Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заповнення рядків декларації про майновий стан. Дайте поясненняconfused smiley

Відправлено користувачем Erushenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня усім.
Друзі, підкажіть мені таку річ: якщо моя діяльність роздрібна торгівля, я орендую магазин у власника і в одночас сдаю в оренду куток для термінала Приват банку. Ці доходи (мої і від суборенди) повинні бути розділені у декларації? У декларації розділ II "Доходи, які включаються до загального річного оподатковуваного доходу": є рядок 01.03 вказується сума доходів від надання майна в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), житловий найм (піднайм), розмір яких визначається у порядку, встановленому пунктом 170.1 статті 170 розділу IV Кодексу.. Мені сюди писати доходи від суборенди, чи може я ні?
Потім питання друге. У розділі V декларації "Розрахунок податкових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб" є рядок 10 сума самостійно сплаченого до бюджету податку на доходи, отримані платником податку протягом звітного податкового року, станом на дату подання декларації. Це теж саме що у дод 5 рядок 06 - сума авансових платежів з податку, сплачених платником податку протягом звітного податкового періоду, чи ні? Поясніть, будь ласка!
2. Ні, це не те ж саме, бо у 03.1 або 03.2 ця сума вже врахована. Сюди вписуєте суму податку, яку заплатили у більшому розмірі, ніж авансові платежі.


Quote
Erushenko
Дякую. а перше питання не знаєте?
Я знаю, у меня такая же ситуация.eye rolling smiley
Раздел ІІ Деки не трогайте.
Все виды Ваших доходов Вы должны показать только в Додатке 5.
Там по каждому виду деятельности ( КВЭДу) сделайте рассчет.
Выйдете на рядок "Усього", где просуммируются доходы от всех видов деятельности, вытраты от всех видов деятельности и получите Сумму оподатковуваного доходу.
Рассчитаете в этом же Додатке 5 "Розрахунок под. зобов"язань" - и вот тогда данные пойдут в самУ Деку.
Я знаю, у меня такая же ситуация.eye rolling smiley
Раздел ІІ Деки не трогайте.
Все виды Ваших доходов Вы должны показать только в Додатке 5.
Там по каждому виду деятельности ( КВЭДу) сделайте рассчет.
Выйдете на рядок "Усього", где просуммируются доходы от всех видов деятельности, вытраты от всех видов деятельности и получите Сумму оподатковуваного доходу.
Рассчитаете в этом же Додатке 5 "Розрахунок под. зобов"язань" - и вот тогда данные пойдут в самУ Деку.[/quote]

Тобто, гроші, що платить приват банк, це просто дохід від діяльності? Дякую за відповідь winking smiley
Quote
Erushenko
Тобто, гроші, що платить приват банк, це просто дохід від діяльності? Дякую за відповідь winking smiley
Да.
У моего ФОПа четыре ( !!! ) вида деятельности, вот я их и расписываю в дод.5.
Была податковая документальная проверка - все ОК .
Quote
nikon
Quote
Erushenko
Тобто, гроші, що платить приват банк, це просто дохід від діяльності? Дякую за відповідь winking smiley
Да.
У моего ФОПа четыре ( !!! ) вида деятельности, вот я их и расписываю в дод.5.
Была податковая документальная проверка - все ОК .
Так у мене інша справа. вид діяльності один - роздрібна торгівля. Про оренду та суборенду ні слова. Як тепер ці гроші від суборенди рознести? і який налог з них сплачувати?
У Вас не добавлен КВЭД 68.20 ? Почему??? Это же не сложно...И не долго...А проблемы разруливает моментально !
А как же Вы подписывали Договор на субаренду с Приватбанком, если у Вас в вытяге нет КВЭДа 68.20 ???
Quote
nikon
У Вас не добавлен КВЭД 68.20 ? Почему??? Это же не сложно...И не долго...А проблемы разруливает моментально !
А как же Вы подписывали Договор на субаренду с Приватбанком, если у Вас в вытяге нет КВЭДа 68.20 ???
Я так розумію, що це проблеми Привата
"177.8. Під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від операцій, здійснюваних в межах обраних ним видів діяльності, суб'єкт господарювання, який нараховує (виплачує) такий дохід, не утримує податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, який отримує такий дохід, надано копію свідоцтва про державну реєстрацію його як суб'єкта підприємницької діяльності. " Тобто прямо не описано, але виходячи з цього пункту, я так розцумію Приват мав нараховувати ПДФО з цих сум.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000308