Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

РРО, еквайрінг, та їх взаємозв"язок у ФОПа

Відправлено користувачем Віталіка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
З Різдвом вас, колеги!
Сьогодні розговорилася із родичкою, теж скаженим бухом, який і в Різдво ладен балакати про облік без кінцяgrinning smiley

І от вона мені доводить (так читає Закон про РРО і на семінарі була, де теж підтвердили таку думку), що якщо у тебе є РРО і є платіжний термінал, то, проводячи розрахунок по терміналу (тобто, безготівкою), ти повинна датою цієї операції пробити і фіскальний касовий чек через РРО, і датою надходження коштів є сьогодні, а не завтра, коли кошти потраплять на розрахунковий рахунок ФОПа.....

Я перечитала зараз весь Закон, так, там є такі слова

[bСуб’єкти господарювання, які здійснюють
розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі
(із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо)
при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі,
громадського харчування та послуг, а також операції з приймання
готівки для подальшого її переказу зобов’язані][/b]....

1) проводити розрахункові операції на повну суму покупки
(надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому
порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори
розрахункових операцій з роздрукуванням відповідних розрахункових
документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій


Тобто, купила в магазині людина продуктів на 200грн., розрахувалася карткою, то я маю на ці 200грн. номенклатурно їй видати чек касовий, і в Книгу доходів, як і в касову відповідно, цей дохід лягає не днем зарахування коштів на рахунок, а днем касового чеку?....якось я не можу це в голові своїй вкласти(((((
Чек должны выписать, а в доход по зачислению средств.
Старый котячий комментарий про это [online.dtkt.ua]«ДК»%20№03-2014.epub/navPoint-14


Имейте в виду: нету норм закона, приравнивающих расчет карточкой к наличным расчетам. К рассчетным операциям да. Но не к наличным расчетам
Quote
Котег :-)
Чек должны выписать, а в доход по зачислению средств.

Здравствуйте. Ссылочка ваша, увы, не открывается.
Я понимаю, что эквайринг - это не наличный расчет. Вопрос в другом. По кассовому аппарату должен ФОП пробить чек по номенклатуре на сумму товара, что оплачивается эквайрингом? Ведь в таком случае эта сумма попадает в дневной Z-отчет и это вообще черти что, простите, получается.
Конечно должен. В дневном z-отчете идет отдельно оплата налом и оплата карткой.
Quote
Blick
Конечно должен. В дневном z-отчете идет отдельно оплата налом и оплата карткой.

Ааа, там в Z-отчете есть отдельные строки? Тогда понятно. А то я не видела еще таких зеток, у меня всегда была только наличка. Спасибо.
Подскажите еще, пожалуйста, вот мой ФОП на второй группе с Нового года работает, кассовый еще не подключили, но расчеты через терминал уже идут. Без кассового чека. Это штрафуется? Сколько штраф за такие дела?
Quote
Blick
Конечно должен. В дневном z-отчете идет отдельно оплата налом и оплата карткой.
да, оплата отдельно, в книгу вписывается доход наличкой по дате оплаты, а картой по банку
Ваш ФОП на едином? Зачем ему тогда РРО? Миллион превысил или сложную технику продает?
Если у ФОПа есть обязанность применять РРО, тогда при отплате через терминал РРО применять обязательно, это штрафуется, по размерам штрафа не подскажу.
В z-отчете будет картка отдельно, если правильно чек пробивать. Разные РРО отличаются, но у них есть клавиша ОПЛ и клавиша КАРТА или что-то подобное. Какую клавишу кассир нажмет, туда сумма и попадет.
Quote
Blick
Ваш ФОП на едином? Зачем ему тогда РРО? Миллион превысил или сложную технику продает?
Если у ФОПа есть обязанность применять РРО, тогда при отплате через терминал РРО применять обязательно, это штрафуется, по размерам штрафа не подскажу.
В z-отчете будет картка отдельно, если правильно чек пробивать. Разные РРО отличаются, но у них есть клавиша ОПЛ и клавиша КАРТА или что-то подобное. Какую клавишу кассир нажмет, туда сумма и попадет.
Да превысил, блин, теперь головняк....РРО еще не подключили, а он с Нового года лупит по терминалу оплаты, завтра еду в магазин, смотреть, сколько там уже прошло оплат через эквайринг.

Самое целесообразное, что приходит на ум - закрыть этого ФОПа, открыть нового на 2 группе, без РРО....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033300000000003