Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Заполнение книги доходов

Відправлено користувачем flowerflower 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
: "У разі внесення виправлень новий запис засвідчується підписом платника податку." Це все, що написано в порядку ведення книги щодо виправлень. Рекомендується виправляти так званим коректурним способом, який передбачений п.4.2 Положення від 24.05.1995 №88 : "Неправильний текст або цифри закреслюються і над закресленим надписується правильний текст або цифри. Закреслення здійснюється однією рискою так, щоб можна було прочитати виправлене".


Відповідальність за неведення або неправильне ведення передбачена статтею 164-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та складає попередження або накладення штрафу у розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 136 грн.). Повторне протягом року порушення тягне накладення штрафу у розмірі від п’яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 85 до 136 грн.).

Прримерно так.
Якщо є підпис підприємця поруч з виправленням - це не порушення, але якщо ні - то можуть признати записи в книгзі недійсними з усіма витікаючими наслідками. Але це все теорія. Насправді - не знаю як це карається.


Спасибо всем огромное!
Єдиний податок 2 група : я заповнюю: 1.Дата, 2.Сума ,3. нічого (в мене особисто нема повернутих коштів ),4.сума ,5 і 6 нічого,7.сума всього
А если у меня 2 торговые точки по 1 адресу ,но в разных местах, книг должно быть сколько? Одна? Туда записывать общий выторг за день с 2-х точек? А на месте, в случае проверки,что должно быть? где бы нормативку почитать?
Одна книга, сума одна на день.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054500000000002