Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ошибка в отчете

Відправлено користувачем Terra 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ошибка в отчете
сдала годовой отчет по ЕСВ прилож. 5, получила кв. 2, отчет принят. Вчера позвонили с ПФ и говорят, что в отчете ошибка: ФИО надо указывать полностью (вторая стр. отчета). Как исправить отчет? Поделитесь опытом. Я так понимаю, что электронно я его не сдам, прошли сроки подачи...
Re: ошибка в отчете
Quote
Terra
сдала годовой отчет по ЕСВ прилож. 5, получила кв. 2, отчет принят. Вчера позвонили с ПФ и говорят, что в отчете ошибка: ФИО надо указывать полностью (вторая стр. отчета). Как исправить отчет? Поделитесь опытом. Я так понимаю, что электронно я его не сдам, прошли сроки подачи...
У мого друга була аналогічна ситуація. Тоді я йому допомогла здати електронкою, але стикнулася з купою проблем у Медку. Там треба було проробити доволі невичні маніпуляції, щоб отримати протібний звіт за 2013-й з виправленими реквізитами. Як це я робила, треба згадувати. Якщо згадаю, напишу сюди .
Re: ошибка в отчете
Згадала. Спочатку виправляєте в Медку реквізити ФОПа і керівника (кругом, де скорочені ПІБ). Потім створюєте у поточному 2014-му році звіт правильнимй. Зберігаєтен його і копіюєте у 2013-й. А потім той, що був у періоді 2014-го року видаляєте. Переходите у 2013-й рік і відправляєте правильний варіант. Ось так трохи через ....


Re: ошибка в отчете
поняла, а интересует вопрос не будет это расценено как несвоевременная сдача отчета и штраф, если я сейчас его исправлю и отправлю?
Re: ошибка в отчете
Quote
Terra
поняла, а интересует вопрос не будет это расценено как несвоевременная сдача отчета и штраф, если я сейчас его исправлю и отправлю?
Я тоді особисто телефонувала інспектору з пенсійного і вона мене запевнила, що не буде ніякого штрафа, тільки перездати. Тому краще теж зателефонуйте тому інспектору, який вам телефонував і особисто впевніться.
Re: ошибка в отчете
так в том то и дело, что инспектор сказала, что штрафа не будет, но это только слова, которые ничего не стоят, а в инструкции ничего не нашла, кроме вот этого: 5.5. Якщо страхувальником було допущено помилку в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, - подаються скасовуючі документи. Зміни в сумах нарахованої заробітної плати або доходу та у зв'язку з цим нарахованих сум єдиного внеску за звітний місяць при формуванні і поданні скасовуючих документів не допускаються.

Какие в этом отчете скасовуючі документы, я не вижу?
Re: ошибка в отчете
Ну нема для додатку 5 скасовуючої. Тому і намалювала вам складний алгоритм як вийти з положення.
А на рахунок штрафу, ну не маю я підстав не вірити словам інспектора. Ще ніколи за мою велику практи бухгалтера інспектори не дозволяли собі говорити одна і на практиці виявлялося інше. Тим більше, друга теж не поштрафували (вже місяця зо два пройшло p nb[ gsh)
Re: ошибка в отчете
спасибо вам за алгоритм, воспользуюсь им. К сожаления в моей (тоже уже не малой бухг. практике) были случаи когда слова с делами разошлись. А на что может (для ФОПа) повлиять, то что на титульном листе отчета ФИО полностью, а на втором - фамилия и инициалы, вы не подскажите? Я с таким столкнулась впервые, вот сижу и думаю, морочиться или не стоит?
Re: ошибка в отчете
Ну, це ж підстава для нарахування (в майбутньому) пенсії, тому, звичайно, в ПІБ не має бути жодгної помарочки, бо інакще ці суми не врахуються ні для пенсії ні для стажу. А якраз в таблиці (а не в ярлику) і вказано ПІБ майбутнього пенсіонера. Просто для додатку 5 це частковий випадок, коли ФОп є самозайнятою особою і сам на себе подає дані для пенсії.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027999999999995