Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Регистрация ФЛП

Відправлено користувачем tanka87 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Регистрация ФЛП
Подскажи как сейчас, просто идешь к регистратору с паспортом +копия паспорта+форма 10 и регистрируешься? в фондах автоматом все регится? если идти в январе то в налоговую сразу можно нести заявление на какой группе быть? или ждать "за 15 дней до начала следующего квартала?"
Re: Регистрация ФЛП
Наскільки мені відомо з 1-го січня вже і в податкову не треба йти, а одразу держреєстратору повідомляється про обрану систему оподаткування і він повідомляє податкову.
Re: Регистрация ФЛП
Надо же, как у вас просто... Я когда в Москве работал, нужно было регистрировать юридический адрес, я во 2 ифнс за него столько заплатил, что сказать страшно... Расценки примерные: [www.adres495.ru]
А тут ксерокопия паспорта)


Re: Регистрация ФЛП
Как это у предпринимателя юридический адрес?

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027500000000003