Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП, единый налог и пиво

Відправлено користувачем sim 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП, единый налог и пиво
А уточните мне, ФОП (2 группа ), работает без РРО, может ли продавать пиво? Лицензию не нужно на него брать, а РРО обязательно ведь? Это будет обособленная точка-летняя площадка
очень срочно нужна инфа, подтвердите,я права?
Може продавати. Тільки про хмелярство не забудьте.


Quote
rs_2012
Може продавати. Тільки про хмелярство не забудьте.
спасибо, об этом не подумала,а единщик платит хмелярство?
[news.dtkt.ua]

Стаття 297. Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку

297.1. Платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

1) податку на прибуток підприємств;

2) податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності фізичної особи та оподатковані згідно з цією главою;

3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 підпункту 293.3.1 пункту 293.3 або підпунктом 1 підпункту 293.3.2 пункту 293.3 статті 293 цього Кодексу;

4) земельного податку, крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються ними для провадження господарської діяльності;

5) збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності;

6) збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
[news.dtkt.ua]

Стаття 297. Особливості нарахування, сплати та подання звітності з окремих податків і зборів платниками єдиного податку

297.1. Платники єдиного податку звільняються від обов’язку нарахування, сплати та подання податкової звітності з таких податків і зборів:

1) податку на прибуток підприємств;

2) податку на доходи фізичних осіб у частині доходів (об’єкта оподаткування), що отримані в результаті господарської діяльності фізичної особи та оподатковані згідно з цією главою;

3) податку на додану вартість з операцій з постачання товарів, робіт та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, крім податку на додану вартість, що сплачується фізичними особами та юридичними особами, які обрали ставку єдиного податку, визначену підпунктом 1 підпункту 293.3.1 пункту 293.3 або підпунктом 1 підпункту 293.3.2 пункту 293.3 статті 293 цього Кодексу;

4) земельного податку, крім земельного податку за земельні ділянки, що не використовуються ними для провадження господарської діяльності;

5) збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності;

6) збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
Так, я забула. дякую Шустрик, що нагадали.
а подскажите мне, если у меня кафе на СПД (2 группа), как я должна подтверждать свои доходы? Кроме записей в книге ,ведь там я могу написать что угодно? А как подтвердить документально? ох уж этот упрощенный учет... все ищу какую-то коварность в нем
Quote
sim
а подскажите мне, если у меня кафе на СПД (2 группа), как я должна подтверждать свои доходы? Кроме записей в книге ,ведь там я могу написать что угодно? А как подтвердить документально? ох уж этот упрощенный учет... все ищу какую-то коварность в нем

Можете товарныый чек выдавать покупателю
ну это я выдаю ,а вот себе для подтверждения дохода что нужно?
Так виписуйте на самокопіюющих бланках і
копію лишайте собі...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Так виписуйте на самокопіюющих бланках і
копію лишайте собі...
тут технические проблемы,не хочу засорять форум.Мне нужно понять, обязательно ли подтверждать как-то свои доходы? ведь квитанцию выдавать нужно по требованию, а если не требуют?
Це вже ваші забаганки - законодавчо, сума внесена в книгу
є доказом отримання доходу... А от витрати здохлики очінно
хотять бачить, шоби ви недайбоже краденим чи контрабандою
не торгували і зсилаюцця при цьому на ст. 16.1.5, тільки забувають
шо єдинники облік витрат не ведуть і ждо оподатку вання в них
відносицця лише дохід без витрат... (фразу якою можна відбиватись
я виділила)...

16.1.5. подавати на належним чином оформлену письмову вимогу
контролюючих органів (у випадках, визначених законодавством)
документи з обліку доходів, витрат та інших показників, пов’язаних
із визначенням об’єктів оподаткування
(податкових зобов’язань),
первинні документи, регістри бухгалтерського обліку, фінансову
звітність, інші документи, пов’язані з обчисленням та сплатою
податків та зборів. У письмовій вимозі обов’язково зазначаються
конкретний перелік документів, які повинен надати платник податків,
та підстави для їх надання;



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ждо оподатку вання=до оподаткування



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Простите, 2 гр. ед. налог хмель не платит, я в 2013г. не платила или я что то пропустила, РРО был обязателен
РРО не мог быть обязательным в пр.году,вы путаете
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033499999999997