Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ФОП єдиний податок 2 група

Відправлено користувачем Nad0806 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть хто знає............ ФОП з 3 кварталу переходить на єдиний податок 2 група та планує займатись продажем товарів (жалюзі), які планує ввозити в невеликих кількостях з закордону.

Чи потрібне підтвердження товару? Що потрібно подавати в податкову? Чи потрібно сплачувати якісь митні платежі?
Як правильно вести облік?
Нараховуємо зарплату і сплачуємо тільки 3,6 % і ПДФО , нарахування згідно класу проф. ризику і все?
Як правильно заповнити книгу обліку доходів? По першій з подій, тобто коли отримаємо гроші чи коли реалізуємо товар та видамо чек?

Якщо знімати офіс потрібно тільки укласти договір?
1. Чи потрібне підтвердження товару? - Звичайно підтвердження походження товару потрібне, це у вашому випадку ВМД.
2. Що потрібно подавати в податкову? - а конкретніше?
3. Чи потрібно сплачувати якісь митні платежі? - Про митні платежі знаю тільки поверхнево, ну очевидно що розмитнення, напевне ПДВ, але це хтось більш знаючий відповість.
4. Як правильно вести облік? - Вчіть матчастину або конкретніше задавайте запитання.
5. Нараховуємо зарплату і сплачуємо тільки 3,6 % і ПДФО , нарахування згідно класу проф. ризику і все? - ЗП нічим не відрізняється від інших форм господарювання.
6. Як правильно заповнити книгу обліку доходів? - Взяти, прочитати інструкцію, вивчити матчастину і заповнювати, або конкретніше задавати запитання.
7. По першій з подій, тобто коли отримаємо гроші чи коли реалізуємо товар та видамо чек? - Дохід зараховується датою отримання коштів на рахунок або готівкою.
8. Якщо знімати офіс потрібно тільки укласти договір? - А Ви як думаєте?
ФОП 2 група маэ магазини продуктів харчування запропонували за ключити договір на постачання продуктів харчування школам и дитячим садкам. Підскажіть чи можу я точно їм продавати ? згідно ПКУ я так розумію що товар (хліб, ковбасу і т.д...) я можу незважаючи що вони на загальній системі??? нехочеться злетіть з цієї группи(((


Quote
ksyxa_29
ФОП 2 група маэ магазини продуктів харчування запропонували за ключити договір на постачання продуктів харчування школам и дитячим садкам. Підскажіть чи можу я точно їм продавати ? згідно ПКУ я так розумію що товар (хліб, ковбасу і т.д...) я можу незважаючи що вони на загальній системі??? нехочеться злетіть з цієї группи(((
Точно можете. Не можете тільки послуги надавати.
ДЯКУЮ!) аж на серці відлягло...
Добрий день!
Допоможіть розібратися по вснесках в пенсійний фонд єдиний податок 2-га група.
Мінімальна зп на 2014р. 1281,00грн., тоді мін.ЄСВ - 422,65грн., але з травня йде індексація на мінімальну зп - 1254,54грн. Чи тоді і сума мінім. ЄСВ буде збільшена-435,33грн, чи та індексація не впливає на суму ЄСВ?
Наперед дякую.
Індексація до цього випадку не відноситься. Ідексуються доходи, а не мінімальна ЗП.
Quote
rs_2012
Індексація до цього випадку не відноситься. Ідексуються доходи, а не мінімальна ЗП.

Дякую.
Quote
rs_2012
Індексація до цього випадку не відноситься. Ідексуються доходи, а не мінімальна ЗП.
Несмотря на то, что минимальная зп получается немного выше из-за инфляции, ЕСВ остается без изменений 422,65. Правильно?
Індексуєцця зарплата, а для самого ФОПа це дохід...
В нього самого зарплати нема...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028599999999999