Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

РРО

Відправлено користувачем Nataly83 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
РРО
ФОП перевищив 1млн за 2015р. Буде купувати РРО.
Чи потрібно кожного дня включати цей РРО та друкувати Z-звіти, якщо ФОП приходить на роботу тільки коли йому дзвонять клієнти, щоб забрати обладнання та розрахуватись? Це буває 1-2 рази на місяць.
Всі інші розрахунки - безнал.
Re: РРО
И Вашему ФОПу это выгодно ???eye popping smiley
Ради одной-двух операций в месяц покупать РРО за 6 (или7, или 8) тысяч + ежемесячно платить гривен 200 за сервис РРО ?
Re: РРО
нет, не выгодно
но так уж получилось и 1млн превышен
открывать еще одно ЧП - нет возможности
переходить на общую, а потом опять возвращаться на единый - уже поздно
а наличные операции есть, хоть и мало
так что же делать?
и думаю,что все равно заставят всех перейти на РРО, рано или поздно


Re: РРО
А принимать деньги не наличкой, а на расчетный счет через банк? Можно и самому вносить, но чтоб в квитанции было ФИО покупателя. Комиссия банка будет, но это проще чем РРО.
Re: РРО
этот вариант тоже рассматривала, но:
не каждый клиент захочет идти в банк - платить, а потом снова возвращаться за своим оборудованием,
если я возьму наличку, чтобы потом отнести в банк, а дающий окажется "из этих"
сейчас,наверное, после сдачи деки, возьмутся за тех, у кого больше 1млн
самое обидное, что последний платеж 31-го декабря, просила - не оплачивать, и превысили-то на 6тыс(рыдающий смайлик)
Re: РРО
Да полстраны так делает, их на всех не хватит. Но дело Ваше, переубеждать не буду.
Кстати, что-то слышала о мнении фискалов, что РРО нужно ставить, если наличка больше 1 млн, а не весь оборот. Хотя в законе такого нет. В общем изучите глубже этот вопрос.
Re: РРО
Доброго всім Чедрого Вечора!!!
Підкажіть будь ласка чи щось змінилось???

ФОП спрощена система 2 група, хочемо поставити Термінал для розрахунку картками, оборот не перевищує 1 міл. грн.
Чи потрібно в такому випадку зразу паралельно ставити РРО??? А то знайома сказала що обовязково потрібно!!!!
Re: РРО
і дала ссилку на ось це:
[news.dtkt.ua]
Але не зрозуміло чи це стосується це ФОП 2 групи???
Re: РРО
Это касается только тех, кто обязан ставить РРО.
Re: РРО
Quote
Blick
Это касается только тех, кто обязан ставить РРО.
А в мому випадку як правельно, а то так уже голову закрутили????
Re: РРО
У Вашему випадку не треба, т.я. немає обов'язку використовувати РРО.
Re: РРО
Quote
Blick
У Вашему випадку не треба, т.я. немає обов'язку використовувати РРО.

Велике спасибі Вам за відповідь!!!! Смачної куті!!! І веселого продовження свят!!!!
Re: РРО
Підскажіть, будь-ласка.
Чи потрібно застосовувати РРО фізичній особі підприємцю на єдиному податку 3 група, якщо за 2015 рік перевищено дохід 1 млн. грн., але дохід отримано виключно на р/р (безготівковий розрахунок)? Розрахунків готівкою не має.
Re: РРО
Не треба, якщо і надалі він буде отримувати лише безготівковий дохід.
Re: РРО
Blick, дякую за відповідь!
Re: РРО
Вибачте за дурні запитання:
А як здохлики бачать як отримано дохід готівковий розрахунок/безготівковий розрахунок ?

В книзі обліку доходів вказувати безготівковий розрахунок ? В порядку заповнення щось таке є, але окремих колонок для готівкового розрахунку та безготівкового розрахунку там не передбачено...

Чи треба їх повідомляти як отримано дохід (безготівковий розрахунок), якщо є незначне перевищення 1млн. грн.?
Re: РРО
3 гр в 2015 - до 20 млн. В книге просто по дате поступления на р/с ставите доход и сумму за год указываете в декларации, никаких уведомлений не надо,они проверяют доход при докум.проверке. В 2016 - до 5 млн
Re: РРО
В том то и дело, что сказали разделять нал и безнал, а колонок для этого не додумались добавить. Я пишу в колонке 2 через дробь нал/безнал, а в следующих колонках общую сумму. У чисто безнального ФОПа в итоговой за месяц строке дописываю в скобках (безнал), чтоб не приставали если че. Увидят они только при проверке.
Re: РРО
ФОП 2 група на ЄП у 2015 році перевищив поріг в 1 млн. грн. РРО вирішив не ставити- перейшов на безготівкові розрахунки. У липні 2016 року вирішив поповнити банківський рахунок власними заощадженнями для збільшення обігових коштів- але в призначенні платежу автоматично вказав - "надходження торгівельної виручки від продажу товарів", при чому вносив готівку 2 рази різними сумами. Які наслідки і як можна виправити ситуацію? Буду дуже вдячний за відповіді.
Re: РРО
Quote
marand
ФОП 2 група на ЄП у 2015 році перевищив поріг в 1 млн. грн. РРО вирішив не ставити- перейшов на безготівкові розрахунки. У липні 2016 року вирішив поповнити банківський рахунок власними заощадженнями для збільшення обігових коштів- але в призначенні платежу автоматично вказав - "надходження торгівельної виручки від продажу товарів", при чому вносив готівку 2 рази різними сумами. Які наслідки і як можна виправити ситуацію? Буду дуже вдячний за відповіді.

А с банком не пробовали договориться и поменять назначение платежа, а с другой стороны он же не указывал за какой период эта выручка, может это выручка 2015 года?
+ наши любимые налоговики, любые деньги внесенные на р/с единщика хотят считать доходом.
Re: РРО
Дякую за відповідь. Справа не в тому, щоб ці кошти рахувались доходом- це навіть не обговорюється, ліміт дозволяє, а в тому що якщо це виручка- в такому випадку вона повинна була пройти через РРО, а в нас його немає. З банком пробував домовитись- кажуть, що не можуть нічого зробити, а може просто не хочуть. І виходить що це отримання готівки за продані товари без використання РРО- там перше порушення 1 грн., а так як ФОП вносив ту кляту виручку двічі- друга сума суттєва-а це 100% від проведеної суми платежу((((
Re: РРО
А с банком не пробовали договориться и поменять назначение платежа
Это АБСОЛЮТНО бесполезно.
Хоть стойку на ушах делать - ни один банк не поменяет назначение платежа.
Re: РРО
Вот доконсультировались, свои же деньги не можем внести на свой же р/с. Я бы вообще ничего не делал, оставил все как есть, ну в книгу внес бы как безнал.
Re: РРО
Это пренеприятнейшая ситуация. И никак не исправить. Увы.
Мы зареклись вносить свои деньги на свой счёт (как поповнення обігових коштів). От этой операции одни неприятности. Лучше заплатить наличкой через любой банк. Ну, трошки больше комиссия.
Re: РРО
В книгу, звичайно, все внесу, і буду сидіти тихо. Прошерстив купу документів, сайтів та статтів на тему РРО- дочитався до такого- з 01.07.2015 р.НЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ РРО при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку. Раніше там були ще послуги-з 01.07.15 іх виключили... Чи означає це що якщо цей ФОП навіть перевищивши в 2015 році поріг в 1 млн. грн. може не застосовувати РРО, якщо це була виручка за товари ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА?!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049399999999999