Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

питання про закриття ФОП

Відправлено користувачем treck 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!
в мене таке питання, хочу закрити ФОП в зв'язку сучасним станом в Україні, я відкривався через центр зайнятості і мені була виділена певна сума коштів на власну справу, я купив обладнання, зараз думаю його продати, питання таке:
1. Обов'язковий звіт куди пішли кошти при закриті ?
2. Обладнання можна продати зараз ?
3. Як швидко можна закрити ФОП ? ( коли прийшов до податкового інспектора, то зрозумів що це буде не скоро )
4. Краще перевестись на загальну форму оподаткування ? ( зараз на третій групі, спрощена, без ПДВ )
5. Кошти що виділив ЦЗ вертати назад ?
почитайте договор с ЦЗ, по-моему там надо платить налоги не менее 6 мес, после чего можно делать что угодно со своим предпринимательством и никакого отчета не надо..
Можно перевестись на общ.систему. НО, в связи с изменениями в налог.реформе СПД не имеющий дохода обязан все равно платить ЕСВ. Если это отменят , тогда можно перейти и ждать хороших времен без ущерба.


в связи с изменениями в налог.реформе СПД не имеющий дохода обязан все равно платить ЕСВ.
мій знайомий каже що подає за загальній формі "пустишки" і ЄСВ не платить, це питання часу коли до нього прийдуть інспектори ?
я йому про ЄСВ говорив що вже не ті часи, але він сказав що ніхто до нього ніяких претензій не має, ЄСВ не платить. Цікаво, одні пишуть що потрібно платити ЄСВ, а інші ні.
в мене таке питання:
я можу оформити податкові канікули ?
наскільки максимум ?
як можна "заморозити" роботу ФОП ?
Quote
treck
в связи с изменениями в налог.реформе СПД не имеющий дохода обязан все равно платить ЕСВ.
мій знайомий каже що подає за загальній формі "пустишки" і ЄСВ не платить, це питання часу коли до нього прийдуть інспектори ?
я йому про ЄСВ говорив що вже не ті часи, але він сказав що ніхто до нього ніяких претензій не має, ЄСВ не платить. Цікаво, одні пишуть що потрібно платити ЄСВ, а інші ні.
До этого года все так и делали, это и есть своеобразная "заморозка". С этого года внесли изменения в НКУ и вопрос о ЕСВ стал спорным. Нужно ждать разъяснений, т.к каждый этот пункт понимает по-своему. Сразу закрыть ФОП трудно из-за того, что нужно пройти налоговую проверку, поэтому все и уходят на общую систему без деятельности, как Ваш знакомый. А закрываются через 3 года, чтоб проверять уже нечего было и не к чему придраться.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026700000000002