Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перерахунок грошових коштів з основного рахунока ФОП фізичній особі

Відправлено користувачем 8887835 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підскажіть, будь ласка, чи є якісь підводні камені у перерахунку грошових коштів з основного рахунку ФОП (єдиний податок, без ПДВ) фізичній особі, яка не є його робітником, а переказ коштів є якимось власним розрахунком з фіз особою. На, що може вплинути такий переказ, які наслідки, як для ФОП так і для фіз особи. Спасибі.
Такие перечисления со счета ФЛП лучше не осуществлять, поскольку вы должны удержать с этой суммы НДФЛ и Военный сбор и показать выплату этого дохода в отчете 1ДФ.

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Очень прошу совета. У меня вот такая фигня и получилась.
ФОП перебросила со своего карточного счета (в магазине POS-терминал) на карточку физ.лица (не наемного работника). У них свои какие-то расчеты. Вот теперь думаю, как лучше сделать: или заморачиваться с удержанием и 1ДФ, или может сидеть тихонько и не рыпаться. Вдруг пронесет.


Quote
Tessiya
Очень прошу совета. У меня вот такая фигня и получилась.
ФОП перебросила со своего карточного счета (в магазине POS-терминал) на карточку физ.лица (не наемного работника). У них свои какие-то расчеты. Вот теперь думаю, как лучше сделать: или заморачиваться с удержанием и 1ДФ, или может сидеть тихонько и не рыпаться. Вдруг пронесет.

сложно сказать, вы должны сами определиться как вам лучше, часто ли вас проверяют и проверяют ли вообще,
фопов годами не трогают, а если будет проверка, то за последние три года обычно, так что вдруг и пронесет, три года протянете

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028100000000009