Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Помогите советом пожалуйста

Відправлено користувачем ICE 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Возникла такая ситуация: ФОП 3-я група, плательщик НДС купил легковой а/м, по договору купли-продажи, со всеми документами. Полученную налоговую накладную включил себе в кредит. А налоговой это очень не понравилось. Теперь кредит хотят снять. Возможно как-то аргументировано отбиться?
Не думаю, що він мав право на такий ПК.
Да я тоже так думаю. Когда я увидела документы, я перерыла весь интернет и нигде не нашла запрета. Тем более, что НДС платиться и не слабый. Но у налоговой другое мнение. Сначала уговаривали, теперь документальная проверка. Как бы грамотно им объяснить, что они не правы?


Ні, Ви мене не зозуміли, я вваажаю що підприємець не мав права включати ПДВ у кредит, бо автомобіль - власність ФО для власних потреб (навіть якщо і буде використовувати його для підприємницької діяльності) Я звичайно можу помилятись. Висказала тільки свою точку зору.
Та я як бухгалтер також була такої думки, але ніде не знайшла заборони. Може Вам зустрічались десь якісь роз*яснення на цю тему?
Quote
ICE
Та я як бухгалтер також була такої думки, але ніде не знайшла заборони. Може Вам зустрічались десь якісь роз*яснення на цю тему?
На жаль, ні, тільки власні висновки. Колись для друга цікавилась, чи може він ПДВ на вартість палива, яким заправляє власне авто, що використовує у підприємницькій діяльності, відшкодовувати, то десь у ЄБПЗ було що може, а от на рахунок самого авто - тільки власні заключення.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034600000000001