Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП отримує переказ від родича

Відправлено користувачем olenadats 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Фізична особа-підприємець на 3й групі, платник єдиного податку отримує переказ з Росії від свого родича (двоюрідний дідусь). Це ніяк не пов'язано із його діяльністю як ФОП. Гроші пересилаються черз Сбєрбанк із відкриттям рахунка. Чи треба платити податок на суму переказу? Як підтвердити що це не дохід ФОП? Чи буде той рахунок десь світитись в податковій, якщо ФОП має відкритий фопівський рахунок, на яий отримує дохід від своєї діяльності і з якого сплачує податки. Дякую!
В мене нічого не світиться. Маю особовий рахунок, на який мені скидують гроші родичі (хто завгодно - не в тому річ). Тією карткою розраховуюсь в магазинах, в інтренеті - звичайні життєві речі. Ніяких проблем не було жодного разу! Я б і здивувалася, якщо податковій була б якась справа до моїх особистих грошових операцій - не пов"язаних з діяльністю.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00020600000000004