Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП на ЗП. Клієнтів з кредитками не пробивали через РРО

Відправлено користувачем Rkeeper 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Доброго часу доби всім! Допоможіть будь-ласка! Вже три місяці як відкрив магазин. В податковому законодавстві орієнтуюся ще дуже слабо. Почав бентежити той факт, що клієнтів з кредитками не пробивали через РРО.
В результаті за три місяці на рахунок впало 78000 грн, а по РРО пройшло 27000 грн готівки за той же період (Жовтень-грудень).
Наскільки я знаю в мене оборот не повинен перевищувати 300000 за рік.
Це стосується тільки готівки чи безготівки також?
Як вийти з ситуації щоб все було ОК?
Дякую!
Дуже прошу всіх! Допоможіть будь-ласка!
300 000 грн це ліміт готівкового обороту для підприємців на загальних підставах чи сукупного з безготівковим разом?
Може хто знає де саме знайти норму законодавства, що регулює це? В податковому кодексі не можу знайти.
Буду дуже вдячний!
300 000 грн. - это не лимит !!!
181.1. У разі якщо загальна сума від здійснення операцій з постачання товарів/послуг, що підлягають оподаткуванню згідно з цим розділом, у тому числі з використанням локальної або глобальної комп'ютерної мережі, нарахована (сплачена) такій особі протягом останніх 12 календарних місяців, сукупно перевищує 300000 гривень (без урахування податку на додану вартість), така особа зобов'язана зареєструватися як платник податку в органі державної податкової служби за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) з дотриманням вимог, передбачених статтею 183 цього Кодексу, крім особи, яка є платником єдиного податку.
Теперь надо уточнить, на какой Вы системе налогообложения. Похоже, загальна система ( есть РРО ) ?


Есть РРО, на загальних підставах, не плательщик НДС
Quote
Rkeeper
Доброго часу доби всім! Допоможіть будь-ласка! Вже три місяці як відкрив магазин. В податковому законодавстві орієнтуюся ще дуже слабо. Почав бентежити той факт, що клієнтів з кредитками не пробивали через РРО.
В результаті за три місяці на рахунок впало 78000 грн, а по РРО пройшло 27000 грн готівки за той же період (Жовтень-грудень).
Наскільки я знаю в мене оборот не повинен перевищувати 300000 за рік.
Це стосується тільки готівки чи безготівки також?
Як вийти з ситуації щоб все було ОК?
Дякую!
1. Це є велика проблема, бо невидача одного чеку - 170 грн., благо не говка, тому хоча б 5-ти кратного штрафу не буде. Я б це так не залишила, алке як вийти з положення - треба помізкувати.
2. 300 000 - це гранична сума обороту, пісмля якого потрібно ставати платникоми ПДВ.
ПС Взагалі-то з таким знаннями - краще найміть хорошого бухгалтера, а то невідомо у що Ви ще вляпаєтеся.
Quote
rs_2012
[.......Взагалі-то з таким знаннями - краще найміть хорошого бухгалтера, а то невідомо у що Ви ще вляпаєтеся.
+100 thumbs up
Quote
rs_2012
Quote
Rkeeper

ПС Взагалі-то з таким знаннями - краще найміть хорошого бухгалтера, а то невідомо у що Ви ще вляпаєтеся.
Я б з задоволенням наняв би професійного бухгалтера, якби він в нашому селі був.
В нас невеличке промислове містечко на Донбасі, де всі жителі отримують зарплату на картки.
А якщо я, поки ще Річний звіт не зданий,
1) Внесу в Звіт про доходи окрім даних з РРО, дані з банківського рахунку.
2) Звіт в пенсійний вже зданий, але я чув що можна здати уточнений
3) в КОРО подописую до кожного числа оборот по кредитним карткам+ підклею чеки з терміналу

Це буде виходом? Мені не назначать перевірку за Уточнений звіт?
Ой, навіть не знаю що Вам порадити. Щось придумаю - напишу сюди.
Quote
Rkeeper
А якщо я, поки ще Річний звіт не зданий,
1) Внесу в Звіт про доходи окрім даних з РРО, дані з банківського рахунку.
2) Звіт в пенсійний вже зданий, але я чув що можна здати уточнений
3) в КОРО подописую до кожного числа оборот по кредитним карткам+ підклею чеки з терміналу

Це буде виходом? Мені не назначать перевірку за Уточнений звіт?
1. Звіт про доходи - Это Декларация про майновый стан (годовая ) ??? Вы должны были включать суммы и с РРО, и с р/р всюду : и в Книгу доходов/вытрат, и затем автоматически в Деку.
2. Уточнять-то можно, только кто ж их знает, захотят проверить или нет... Думаю, захотят, но, возможно, не сразу...
3. КОРО заполняется только на основе z-звитов. Как Вы подописываете? Сразу видны исправления и несоответствие... Чеки с терминала клеить в КОРО нельзя, туда клеятся только z-звиты.
Скажіть будь-ласка, надходження на р/р власних коштів, з зазначенням "Готівкові надходження власних коштів" не береться до уваги?
Сейчас налоговики настаивают, что все, что поступает на р/с - это доход. Исключение составляет только сдача выручки, если она включена в доход по поступлению налички. Бред конечно, но "Готівкові надходження власних коштів" тоже нужно включать в доход.
Quote
Rkeeper
Скажіть будь-ласка, надходження на р/р власних коштів, з зазначенням "Готівкові надходження власних коштів" не береться до уваги?
Еще как берется ! Податковая это расценивает как доход !!!
Мы закидывали на р/р свои деньги с зазначенням " Інші внесення власних заощаджень" , шили эти квитанции и выписки банка В ОТДЕЛЬНУЮ ПАПКУ. При проверке податковая сопела, пыхтела - но в доход не поставила.
Дуже вдячний за відповіді!
І все-таки що ж мені робити з непоказанним доходом на р/р, робити уточнення, додавати десь в Декі, ("десь" бо ще не знаю чи взагалі є така колонка чи рядок), чи просто далі працювати правильно з надією що перевірка не помітить?
Підкажіть будь-ласка, штрафи та санкції за проступки в підприємницькій діяльності регламентуються КУпАПом? Чи може застосовуватись ще якийсь кодекс?
Ще ПКУ



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
Сейчас налоговики настаивают, что все, что поступает на р/с - это доход. Исключение составляет только сдача выручки, если она включена в доход по поступлению налички. Бред конечно, но "Готівкові надходження власних коштів" тоже нужно включать в доход.
Наскільки мені відомо, категоричною позиція у цьму питанні податкової є тільки для єдиноподатчиків, а для загальносистемників - ні, і мотивується це якраз тим, що єдиноподатчики не використовують РРО а загальносистемники використовують, тому суму виручки загальносистемників можна визначити однозначно.
Quote
Rkeeper
Дуже вдячний за відповіді!
І все-таки що ж мені робити з непоказанним доходом на р/р, робити уточнення, додавати десь в Декі, ("десь" бо ще не знаю чи взагалі є така колонка чи рядок), чи просто далі працювати правильно з надією що перевірка не помітить?
Дохід потрібно показати - це однозначно.
Quote
rs_2012
Quote
Blick
Сейчас налоговики настаивают, что все, что поступает на р/с - это доход. Исключение составляет только сдача выручки, если она включена в доход по поступлению налички. Бред конечно, но "Готівкові надходження власних коштів" тоже нужно включать в доход.
Наскільки мені відомо, категоричною позиція у цьму питанні податкової є тільки для єдиноподатчиків, а для загальносистемників - ні, і мотивується це якраз тим, що єдиноподатчики не використовують РРО а загальносистемники використовують, тому суму виручки загальносистемників можна визначити однозначно.
А смысл? Разве что с 3 группы побольше налога содрать, а у 2 группы ЕН от этого не зависит. Думаю, проще внести как финпомощь от другого лица, тогда вопросов не будет.
Quote
Blick
Quote
rs_2012
Quote
Blick
Сейчас налоговики настаивают, что все, что поступает на р/с - это доход. Исключение составляет только сдача выручки, если она включена в доход по поступлению налички. Бред конечно, но "Готівкові надходження власних коштів" тоже нужно включать в доход.
Наскільки мені відомо, категоричною позиція у цьму питанні податкової є тільки для єдиноподатчиків, а для загальносистемників - ні, і мотивується це якраз тим, що єдиноподатчики не використовують РРО а загальносистемники використовують, тому суму виручки загальносистемників можна визначити однозначно.
А смысл? Разве что с 3 группы побольше налога содрать, а у 2 группы ЕН от этого не зависит. Думаю, проще внести как финпомощь от другого лица, тогда вопросов не будет.
А прокатит фин. помощь еслия предприниматель на общих основаниях не плательщик НДС?
Вобщем ситуация такова выходит что мой оборот никак не поместится в 300000 за год. Вопрос в том что лучше завести еще дополнительного предпринимателя-единщика или становится самому плательщиком НДС?
Quote
Rkeeper
Вобщем ситуация такова выходит что мой оборот никак не поместится в 300000 за год. Вопрос в том что лучше завести еще дополнительного предпринимателя-единщика или становится самому плательщиком НДС?
Тоді давайте почнем аналіз з того, чому Ви на загальній? У Вас продаж алкоголю і тютюну? Тоді може краще мати таку схему роботи: Один ФОП на ЄП 2-ї групи торгує усіма товарами крім алкоголю і тютюну, інший на загальній системі. Є можливість фізично розділити прилавки? Банківські термінали теж поставити два. Таким чином Ви суттєво зекономите на податках і на обліку, бо, повірте, облік у ФОПа на загальній в рази складніший, ніж облік у невеликого підприємства.
Quote
rs_2012
Quote
Rkeeper
Вобщем ситуация такова выходит что мой оборот никак не поместится в 300000 за год. Вопрос в том что лучше завести еще дополнительного предпринимателя-единщика или становится самому плательщиком НДС?
Тоді давайте почнем аналіз з того, чому Ви на загальній? У Вас продаж алкоголю і тютюну? Тоді може краще мати таку схему роботи: Один ФОП на ЄП 2-ї групи торгує усіма товарами крім алкоголю і тютюну, інший на загальній системі. Є можливість фізично розділити прилавки? Банківські термінали теж поставити два. Таким чином Ви суттєво зекономите на податках і на обліку, бо, повірте, облік у ФОПа на загальній в рази складніший, ніж облік у невеликого підприємства.
+1 thumbs up
Мы давно работаем по такой схеме : на ФОПе ( ОС ) алкоголь+ тютюн. Все остальные продтовары по группам распределены на ФОПов ( ЕП-2гр.).
За выручкой ФОПа на ОС внимательно слежу, чтобы не выскочить за 300 000.
Quote
rs_2012
Quote
Rkeeper
Вобщем ситуация такова выходит что мой оборот никак не поместится в 300000 за год. Вопрос в том что лучше завести еще дополнительного предпринимателя-единщика или становится самому плательщиком НДС?
Тоді давайте почнем аналіз з того, чому Ви на загальній? У Вас продаж алкоголю і тютюну? Тоді може краще мати таку схему роботи: Один ФОП на ЄП 2-ї групи торгує усіма товарами крім алкоголю і тютюну, інший на загальній системі. Є можливість фізично розділити прилавки? Банківські термінали теж поставити два. Таким чином Ви суттєво зекономите на податках і на обліку, бо, повірте, облік у ФОПа на загальній в рази складніший, ніж облік у невеликого підприємства.
Так, продуктовий магазин з тютюном та алкоголем. В тім то й справа що площа залу невелика, і фізично розташувати 2 касові місця вкрай тяжко, доведеться вибирати між вітриною та додатковою касою. А ще ж потрібен додатковий продавець, тобто додаткові витрати на зарплату. А якщо фізично залишити все як є, одне касове місце, один продавець, просто поставити ще одну грошову скриньку і термінал. Ну і документи додаткового підприємця-єдинщика. Припустимо робочої сили в підприємців немає - працюють самостійно позмінно. Чув що в кафешках при такій схемі підприємці складають між собою договори на обслуговування клієнтів партнера чи щось таке... Може хтось знає?
Что Вы называете "кассовым местом" ? Какая "додаткова каса" ?Да, выручка ФОПов должна храниться отдельно - но и только !
ФОПу на ЕН не нужен РРО.
Как вариант :
Продавца Иванову оформляете и на ФОПа № 1 (на ОС )-основное место, и на ФОПа № 2 (на ЕП )-совместительство .
Можно уменьшить затраты на зарплату и податки, если оформите продавца по полдня.
под "кассовым местом" и "додатковой кассой" я имел ввиду непосредственно кассовые прилавки.
Если я правильно понял то при вушеупомянутой схемме с 2-мя предпринимателями не обязательно разделять зал на 2 отдела, тоесть иметь 2 кассовых прилавка?
Quote
Rkeeper
под "кассовым местом" и "додатковой кассой" я имел ввиду непосредственно кассовые прилавки.
Если я правильно понял то при вушеупомянутой схемме с 2-мя предпринимателями не обязательно разделять зал на 2 отдела, тоесть иметь 2 кассовых прилавка?
Конечно, не обязательно. У нас при такой схеме товар разных ФОПов лежит на разных стеллажах, а прилавок один. На прилавке - весы, которые нужны только одному ФОПу.
НО !!! Товар между ФОПами делить надо обязательно, выручку делить обязательно.
Вы же имеете РРО, и знаете , что сумма денег в ящике РРО должна до копейки совпадать с суммой в РРО ( Х-отчет).
У ФОПа на ЕП все гораздо проще, там размер выручки не проверишь.
Одна з умов видачі ліцензії на продаж алкоголю - це наявність торгового приміщення не менше 20-ти м кв. Одну і ту ж площу не можна два рази здати в оренду. Тому я настоюю - приміщення хоча б юридично має бути поділено між двома підприємцями. ІМХО. Ну і по полицям відповідно: алкоголь з тютюном мусять знаходитися на іншому місці (полиці) ніж інші товари. Прилавок звичайно може бути один і продавець один, але оформлений на обох ФОП. Місця, для зберігання готівки мають бути фізично розділені обовязково: виручка ФОП на загальній має зберігатися у РРО, а ФОП на єдиному - будь-де у торговому залі, але не в РРО. Це суттєво.
Quote
rs_2012
Одна з умов видачі ліцензії на продаж алкоголю - це наявність торгового приміщення не менше 20-ти м кв. Одну і ту ж площу не можна два рази здати в оренду. Тому я настоюю - приміщення хоча б юридично має бути поділено між двома підприємцями. ІМХО. Ну і по полицям відповідно: алкоголь з тютюном мусять знаходитися на іншому місці (полиці) ніж інші товари. Прилавок звичайно може бути один і продавець один, але оформлений на обох ФОП. Місця, для зберігання готівки мають бути фізично розділені обовязково: виручка ФОП на загальній має зберігатися у РРО, а ФОП на єдиному - будь-де у торговому залі, але не в РРО. Це суттєво.
Все совершенно верно !
На второго ФОПа должен быть договор аренды ( или субаренды ) помещения ! Обязательно хотя бы пару квадратных метров торговой площади + пару квадратных метров складской. И официально платить за эту аренду/субаренду ФОП тоже должен. А как же !
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039600000000006