Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЕН на 2014 г и подача персонификации за 2013 г.

Відправлено користувачем alina21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте, форумчане!
Мы плательщики ЕН на 1 группе.
Подскажите, пожалуйста,чтобы я спокойно спала дальше.
1. На следующий год не нужно было подавать заявление на уплату единого налога, если у нас ничего не меняется и мы по-прежнему остаёмся плательщиками единого налога 1 группы. Верно?
То же самое свидетельство на уплату единого налога остаётся и всё, правильно?
2. До какого срока нужно подать декларацию за 2013 г. (т.е. отчёт по-старому).
3. До какого срока необходимо подать персонификацию за 2013 г.?
4. Больше ничего не нужно подавать, верно?

Большое спасибо, заранее.
1. Подавать нічого не треба. І свідоцтво залишається.
2. 60 днів.
3. Треба уточнять в ДПІ - вониж тепер адмініструють ЄСВ.
4. Якшо ви більш нічого не платите - то не потрібно...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо, Шустрик smiling smiley))))))))))) Спокойной ночи )))))))))))))))


Добрий день всім!СПД на 3 групі - 5% зарєєструвалися в листопаді 2013р. ЄП сплатили за листопад та грудень 2013р., діяльність ще ніяку не вели.
Підскажіть, будь-ласка, які види звітів потрібно здавати, за 4 квартал 2013р і в які установи. І ящо можна де знайти бланки цих звітів.Дуже дякую.
А який ЄП ви сплатили, якщо діяльності не було?
Quote
svetik8401
Так 398,01 + 422,65.
Это не ЕП (единый податок) , а ЕСВ (единый социальный внесок).
Нужно будет сдать Деку про майновый стан за 2013 год и годовой отчет по ЕСВу (Додаток 5) - все в податковую.
А, ну и Деку по ЕП, конечно, за 2013 год тоже в податковую.
Я так поняла, у Вас деятельности не было, значит, и наемных работников не было. Следовательно, 1-ДФ не подается, Ведомость в Несчастный фонд не подается. И вся прочая радость ( Дека по воде, Дека по экологии ) тоже, потому что Вы еще никакой деятельности не осуществляли.И не будете осуществлять до самого конца года...
Так. Найманих працівників немає і діяльність докінця року вести не будемо.
Quote
nikon
Quote
svetik8401
Так 398,01 + 422,65.
Это не ЕП (единый податок) , а ЕСВ (единый социальный внесок).
Нужно будет сдать Деку про майновый стан за 2013 год и годовой отчет по ЕСВу (Додаток 5) - все в податковую.
А зачем про майновый стан? Я поняла, что ФОП новостворений и сразу единщик...
І все-таки, які звіти здавати?????????
Quote
Kisulya
Quote
nikon
Quote
svetik8401
Так 398,01 + 422,65.
Это не ЕП (единый податок) , а ЕСВ (единый социальный внесок).
Нужно будет сдать Деку про майновый стан за 2013 год и годовой отчет по ЕСВу (Додаток 5) - все в податковую.
А зачем про майновый стан? Я поняла, что ФОП новостворений и сразу единщик...

Бо в протягом одного року був на різних системах
оподаткування - тому про майновий стан за рік треба
здати, бо потім будете дивуватись - звідки штрафи...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
svetik8401
І все-таки, які звіти здавати?????????
Так ви були на загальній системі чи одразу після реєстрації - на ЄП?
Quote
Шустрик
Quote
Kisulya
Quote
nikon
Quote
svetik8401
Так 398,01 + 422,65.
Это не ЕП (единый податок) , а ЕСВ (единый социальный внесок).
Нужно будет сдать Деку про майновый стан за 2013 год и годовой отчет по ЕСВу (Додаток 5) - все в податковую.
А зачем про майновый стан? Я поняла, что ФОП новостворений и сразу единщик...

Бо в протягом одного року був на різних системах
оподаткування - тому про майновий стан за рік треба
здати, бо потім будете дивуватись - звідки штрафи...
При переході з загальної на ЄП впродовж року деку не подавала, бо не знайшла такої вимоги ніде. Побачимо. А от новостворених це не стосується, згодна.
Quote
Шустрик
Quote
Kisulya
Quote
nikon
Quote
svetik8401
Так 398,01 + 422,65.
Это не ЕП (единый податок) , а ЕСВ (единый социальный внесок).
Нужно будет сдать Деку про майновый стан за 2013 год и годовой отчет по ЕСВу (Додаток 5) - все в податковую.
А зачем про майновый стан? Я поняла, что ФОП новостворений и сразу единщик...

Бо в протягом одного року був на різних системах
оподаткування - тому про майновий стан за рік треба
здати, бо потім будете дивуватись - звідки штрафи...

а где сказано, что на протяжении года был на разных системах? тут вроде сразу стал единщиком с дня регистрации, зачем тогда сдавать декларацию про майновий стан.

и попутно вопрос, ФЛП был во 2м квартале на общей, с 3-го перешел на единый, за 2й квартал декларацию про майновий стан сдал, надо ли подавать еще раз за год?

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Ми на 3 групі 5% , діємо з кінця листопада 2013р. в грудні отримали всі документи!!!! Ще ніякої діяльності не вели!!!! Заплатили ЄСВ за 4 квартал і все!!!!! Питання - Перелік звітів які потрібно здати за 4 квартал 2013????
Quote
svetik8401
Ми на 3 групі 5% , діємо з кінця листопада 2013р. в грудні отримали всі документи!!!! Ще ніякої діяльності не вели!!!! Заплатили ЄСВ за 4 квартал і все!!!!! Питання - Перелік звітів які потрібно здати за 4 квартал 2013????

а шо вы так кричите?

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Я не кричу просто не можу зрозуміти де попередні користувачі беруть про мене не існуючу інформацію smiling smileysmileys with beer
А навіщо звіт про майновий стан?
У Вашому випадку (я так зрозуміла Ви стали платником ЄП з дня реєстрації), Вам не потрібно подавати декларацію про майновий стан підприємця. Тільки деларацію по ЄП та звіт по ЄСВ.
Quote
svetik8401
А навіщо звіт про майновий стан?
Якщо б Ви деякий час знаходились би на загальній системі, тоді треба було б її подавати.
Тобто здати потрібно два види звітів? Дякую.
smiling smiley В тексте Вашего поста прямо не написано, что Вы сразу стали платником ЕП.
Хотя лично мое мнение - сдать Деку про майновий стан НИКОГДА НЕ ПОМЕШАЕТ !!!smiling smiley
Извините, может не по теме. ФОП на общей системе хочет заплатить за себя ПФ за один месяц в году , например, ноябрь. Деятельности почти нет. Собираю все поступления за год и плачу пенсионный за один месяц - 398,01 грн. Вопрос - заплатить за ноябрь я должна до 20-го числа текущего месяца ? т.е. платить завтра ( 20 декабря 2013 за ноябрь ) уже поздно?
За каждый месяц, в кот хоть копейка была в доходе, надо заплатить миним.взнос ЕСВ и на общей системе ЕСВ платится авансом каждый квартал - до 15.03 15.05 15.08 15.11, а перерасчет будет по концу года
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037900000000002