Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

книга обліку доходів для платника єдиного податку

Відправлено користувачем Zelenaya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Думаю в итого за месяц, квартал, год нужно указывать отдельно нал и безнал
Ну логічно - щоденні ж записи розбиваєм...

От тільки питання з якої дати розбиваєм?!?!?!
з 19 червня, від дати наказу, чи з 07 липня,
від дати реєстрації в Мінюсті...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ну логічно - щоденні ж записи розбиваєм...

От тільки питання з якої дати розбиваєм?!?!?!
з 19 червня, від дати наказу, чи з 07 липня,
від дати реєстрації в Мінюсті...confused smiley

Приказ № 579
Вступил в силу с 28.07.2015 г


Дякую)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вот как можно суммировать отдельно нал и безнал, если они в одной графе? Разделили бы на 2 графы, все было бы ясно. А так что другим цветом его выделять, или пометку какую ставить? Ну вот напишу я за день двумя строками нал и безнал. И где видно кто есть кто? А если сегодня нал, завтра безнал, как его отличить? Бред.

По дате, думаю, разбиваем со дня вступления в силу.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
И когда он опубликован?
О, про дату публикации уже написали. Спасибо.
Quote
Blick
Вот как можно суммировать отдельно нал и безнал, если они в одной графе? Разделили бы на 2 графы, все было бы ясно. А так что другим цветом его выделять, или пометку какую ставить? Ну вот напишу я за день двумя строками нал и безнал. И где видно кто есть кто? А если сегодня нал, завтра безнал, как его отличить? Бред.

По дате, думаю, разбиваем со дня вступления в силу.
4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
И когда он опубликован?

как то так:
[www.floomby.ru]
Круто. Может проще колонку на две разделить? Так и сумму считать легче будет. Она правда неширокая, так можно цифры помельче писать.
Quote
Blick
Круто. Может проще колонку на две разделить? Так и сумму считать легче будет. Она правда неширокая, так можно цифры помельче писать.
можно все, только не стоит забывать, про штраф за неналежне ведення Книги, так что на свой страх и рискsmiling smiley
Quote
Dimaxa
Quote
Blick
Круто. Может проще колонку на две разделить? Так и сумму считать легче будет. Она правда неширокая, так можно цифры помельче писать.
можно все, только не стоит забывать, про штраф за неналежне ведення Книги, так что на свой страх и рискsmiling smiley

А шо - так як на скріншоті десь законодавчо урегульовано?!?!?! winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Dimaxa
Quote
Blick
Круто. Может проще колонку на две разделить? Так и сумму считать легче будет. Она правда неширокая, так можно цифры помельче писать.
можно все, только не стоит забывать, про штраф за неналежне ведення Книги, так что на свой страх и рискsmiling smiley

А шо - так як на скріншоті десь законодавчо урегульовано?!?!?! winking smiley

Ой, вам лишь бі придраться) я с ИБ віложил вариант, ничего не придумавая, по крайней мере там саму таблицу не правилиspinning smiley sticking its tongue out
Та нєєє, я не придираюсь - просто вважаю потрібно робить
як кому зручно)))drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Та нєєє, я не придираюсь - просто вважаю потрібно робить
як кому зручно)))drinking smiley
согласна, а то книги часто менят придется. Лучше разделить на 2 половинки графу
может питицию президенту составим, типа: "просим разделить 2 графу книги доходов на нал. и безнал"spinning smiley sticking its tongue out
Quote
Dimaxa
может питицию президенту составим, типа: "просим разделить 2 графу книги доходов на нал. и безнал"spinning smiley sticking its tongue out

Ну це ж не компетенція прєзідєнта))) tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Dimaxa
может питицию президенту составим, типа: "просим разделить 2 графу книги доходов на нал. и безнал"spinning smiley sticking its tongue out

Ну це ж не компетенція прєзідєнта))) tongue sticking out smiley
А пусть вникАет !smiling smiley
Quote
nikon
Quote
Шустрик
Quote
Dimaxa
может питицию президенту составим, типа: "просим разделить 2 графу книги доходов на нал. и безнал"spinning smiley sticking its tongue out

Ну це ж не компетенція прєзідєнта))) tongue sticking out smiley
А пусть вникАет !smiling smiley

Ніззя - кожен должен занімацця своїм ділом, єслі хочим построїть
правову розвинену державу... нізззя уподобляцця всяким х... drinking smiley

І ви бачили там тільки за сьогодні стіки накидали, шо їх просто
почитать - несколько днів надоть...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
В том то и дело, что написали вписывать нал и безнал отдельно, но не написали как это сделать в одной колонке. И ниче криминального в разделении колонки не вижу. Вот сколько лет уже эквайринг существует, в КУРО его нужно записывать, а колонки для него до сих пор не придумали. Так даже консультации были писать оплату по картам через дробь, т.е фактически разделять колонку. Так КУРО важнее книги доходов.
Добрий День. Підскажіть по закриттю ФОП!!! confused smiley
ФОП ІІ группа, в стадії закриття... 31 серпня закрились в держ. реєстратора і в той же день подали відповідні документи (заяву на перевірку і т.д.) в податковій - АЛЕ в книзі обліку доходів записи зробили ще і за 1-5 вересня про доходи (поки закривались та вивозили товар люди ще купували...), так, як ніхто не сказав що ми вже не маємо права працювати, а самі не подумали!!! ПІДСКАЖІТЬ чим для нас це загрожує? Що можна зробити в цій ситуації???? ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!
Допоможіть, будь-ласка. Я ФОП, 2 група, единий податок. Касового апарата, звісно, немає. Я покупцю видаю квитанцію на його вимогу. Чи вірно я роблю? Я повинна виписувати квитанції а всі продажі, чи тільки на вимогу покупця?
Quote
Galka_Lina
Допоможіть, будь-ласка. Я ФОП, 2 група, единий податок. Касового апарата, звісно, немає. Я покупцю видаю квитанцію на його вимогу. Чи вірно я роблю? Я повинна виписувати квитанції а всі продажі, чи тільки на вимогу покупця?
О каких квитанциях идёт речь?
О вот этих номерных розрахункових квитанціях, которые зарегистрированы в податковой ?
Quote
Galka_Lina
Допоможіть, будь-ласка. Я ФОП, 2 група, единий податок. Касового апарата, звісно, немає. Я покупцю видаю квитанцію на його вимогу. Чи вірно я роблю? Я повинна виписувати квитанції а всі продажі, чи тільки на вимогу покупця?
Если товарные чеки, то по требованию.
А вот не понятно, какие квитанции?
Появились новые вопросы...
ФОП 3 гр без НДС.
1. Подскажите, нужно ли делать какие-то записи в книги в тот день, когда не было продаж? Может дату и прочерки или не надо вообще ничего писать?
2. И вычитала выше про графу №7 (а мне её в ГНИ не отметили), что в неё надо вносить? А то может меня опять дезинформировали...
В день, когда не было продаж, ничего вносить не нужно. Если продаж не было целый месяц, нужно написать "итого за месяц ... - 0".
Если Вы по старой форме книги, графу 7 заполнять нужно, там же формула гр.4+гр.5+гр.6. В новой форме на одну графу меньше, нужно по смыслу граф смотреть.
Спасибо! А заполнять обязательно ежедневно или можно раз в несколько дней, есть по этому поводу какое-то правило?
Це вирішуйте самі - головне памнятайте шо на момент
перевірки не записане в книгу вважаєцця неоприбутковане
з усіма наслідками...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую! І ще питаннячко: книга повинна бути в магазині, чі можна тримати її дома, бо в ГНІ сказали, що вона може бути вдома, але я вже тепер не вірю жодному їх слову... sad smiley
Ну ФОП в магазині ж не завжди буває, тому може бути і вдома,
якраз гарний аргумент до вашого попереднього запитання...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, будет ли нарушением если с 28.07.2015 я записывала в Книгу доходов суммы с копейками (у нас круглые суммы, просто писала ...,00). Увидела сегодня статью где указано, что "зареєстровані до 28.07.2015 книги, форма яких визначена наказом № 1637, використовуються до їх закінчення та заповнюються відповідно до вимог порядків їх ведення, затверджених цим наказом (у гривнях, без копійок, з відповідним округленням за загальновстановленими правилами)".
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041400000000003