Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Подскажите наименование платежа!

Відправлено користувачем anka_borisenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.
Я физ.лицо-предприниматель на общей системе налогообложения. Сдав "Декларацию про майноваий стан і доходи", мне нужно оплатить налог.
Как правильно звучит "Наименование налога" , который я должна уплатить? (согласно табличке Реквізити бюджетних рахунків (місцеві бюджети, державний бюджет).
Спасибо!
ПДФО - податок на доходи фізичних осіб



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Есть такие:
-Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами
-Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата
-Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати
-Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування

На мой взгляд ни один не походит. Помогите!!!


Ну чому це - на мій погляд останній саме ваш...
Якшо сумніваєтесь - уточнюйте у інспектора або
в податковій...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028000000000006