Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Виїзна торгівля

Відправлено користувачем mrevenchykukrnet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Виїзна торгівля
Доброго дня! Я зареєстрована як ФОП і знаходжуся на спрощеній системі оподаткування (сплачую єдиний податок) 1 група, вид діяльності код КВЕД 47.99 Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами (основний). Місце провадження господарської діяльності - Україна, м.Київ. Я звернулася до селищної ради Київської області щодо надання дозволу на розміщення об’єкту виїзної торгівлі (столика) для продажу чаю, кави та шоколадних батончиків на зупинці громадського транспорту. Селищна рада прийняла заяву, але написала листа, що для надання дозволу на розміщення столика мені потрібно надати їм погодження з органами ДАІ, погодження з СЕС асортиментний перелік продукції. А також повідомили, що вказаний вид діяльності код КВЕД 47.99 не відповідає моєму виду діяльності (торгівля кави та чаю). Звернулася в СЕС та ДАІ за відповідними погодженнями, але там мені відмовили посилаючись на те, що ніяких дозволів вони не надають. Дізнавалась в податковій інспекції, то мені сказали, що я можу торгувати без дозволу селищної ради в будь якому місці по всій території України. В селищній раді мені запропонували місце для розміщення мого лотка - торгівельну площу, але вона знаходиться в незручному місці для того, щоб можна було підключити чайник до електромережі, а біля зупинки є приміщення де мені дозволили підключатися до розетки за певними умовами. Які мені потрібно зібрати документи і до кого звернутися, щоб розпочати законно свою торгівельну діяльність?
Re: Виїзна торгівля
Честно говоря, КВЭД 47.99 действительно не отвечает Вашему виду деятельности. Ведь розничная торговля - это когда Вы продаёте чай в упаковке (пакетики, пачки) и кофе в упаковке ( пачки, стики). А Вы хотите готовить напитки чай и кофе и продавать свежеприготовленные напитки + что-то готовое сладенькое. Я правильно поняла?
Советую поинтересоваться КВЭДами 56.30 и/или 56.10.
Возможно, если Вы добавите эти КВЭДы (или один из них), сельрада будет сговорчивее, увидит, что у Вас деятельность с приготовлением напитков, и Вам удастся договориться с ними о более выгодном торговом месте.
Моё мнение.
Да. я хочу готовить готовые напитки. А то что указано место деятельности - Украина, г.Киев, то я только в Киеве могу продавать или по всей Украине, т.к. я на эдином налоге?


Re: Виїзна торгівля
Quote
mrevenchykukrnet
Да. я хочу готовить готовые напитки. А то что указано место деятельности - Украина, г.Киев, то я только в Киеве могу продавать или по всей Украине, т.к. я на эдином налоге?
Получается, что только в Киеве.
Вот если бы было написано "Место деятельности - Украина", вот тогда - по всей Украине.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00054900000000002