Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Призупинення підприємницької діяльності

Відправлено користувачем sarhan 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Підскажіть ,чи може приватний підприємець призупинити (не закрити)свою діяльність на деякий час(був на єдиному 3група),якщо так ,то чи потрібно плтити ЄСВ та здавати звіти .Дякую!



Редаговано разів: 1. Востаннє 12/12/2013 09:25 користувачем nataljavls.
Вам треба подати заяву про відмову від ЕП. Тоді при відсутності діяльності податки платити не треба буде, али звіти один раз на рік все одно треба здавати, пустишки.

********************************************************************************************************************


Никогда не ожидай беды и не беспокойся о том, чего, может быть, никогда и не будет. Держись поближе к солнечному свету. (Бенджамин Франклин)
До 20-го грудня ще встигаєте подать заяву,
шоб з Нового року перейти на загальну...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


подскажите, если единщик сейчас напишет заявление об отказе от единого налога и с 1 декабря перейдет на общую систему то в 2014 году можно будет снова подать заявление на единый налог или нет?
Quote
Varaksina
подскажите, если единщик сейчас напишет заявление об отказе от единого налога и с 1 декабря перейдет на общую систему то в 2014 году можно будет снова подать заявление на единый налог или нет?
З 1-го січня Ви напевне мали на увазі. Так, починаючи з 2-го кварталу він зможе знову стати платником єдиного податку.
да конечно с 1 января, ошиблась. Спасибо за ответ.
Скажите пожалуйста, если ФОП весь 2013 был на едином налоге, а с 01.01.2014 перешёл на общую систему (чтобы не закрываться, деятельности не будет) - авансові внески по НДФЛ и ЕСВ платить не надо? А декларацию общесистемника за 1-й квартал 2014 года (пустую) подавать или только за весь 2014 год?
При переході потрібно за перший звітний період
звіт здать - з нього авансові внески розраховують,
якшо ви перейшли на загальну. Тому за перший
квартал 2014-го, як небуде діяльності, здасте пустишку
і тоді весь рік можете нічого не платить...Ну і потім вже
за рік......



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
1 півріччя 2013 -загальна система,з 01.01.13 - ЄП - 2 група.Можу (маю право)я подати заяву про відмову від ЄП до 20 грудня?
А чому ні - ви ж відмовляєтесь з 01.01.2014...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
При переході потрібно за перший звітний період
звіт здать - з нього авансові внески розраховують,
якшо ви перейшли на загальну. Тому за перший
квартал 2014-го, як небуде діяльності, здасте пустишку
і тоді весь рік можете нічого не платить...Ну і потім вже
за рік......

подскажите по сдачи пустышек, пожалуйста..все сдаю по электронке, где есть деятельнось. а один спд-ник без деятельности, знаю, что надо лично сдавать - и получается ЕСВ теперь тоже в налоговую сдаем? и деку годовую? но вот вопрос - это именно в налоговую ехать или в центр обслуживания налогоплательщиков, где получала ключи электронные? еще читала, что пустышки не хотят принимать,..но деятельность не ведется, потому что в декрете..могут брыкнутся с пустышками? спасибо!
Там де я здаю - звіти приймають саме в центрах обслуговування...
але чи скрізь їх постворювали - не знаю...
З приводу пустишок - мало шо вони хотять - ви маєте подавати
звітність незалежно від того є діяльність чи нема, так шо хай
"ідуть лісом"... Шоб не було якихось претензій з їх сторони
подавайте звіти електронкою - тим паче ключі у вас уже є...
Я особисто за своїх ФОПів, яких обслуговую - ношу звіти
ніжками - правда на флешці - приймають - не мають права
не прийняти... З приводу особисто - в мене є нотаріальні
довіреності - показую і ніяких питань...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
тобто, навіть якщо пустишки - все одно здавати єлектронкою? а не можуть вони просто не прийняти у себе такий звіт і все?по електронці? я ще не брала ключі саме по цьому спд-нику без діяльності..але краще б електронкою звичайно, тільки пенсійний все одно нести здавати в паперовому вигляді - до речі, його в центр обслуговування нести? чи в податкову?
Quote
ulina13
тобто, навіть якщо пустишки - все одно здавати єлектронкою? а не можуть вони просто не прийняти у себе такий звіт і все?по електронці? я ще не брала ключі саме по цьому спд-нику без діяльності..але краще б електронкою звичайно, тільки пенсійний все одно нести здавати в паперовому вигляді - до речі, його в центр обслуговування нести? чи в податкову?
звіт по ЄСВ також електронкою, ключі ж є. Я здаю в демо медок з тими ж ключами
Quote
ulina13
тобто, навіть якщо пустишки - все одно здавати єлектронкою? а не можуть вони просто не прийняти у себе такий звіт і все?по електронці? я ще не брала ключі саме по цьому спд-нику без діяльності..але краще б електронкою звичайно, тільки пенсійний все одно нести здавати в паперовому вигляді - до речі, його в центр обслуговування нести? чи в податкову?

Зараз все здаємо в здохликам, навіть пенсійний...eye rolling smiley
Якшо нема ключів - то створіть звіти в якійсь прозі
чи демо-Медок чи ОПЗ і скиньте на флешку, тоді
в них буде менше нарікань шо не електронкою...winking smiley
Хоча прийняття пустишки в них простіше якраз без
флешок - тільки нажав кнопульку і все підтягнулось,
записать і поставить штамп на папірчику і всі діла...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036599999999998