Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заповнення рядка 04 дод 5 Декларації про майновий стан

Відправлено користувачем Erushenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, що таке сума збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності, сплаченого платником податку протягом звітного податкового періоду? Це сбрір за торгівельний патент? У мене діяльність роздрібна торгівля продуктовий магазин. Якщо це сбір за торгівельний патент, то його не відносять на витрати протягом року? А ліцензія на тютюн та алкоголь це витрати чи сумма сбору? Підкажіть )))
Патенти не включаються у витрати а зменшують суму ПДФО, Ліцензії не включаються у витрати ФОП.
Quote
rs_2012
Патенти не включаються у витрати а зменшують суму ПДФО, Ліцензії не включаються у витрати ФОП.

Я так розумію, у рядку 04 дод5 до декларації я пишу всю суму виплачену за торгівельний патент протягом року? Дякую за відповіді!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00024099999999994