Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Первинні документи ФОПа

Відправлено користувачем christina27 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня всім! Є відкрите питання на яке не можу знайти відповіді(

Є ФОП 2 і 3 груп з найманими працівниками. Діяльність - торгівля без РРО. Які потрібно підготувати документи для податкової в разі перевірки на найманих (заяву на прийнятта на роботу, труд договір, труд книжки, відомість на виплату зарплати - може ще щось?) і на товар? При відображенні сум доходу (у книзі доходів підприємця) потрібні підтвердження на прихід товару (і на скільки це критично)?
По працівникам ще повідомлення про прийняття в ДФС,
якшо прийняті після обов'язку його подавати.
З приводу доків - бажано мати, аби могли довести,
при нагоді, шо торгуєте не краденим чи котрабасом drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Добрый день!
Подскажите пожалуйста, у ФОП 2 группа единого налога не было деятельности с 2012 года, а теперь хочет снова начать деятельность.
Книга доходов есть пустая, только форма книги старая, за 2012 год.
Нужно ли сейчас регистрировать книгу доходов новой формы за 2015 год, или можно пользоваться старой формой за 2012 год?
Спасибо огромное заранее за ответ! Буду очень благодарна!

Та там різниця тільки в одну колонку - тепер нема колонки
"суми заборгованості за якою минув строк давності" tongue sticking out smiley
У мого ФОПа, як змінили в 2012-м - то веду досі, поки
не скінчицця. Вона ж у вас форми від 15.12.11 № 1637?!?!?!
Тоді ведіть собі спокійно drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Та там різниця тільки в одну колонку - тепер нема колонки
"суми заборгованості за якою минув строк давності" tongue sticking out smiley
У мого ФОПа, як змінили в 2012-м - то веду досі, поки
не скінчицця. Вона ж у вас форми від 15.12.11 № 1637?!?!?!
Тоді ведіть собі спокійно drinking smiley

Как всегда огромное спасибо, Шустрик smiling smiley

Добрый вечер. ФОП, 2-я группа, торговля, без РРО, 2 наемных лиц, внешние совместители на 0,25 ставки. Предприниматель З/п выплачивает из со своего кармана. Табель, расчетно-платежные ведомости есть, а как показать документально выплату зарплаты? Через кассу ордерами? Подскажите, пожалуйста, никогда не сталкивалась с таким вопросом!
Quote
MOTYA_1
Добрый вечер. ФОП, 2-я группа, торговля, без РРО, 2 наемных лиц, внешние совместители на 0,25 ставки. Предприниматель З/п выплачивает из со своего кармана. Табель, расчетно-платежные ведомости есть, а как показать документально выплату зарплаты? Через кассу ордерами? Подскажите, пожалуйста, никогда не сталкивалась с таким вопросом!
Ведомость на выдачу зп

______________________________________________________________________________________
Править — бессмыленно, а управлять — мудро. Пра­вят, следовательно, потому, что не умеют управлять.
Quote
Myami
Quote
MOTYA_1
Добрый вечер. ФОП, 2-я группа, торговля, без РРО, 2 наемных лиц, внешние совместители на 0,25 ставки. Предприниматель З/п выплачивает из со своего кармана. Табель, расчетно-платежные ведомости есть, а как показать документально выплату зарплаты? Через кассу ордерами? Подскажите, пожалуйста, никогда не сталкивалась с таким вопросом!
Ведомость на выдачу зп


Спасибо)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031999999999999