Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

годовой отчёт по земле, подскажите

Відправлено користувачем lesusha 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста, впервые заполняю отчёт по земле. Фирма зарегистрирована в Киеве, земля в другой области, отчёт по земле сдаю в налоговую по месту нахождения земли???? Заполняю строчку 2 и какие ещё????? Сумма налога заплатили в начале года за год вперёд. Приложения какие-то нужно сдавать?
Так, як мінімум треба додаток 1 до декларації подавати "Відомість про наявність земельних ділянок"
У декларації ще 5-й рядок потрібно заповнити.і внизу поставити "х" навпроти додатків, які подаються
А в мене заповнюється лише 2 рядок і 13


Quote
lesusha
А в мене заповнюється лише 2 рядок і 13
А, так у Вас оренда? тоді правильно - 13-й
Девочки, а что, уже есть индекс инфляции за 2013-й год? confused smiley
Я имею в виду официально опубликованный.
піднімаю питання, бо теж не можу за індекси зрозуміти
Quote
vikitoria
піднімаю питання, бо теж не можу за індекси зрозуміти
Просто коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель публікується десь числа 14 або 15 січня...На сайті Держ. агентства земельних ресурсів України.
Може, дівчаткам не треба, бо у них оренда...confused smiley
У мене оренда землі, мені не потрібен цей коефіцієнт?????
Quote
lesusha
У мене оренда землі, мені не потрібен цей коефіцієнт?????
Коли договір укладено?
Quote
lesusha
В 2010 році
Треба тоді уточнювати по місцю, чи не було ніяких змін минулого року. Інформація про зміни мала бути опублікована до 15-го липня 2013 року на сайті місцевого органу самоуправління. Але краще зателефонувати і уточнити безпосередньо у міськ або райвиконком.
Коллеги, коэффициент индексации опубликован...давно...Правда, он равен 1,0 , но все-таки инфа есть инфа !
[land.gov.ua]
Добрий день!!!
в мене оренда землі, передали типовий договір оренди і все.
Допоможіть розібратися!
Якщо оренда, то заповнюється р. 13, правильно?
І ще я так розумію 2, була проведена грошова оцінка.
у категорії земель, можна писати землі сільської ради?чи це не вірно?
гр ставка податку?Де знайти?
коефіцієнт мені сказали 1.
відсоток від суми земельного податку - як розрахувати?
Річна сума орендної плати це та, що зазначена в договорі?
Подскажите пожалуйста, если коэф. 1,0, тоесть по сравнению с прошлым годом без изменений? А то сижу и не могу разобраться. Взяла первый раз в руки этот отчет, а глазах темень полная.
Quote
ducati
Подскажите пожалуйста, если коэф. 1,0, тоесть по сравнению с прошлым годом без изменений? А то сижу и не могу разобраться. Взяла первый раз в руки этот отчет, а глазах темень полная.
Да, Дека по земле за этот год точно такая же, как и в прошлом.
Огромное спасибо, сутки промучалась
Quote
ducati
Огромное спасибо, сутки промучалась
Не надо из-за этого мучиться ! Жизнь и так полнА .....положительных эмоций!smiling smiley
Кстати, не забудьте, что эта Дека - за 2014 год ! ( а не за 2013-й ). Ну, в смысле - внимательно выставляйте период в Медке...smiling smiley
Огромное спасибо за поддержку. А по оплатам, не подскажете до какого нужно оплачивать?
Quote
ducati
Огромное спасибо за поддержку. А по оплатам, не подскажете до какого нужно оплачивать?
За январь - 28-е февраля последний день оплаты.
Лично я всегда плачу земельный податок в первых числах месяца : так себя приучила, потому что панически боюсь забыть заплатить...eye popping smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036599999999998