Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Какой КВЕД выбрать единщику 3 гр. для предоставления бух.услуг(не аудит)

Відправлено користувачем Татьяна Г. 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ответьте,пожалуйста,кто сталкивался.В налоговой (Запорожье)не хотят в выписку на единый налог вписывать вид деятельности по КВЕД 69,20-так как там есть слово аудит.Это правомерно?
Quote
Татьяна Г.
Ответьте,пожалуйста,кто сталкивался.В налоговой (Запорожье)не хотят в выписку на единый налог вписывать вид деятельности по КВЕД 69,20-так как там есть слово аудит.Это правомерно?
не правомерно. Этот вопрос уже давным давно решен


В заявлении на единый укажите в скобках (без аудиту)
299.7. До реєстру платників єдиного податку вносяться такі відомості про платника єдиного податку:

1) найменування суб'єкта господарювання, код згідно з ЄДРПОУ (для юридичної особи) або прізвище, ім'я, по батькові фізичної особи – підприємця, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання в установленому порядку відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відповідну відмітку у паспорті);

2) податкова адреса суб'єкта господарювання;

3) місце провадження господарської діяльності;

4) обрані фізичною особою – підприємцем першої та другої груп види господарської діяльності;

5) ставка єдиного податку та група платника податку;

6) дата (період) обрання або переходу на спрощену систему оподаткування;

7) дата реєстрації;

8) види господарської діяльності першої та другої груп;

9) дата анулювання реєстрації.
Quote
Kisulya
Quote
Татьяна Г.
Ответьте,пожалуйста,кто сталкивался.В налоговой (Запорожье)не хотят в выписку на единый налог вписывать вид деятельности по КВЕД 69,20-так как там есть слово аудит.Это правомерно?
не правомерно. Этот вопрос уже давным давно решен
Видимо,не в Запорожье.Инспектор,выдававшая витяг,говорит,что в программке для единщиков даже нельзя выбрать этот КВЕД.
Видимо в Запорожье этот вопрос не решен.Инспектор,выдававшая витяг по единому,говорит,что в программке даже нет возможности для единщиков выбрать тот код.Может программка еще сырая. А в Киеве кто то витяги уже получал с таким КВЕДОМ?
Quote
Kisulya
Quote
Татьяна Г.
Ответьте,пожалуйста,кто сталкивался.В налоговой (Запорожье)не хотят в выписку на единый налог вписывать вид деятельности по КВЕД 69,20-так как там есть слово аудит.Это правомерно?
не правомерно. Этот вопрос уже давным давно решен
Видимо не для Запорожья.Инспектор,выдававшая витяг,говорит,что в программке для единщиков нельзя выбрать этот код
Видимо не для Запорожья.Инспектор,выдававшая витяг,говорит,что в программке для единщиков нельзя выбрать этот код
Единщикам 3 группі вообще ничего не надо писать в свидетельстве

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Единщикам 3 группі вообще ничего не надо писать в свидетельстве
Cегодня в Запорожье человеку наряду с выпиской выдали свидетельство!!! по единому налогу, в котором указаны все определенные им виды деятельности,кроме 69.20.
Я еще раз убеждаюсь,что налоговая у нас-отдельное государство ,причем законы вкаждой области Украины свои,к сожалению(
у меня в свидетельстве единщика прописан 69,20 без указания аудита, только оказание бух. услуг

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Quote
Татьяна Г.
Ответьте,пожалуйста,кто сталкивался.В налоговой (Запорожье)не хотят в выписку на единый налог вписывать вид деятельности по КВЕД 69,20-так как там есть слово аудит.Это правомерно?
Нехай не морочать голову вам!!! Я вже другий рік на єдиному податку 3 група з цим кодом надаю бухпослуги. В 12-му році виникало питання про аудит, але я розповіла, що для того щоб займатися аудитом потрібні сертифікати, які не так просто отримати і від мене відчепилися. Так в мене взагалі маленька районна не міська адміністрація і то там розібралися. То вони щось хочуть, як завжди. На будь яку відмову вони повинні надавати роз'яснення із посиланнім на законодавство.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032699999999997