Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Послуги репетитора через Скайп закордонним учням

Відправлено користувачем alexeynik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, шановні! Хочу чесно вести свій маленькій бізнес, але є питання, на які не знайшов відповіді. В мене 3 група, єдиний податок, КВЕД інші види освіти. Э варіант навчати клієнтів з інших країн англійскій мові. Чи може хтось впевнено сказати, що саме для цього треба, зокрема, що треба для отримання коштів про них? З різних джерел чув, що потрібні: рахунок приватного підприємця, ПИСЬМОВИЙ договір з учнем на надання послуг репетитора (в банку кажуть що інакше не зарахують кошти на мій рахунок, тобто вони вимагають ОРИГІНАЛ письмового договору з клієнтом з його та моїм підписом), одна знайома репетитор здивувала тим, що в налоговій ще начебто вимагатимуть акт про виконані роботи чи щось таке. Але який акт вона не вточнює, зараз з нею зв'язку не має. А може ще потрібен якийсь дозвіл на зовнішньоекономічну діяльність? В налоговій таких консультацій не надають. Допоможіть, будь ласка!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027200000000005