Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 2 група єдинщик

Відправлено користувачем sascha21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП 2 група єдинщик
Формування доходу. 1)На поточний рахунок підприємець вніс власні кошти, чи буде це доходом? Чи потрібно ці кошти відображати в книзі?
2) П-ць заплатив за товар, товару не отримав і йому повернули кошти. Чи потрібно відображати цю суму в книзі?
3) На рахунок було повернуто банком депозитні кошти та % за користуванням депозипотом. Чи будуть ці кошти доходом, та чи потрібно відображати їх в книзі?
1. Да, будет. Отображать нужно.
2. Нужно. В графе 2 показываете сумму проплаты, в графе 3 -возврат денег.
3. % точно не включается, а относительно депозитных денег не могу сказать...


Re: ФОП 2 група єдинщик
Quote
arcess
1. Да, будет. Отображать нужно.
2. Нужно. В графе 2 показываете сумму проплаты, в графе 3 -возврат денег.
3. % точно не включается, а относительно депозитных денег не могу сказать...
С пунктом 2 не соглашусь : в графе 2 показывается ДОХОД, сумма за проданый товар ( а Автор сам заплатил за товар), т.е. это его затраты, которые при едином податке никого не интересуют.
И в графе 3 показывается сумма возвращенных денег за товар проданный, это графа для уменьшения ДОХОДА.
Quote
nikon
Quote
arcess
1. Да, будет. Отображать нужно.
2. Нужно. В графе 2 показываете сумму проплаты, в графе 3 -возврат денег.
3. % точно не включается, а относительно депозитных денег не могу сказать...
С пунктом 2 не соглашусь : в графе 2 показывается ДОХОД, сумма за проданый товар ( а Автор сам заплатил за товар), т.е. это его затраты, которые при едином податке никого не интересуют.
И в графе 3 показывается сумма возвращенных денег за товар проданный, это графа для уменьшения ДОХОДА.

ой, я не досмотрела!Простите.
Дякую всім за відповідь!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025900000000001