Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОп и отчет в пенс

Відправлено користувачем lika 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОп и отчет в пенс
Дод 5 или как-его забыла, тот , что ежегодно подавали в пенс, не сделали возможность подавать его через эл.кабинет
Re: ФОп и отчет в пенс
Не "как его", а таки Додаток 5 !
Ну, чего Вы вцепились в эл. кабинет ?
Формируйте в ФриЗвите, отправляйте бесплатной Сонатой, или ЗвитОКом,, или Таксером....
И будет Вам счастье.smiling smiley
Re: ФОп и отчет в пенс
Не "как его", а таки Додаток 5 !
Ну, чего Вы вцепились в эл. кабинет ?
Формируйте в ФриЗвите, отправляйте бесплатной Сонатой, или ЗвитОКом,, или Таксером....
И будет Вам счастье.smiling smiley





т.е подписать налоговыми ключами и этим отправить ? Оно примется?
Вы меня обнадежили


Re: ФОп и отчет в пенс
Quote
lika
Не "как его", а таки Додаток 5 !
Ну, чего Вы вцепились в эл. кабинет ?
Формируйте в ФриЗвите, отправляйте бесплатной Сонатой, или ЗвитОКом,, или Таксером....
И будет Вам счастье.smiling smiley





т.е подписать налоговыми ключами и этим отправить ? Оно примется?
Вы меня обнадежили
Я уже давно так сдаю отчётность своих ФОПов. У всех моих ФОПов бесплатные податковые ключи.
А, есть нюанс : отчётность по акцизу ( Дека по акцизу, 1-РА, 1-РТ ) через Сонату не сдадутся, в этом случае надо отправлять ЗвитОКом, или Таксером.
Re: ФОп и отчет в пенс
я думала именно этот додаток не примется ничем, кроме лиц Медка/Соты или почтой бумажной
Re: ФОп и отчет в пенс
Quote
lika
я думала именно этот додаток не примется ничем, кроме лиц Медка/Соты или почтой бумажной
Я в прошлом году формировала Додаток 5 в ФриЗвите и отправляла Сонатой без проблем.smiling smiley
Будем надеяться, и в этом году будет всё так же .
Кстати, в ФриЗвите этот отчёт уже практически полностью заполнен...smiling smiley (для 2-й группы ЕП).
Пачіму... і для 3-ой тож winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ФОп и отчет в пенс
Quote
Шустрик
Пачіму... і для 3-ой тож winking smiley
Угу!
Конечно!
Сорри, недописала......smiling smiley
Підскажіть, звіти по єдиному податку та ЄСВ можна ж відправляти поштою за 10 днів до граничного терміну.
Це має бути цінний лист з описом? І звіти відпрвляються в 2х екземплярах чи в одном? І яке у ФОПа будет підтвердження що звіт прийнятий?
Відправляєте один екз., на свій пришпилите
квитанцію про отримання, яку вам принесуть drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
10 днів до граничного терміну - то це дата отримання податковою чи дата відправки зазначена на конверті?
Дата на штемпелі опису і повідомлення)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Дата на штемпелі опису і повідомлення)))

опис- це при відправки звітів?
повідомлення - це отримання повідомлення про доставку звітів?
угу



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
фоп 3 гр. единый налог, табл.1 дод. 5 что писать в кол. 3 ? мы же платим мин. зп*22%, так и писать минимальную зп? а кол. 2 поулчается сама по себе?
Quote
alisona
фоп 3 гр. единый налог, табл.1 дод. 5 что писать в кол. 3 ? мы же платим мин. зп*22%, так и писать минимальную зп? а кол. 2 поулчается сама по себе?
для единого - табл.2
спасибо! не досмотрела
підкажіть,які звіти для ФОПа 3 група треба здати за рік по ЄСВ,які додатки та декларацію по єдиному податку??
Quote
margosha-79
підкажіть,які звіти для ФОПа 3 група треба здати за рік по ЄСВ,які додатки та декларацію по єдиному податку??
дека у 3гр - квартальна, ЄСВ - річний дод.5 табл.2
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043399999999993