Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

книга обліку доходів для платника єдиного податку

Відправлено користувачем Zelenaya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Quote
Шустрик
Можна. Зверху в назві рядка 3 червоною пастою написати
безнал+готівка, чи навпаки... Потім над сумами написати
відповідно сума+0, чи навпаки, в залежності від вираного
порядку написання сум в назві рядка drinking smiley

у него Книга очень старая, 2я колонка очень узенькая,там ели помещается одна сумма не такая как в нынешних книгахsad smiley
Может как-то цветом хотя бы выделить или это не сильно спасет ситуацию?
В порядке написано, что нужно разделять, но нигде не написано как разделять. Если в один день одновременно нала и безнала не было, я бы написала в шапке "нал/безнал" и в тех днях, где нал дописала дробь после суммы и прочерк "300/-", в тех днях, где безнал - прочерк и дробь перед суммой "-/500". Не забудьте еще в итоговых строках дописать в т.ч. нал и безнал, не обязательно именно в колонке, хоть где-нибудь, где место есть.
Quote
Blick
В порядке написано, что нужно разделять, но нигде не написано как разделять. Если в один день одновременно нала и безнала не было, я бы написала в шапке "нал/безнал" и в тех днях, где нал дописала дробь после суммы и прочерк "300/-", в тех днях, где безнал - прочерк и дробь перед суммой "-/500". Не забудьте еще в итоговых строках дописать в т.ч. нал и безнал, не обязательно именно в колонке, хоть где-нибудь, где место есть.

спасибо, будем как-то пробовать дописать, там 2я колонка 1 см ширинойsmiling smiley


Пропустила страничку в Книге, на следующей внесла 8 записей.
Можно ли перечеркнуть пустую страничку с записью "Виправленому вірити" и ничего там не писать или правильнее зачеркнуть все записи и переместить их на пустую страничку?
"виправленому вірити"?? я бы просто перечеркнула
Quote
Kisulya
"виправленому вірити"?? я бы просто перечеркнула

і ничого не писати?
Ну напишіть "анульовано" tongue sticking out smiley
можна ішо червоною пастою spinning smiley sticking its tongue out



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, пожалуйста, ФОП 3 группы с НДС.
Куда показывать в книге затраты (абонплата и комиссия банка)- к какой отнести колонке?
Заранее спасибо
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як ви робите запис у книзі обліку доходів ФОП(3-тя група без ПДВ). Я так розумію в книгу вноситься готівка. то, що проведено протягом дня через РРО і безгот., то що зайшло на рахунок. Так ось, як бути з записами які проводяться через POS-термінал?
По факту це вважається готівковий розрахунок через РРО, а на наступний день цей же платіж відображається у мене на р / р. Тобто його потрібно записати в день прийому картки, а то що буде на р / р просто ігнорувати?
Користувач РРО 2 дня (((((
Вносицця якась одна цифра - чи те шо провелось через
термінал, чи вже коли зарахувалось на р/р - я особисто
за дату по терміналу, особливо якшо це проводицця
через РРО. Дані з РРО передаюцця ж в податкову... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Вносицця якась одна цифра - чи те шо провелось через
термінал, чи вже коли зарахувалось на р/р - я особисто
за дату по терміналу, особливо якшо це проводицця
через РРО. Дані з РРО передаюцця ж в податкову... drinking smiley
А якщо вже так сталося, що в перший день встановлення цього РРОeye popping smiley було зовсім не до чеків з POS-терміналу і було відправлено нульовий З-звіт, а на слідуючий день до книги доходів було цю цифру внесено в беготівковий платіж це вже вважається порушенням і за це штраф?confused smiley
Ну, если исходить из того, что доход любого ФОПа определяется по кассовому методу, то записывать эквайринг по поступлению денег на счёт - это всё-таки логичнее.
А если, например, по какой-то причине деньги не зайдут на счёт? А мы их посчитали в доход по дате проведения через РРО ?
А то, что податковая ежедневно получает отчёт с нашего РРО - ну да, получает, ну так там же разделены суммы наличкой и суммы карткой...
Сугубо моё мнение.eye rolling smiley
Quote
nikon
Ну, если исходить из того, что доход любого ФОПа определяется по кассовому методу, то записывать эквайринг по поступлению денег на счёт - это всё-таки логичнее.
А если, например, по какой-то причине деньги не зайдут на счёт? А мы их посчитали в доход по дате проведения через РРО ?
А то, что податковая ежедневно получает отчёт с нашего РРО - ну да, получает, ну так там же разделены суммы наличкой и суммы карткой...
Сугубо моё мнение.eye rolling smiley

Ну раздєлєніє це ми бачим в Z-звіті, а шо вони там бачать
чьорт їх знає confused smiley - і тут встає ніразрішонний вАпрос стиків
кварталів, коли по РРО пройшло 30.09, а на р/р поступило
01.10 confused smiley - і РРО в касовий мєтод всьо-таки логічніше
"вписуєцця" імхо... smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ToryVIP
Quote
Шустрик
Вносицця якась одна цифра - чи те шо провелось через
термінал, чи вже коли зарахувалось на р/р - я особисто
за дату по терміналу, особливо якшо це проводицця
через РРО. Дані з РРО передаюцця ж в податкову... drinking smiley
А якщо вже так сталося, що в перший день встановлення цього РРОeye popping smiley було зовсім не до чеків з POS-терміналу і було відправлено нульовий З-звіт, а на слідуючий день до книги доходів було цю цифру внесено в беготівковий платіж це вже вважається порушенням і за це штраф?confused smiley

Ну так виправлення ніхто не забороняє - не помиляєцця
лише той, хто нічого не робить smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Всем спасибо большое за ответы. Очень приятно пообщаться с умными людьмиthumbs up
Эквайринг в книгу по дате захода на счет
Quote
Котег :-)
Эквайринг в книгу по дате захода на счет

Согласен :
Таким чином, днем отримання доходу фізичної особи – підприємця – платника єдиного податку, який здійснює розрахунки через платіжний термінал, є день надходження коштів на розрахунковий рахунок платника.

[kyiv.sfs.gov.ua]
Подскажите, пожалуйста, работник при увольнении вернул ФОПу деньги наличными за излишне выплаченные отпускные, нужно ли вносить эту сумму в Книгу?
Ну це по логіці зміни в витратах, а витрати єдинщиків
нікого не цікавлять tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Котег :-)
Эквайринг в книгу по дате захода на счет

А вже визначилися: це готівка чи безготівка? для ФОПа з РРО
доброго дня!
ФОП 3 група без ПДВ. придбав і оплати за комп'ютер з поточного рахунку. Через декліька днів, виявив несправність і повернув постачальнуку товар, а той відповідно кошти перерахував на поточний рахунок. Як в книзі обліку доходів відобразити цю суму?(суму повернення коштів на р/р) і чи потрібно її відображати, оскільки це не є дохід ФОП.
дякую, за відповіді
Никак не отображать. Это уменьшение расходов, а расходы он в книгу не пишет.
Подскажите, пожалуйста, какую ответственность несет ФЛ-П за утерю книги доходов? Как быть, если книга доходов была залита? (пролили на нее чашку кофе.....) (((
Quote
toira
Подскажите, пожалуйста, какую ответственность несет ФЛ-П за утерю книги доходов? Как быть, если книга доходов была залита? (пролили на нее чашку кофе.....) (((
Так потеряли Книгу или залили кофеем и теперь хотите типа "потерять" ???
Спасибо, что ответили))). Ее оЧзалили сладким кофе. Теперь не знаем, как с ней быть? Если "потерять" и зарегистрировать новую, то что отсюда следует....?
Вот тут почитайть можно.
[platforma-msb.org]
Лично я не связывалась бы с "потерей" Книги. Это всегда настораживает податковую, они сразу придумывают типа этот ФОП что-то накрутил незаконного в бизнесе и прячет концы в воду. Соответственно, гарантировано повышенное внимание к ФОПу при проверке.А оно нам надо ?
Поэтому я бы помыла каждый листочек чистой водой, посушить - потом погладить каждый лист утюгом(через бумагу, разумеется). И продолжала бы вести эту Книгу....уж какая есть....Зато она есть.
Моё мнение.
Попробуйте узнать у своего инспектора. Некоторые требуют подавать заявление в полицию и получать справку, которую нести в налоговую. Другие же спокойно себе регистрируют новую.
Quote
hugo-smk
Попробуйте узнать у своего инспектора. Некоторые требуют подавать заявление в полицию и получать справку, которую нести в налоговую. Другие же спокойно себе регистрируют новую.
Логично.
Кстати, у нас новую Книгу регили только при предъявлении закончившейся старой ! Инспектор пальчиком посчитала, сколько ещё пустых строчек оставалось в старой Книге!grinning smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042499999999998