Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП заг сист КАФЕ+РРО. Допоможіть організувати облік!

Відправлено користувачем Lia21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Поділіться, будь-ласка, досвідом.....як організувати облік у кафе ФОП заг система???
Ведення обліку заключається лише у веденні книги обліку доходів і витрат та подачі звітності?
Чи потрібно якимись документами оформлять використання продуктів для приготування страв?
Чи потрібно якимись документами облікоувувать алкогольні напої? чи достатньо накладної від продавця?
Звітність по РРО відправляється автоматично?
Чи потрібна ще якась помісячна звітність з РРО?
Звітність по алкоголю теж потрібна?
Quote
Lia21
Звітність по РРО відправляється автоматично?
Чи потрібна ще якась помісячна звітність з РРО?
Звітність по алкоголю теж потрібна?
1. Каждый день после z-отчета отправляется инфа. Это делают кассиры, работающие на РРО. Надо вызвать сервисного мастера по РРО - он все расскажет, покажет, научит !
2. Не нужна.
3. Ежемесячно до 20 числа - Розрахунок суми збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
( В ОПЗ - F0202504 )


Quote
Lia21


Вы получили продукты, использовали их в еде (вроде используют технолог.карту). Месяц спустя из того что вы продали, вы должны посчитать себестоимость проданного ( с помощью накладных). Доказательством использования того или иного продукта будет чек, на основании которого считаете себестоимость
Quote
Myami
Quote
Lia21


Вы получили продукты, использовали их в еде (вроде используют технолог.карту). Месяц спустя из того что вы продали, вы должны посчитать себестоимость проданного ( с помощью накладных). Доказательством использования того или иного продукта будет чек, на основании которого считаете себестоимость

На даний момент це основне питання для мене: документальне оформлення всіх процесів у ФОП.
Я думала, що ФОПів це не стосується, що освне вести книгу щодня і все...
Можливо хтось веде діяльність кафе у ФОП?Як ви всі ці процеси оформлюєте????
На даний момент це основне питання для мене: документальне оформлення всіх процесів у ФОП.
Я думала, що ФОПів це не стосується, що освне вести книгу щодня і все...
Можливо хтось веде діяльність кафе у ФОП?Як ви всі ці процеси оформлюєте????
Технологічні карти, прибуткові накладні (чеки), відомості обліку надхоження і використання сировини і записи в книзі - цьго, як на мене, буде достатньо для задоволення вимог закону по РРО та ПКУ у плані ведення обліку та визнання витрат. Але це така неблагодарна справа для бухгалтера ФОП на загальній. Зазвичай кухню стараються відділити на ФОП на ЄП 2-ї групи, а на загальній тільки алкоголь і тютюн.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028699999999993