 пункту 291.4 статті 291 цього Кодексу;
2) до доходу, отриманого від провадження діяльності, не зазначеної у реєстрі платників єдиного податку, віднесеного до першої або другої групи;
3) до доходу, отриманого при застосуванні іншого способу розрахунків, ніж зазначений у цій главі;
4) до доходу, отриманого від здійснення видів діяльності, які не дають права застосовувати спрощену систему оподаткування.
...
293.8. Ставки, встановлені пунктами 293.3 — 293.5 цієї статті, застосовуються з урахуванням таких особливостей:
...
2) платники єдиного податку другої групи, які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу, визначений для таких платників у пункті 291.4 статті 291 цього Кодексу, в наступному податковому (звітному) кварталі за заявою переходять на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку третьої або п’ятої групи, або відмовляються від застосування спрощеної системи оподаткування.

Такі платники до суми перевищення зобов’язані застосувати ставку єдиного податку у розмірі 15 відсотків.

Заява подається не пізніше 20 числа місяця, наступного за календарним кварталом, у якому допущено перевищення обсягу доходу;

Подасте за перший квартал декларацію за другу групу... бланк тут - [buhgalter911.com]
і ті ваші суми отримані від юридичних осіб внесете в рядок 10 і суму податку 15% в рядок 22...

І головне поки не перейдете в третю групу не надавайте більше послуг юридичним особам...
Бо інакше можете взагалі позбавитися права перебувати на спрощеній ситемі.




Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую, зрозуміла, тепер мені потрібно обов"язково проплатити 15% з тих сум і так як я проштрафилась наступний квартал маю вже працювати на 3 групі. А до якого числа я маю сплатити 15%?
А куди ті суми від юр осіб вносити в книгу доходів як звичайний дохід чи в інші строки?
А там в книзі доходів є спеціальна графа для таких сум,
номер її не памнятаю нажаль - нема книги під рукою,
вони самі останні на сторінці... Це, на мою думку, для того
шоби такі суми обліковувались окремо і не сумувались із
доходом саме по єдиному податку, з тим який ви поставите
в рядок 06 в декларації за 1 квартал і за який ви власне платите
свою фіксовану (від 10 до 20%) ставку єдиного податку...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую! А в який термін я маю сплатити 15%?
Я думаю за результатом декларації, але на 100% не впевнена...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Здравствуйте! Прошу помощи! Подскажите я ФОП ЭС 2 группа. КВЕД 73,12 посередництво в розміщенні реклами в засобах масової інформації, 73,11 рекламні агенства. Могу ли я с такой группой и такими КВЭДами купить у Юр лица пакеты для хлеба с логотипом(товар) и продать этот же товар ФОП ЭС.
Можете...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Здравствуйте проплачиваю налог подскажите какое должно быть назначение платежа ФОП загальна система.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039599999999999